DVLE Minősítő verseny

Versenyengedély szám
134/B-09/08/2020
A verseny szervezője
Debrecen Városi LE
A verseny helyszíne
4002 Debrecen, Lőtér utca 10.
A verseny kezdete
2020-09-12
A verseny vége
2020-09-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000,-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Zilainé Molnár Ildikó
1973
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Balogh Elemér dr
1977
Debrecen Városi LE
Borbély Zsolt dr
1979
Debrecen Városi LE
Brezniczky Ágnes
2000
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Hanuska András István
1956
Debrecen Városi LE
Hosszú Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Kemecsei János Attila dr
1965
Debrecen Városi LE
Kiss Ferenc
1954
Debrecen Városi LE
Soltész István
1953
Debrecen Városi LE
Szarka József
1948
Debrecen Városi LE
Tar Ferenc
1960
Debrecen Városi LE
Vajda Sándor
1963
Debrecen Városi LE
Verdó György dr
1969
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hosszú Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 93,0 0 I. osztály
2 Verdó György 1969. Debrecen Városi LE 85,0 0 I. osztály
3 Tar Ferenc 1960. Debrecen Városi LE 71,0 0 I. osztály
4 Kemecsei János Attila dr 1965. Debrecen Városi LE 69,0 0 I. osztály
5 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 68,0 0 I. osztály
6 Balogh Elemér dr 1977. Debrecen Városi LE 67,0 0 I. osztály
7 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 66,0 0 I. osztály
8 Kiss Ferenc 1954. Debrecen Városi LE 64,0 0 II. osztály
9 Hanuska András István 1956. Debrecen Városi LE 63,0 0 II. osztály
10 Szarka József 1948. Debrecen Városi LE 62,0 0 II. osztály
11 Vajda Sándor 1963. Debrecen Városi LE 61,0 0 II. osztály
12 Borbély Zsolt dr 1979. Debrecen Városi LE 60,0 0 II. osztály
13 Soltész István 1953. Debrecen Városi LE 58,0 0 III. osztály
14 Brezniczky Ágnes 2000. Debrecen Városi LE 55,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Jócsák István
1975
Puskás Lövész Egyesület
Baló Szilárd
1970
Puskás Lövész Egyesület
Mitró János Károly Dr
1950
Puskás Lövész Egyesület
Petruska Sándor
1976
Puskás Lövész Egyesület
Borbély Zsolt dr
1979
Debrecen Városi LE
Gáspárné dr Egri Erika
1953
Debrecen Városi LE
Pittlik Zoltán
1967
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáspárné dr Egri Erika 1953. Debrecen Városi LE 166,0 0 I. osztály
2 Pittlik Zoltán 1967. Debrecen Városi LE 156,0 0 I. osztály
3 Borbély Zsolt dr 1979. Debrecen Városi LE 103,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Balogh Elemér dr
1977
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Fodor Dávid Patrik
1990
Debrecen Városi LE
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Hanuska András István
1956
Debrecen Városi LE
Hosszú Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Katona Zoltán
1966
Debrecen Városi LE
Kemecsei János Attila dr
1965
Debrecen Városi LE
Kiss Ferenc
1954
Debrecen Városi LE
Molnár Miklós
1966
Debrecen Városi LE
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Nagy Sándor dr
1966
Debrecen Városi LE
Soltész István
1953
Debrecen Városi LE
Szarka József
1948
Debrecen Városi LE
Szűcs Ádám
1981
Debrecen Városi LE
Tar Ferenc
1960
Debrecen Városi LE
Vajda Sándor
1963
Debrecen Városi LE
Verdó György dr
1969
Debrecen Városi LE
Veréb Krisztián dr.
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Veréb Krisztián dr. 1977. Debrecen Városi LE 87,0 0 I. osztály
2 Verdó György 1969. Debrecen Városi LE 85,0 0 I. osztály
3 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 83,0 0 I. osztály
4 Soltész István 1953. Debrecen Városi LE 75,0 0 I. osztály
5 Hosszú Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 74,0 0 I. osztály
6 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 71,0 2 I. osztály
7 Balogh Elemér dr 1977. Debrecen Városi LE 71,0 1 I. osztály
8 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 71,0 0 I. osztály
9 Tar Ferenc 1960. Debrecen Városi LE 68,0 0 I. osztály
10 Katona Zoltán 1966. Debrecen Városi LE 67,0 0 I. osztály
11 Kiss Ferenc 1954. Debrecen Városi LE 65,0 0 I. osztály
12 Szűcs Ádám 1981. Debrecen Városi LE 64,0 1 II. osztály
13 Hanuska András István 1956. Debrecen Városi LE 64,0 0 II. osztály
14 Szarka József 1948. Debrecen Városi LE 63,0 0 II. osztály
15 Vajda Sándor 1963. Debrecen Városi LE 62,0 0 II. osztály
16 Molnár Miklós 1966. Debrecen Városi LE 59,0 0 III. osztály
17 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 58,0 0 III. osztály
18 Nagy Sándor 1966. Debrecen Városi LE 47,0 0 -
19 Fodor Dávid Patrik 1990. Debrecen Városi LE 43,0 0 -
20 Kemecsei János Attila dr 1965. Debrecen Városi LE 29,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Gáspárné dr Egri Erika
1953
Debrecen Városi LE
Pittlik Zoltán
1967
Debrecen Városi LE
Veréb Krisztián dr.
1977
Debrecen Városi LE
Jócsák István
1975
Puskás Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáspárné dr Egri Erika 1953. Debrecen Városi LE 178,0 0 I. osztály
2 Jócsák István 1975. Puskás Lövész Egyesület 174,0 0 I. osztály
3 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 167,0 0 I. osztály
4 Pittlik Zoltán 1967. Debrecen Városi LE 123,0 0 III. osztály
5 Veréb Krisztián dr. 1977. Debrecen Városi LE 91,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó István Tamás
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó István Tamás 1977. Debrecen Városi LE 516,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hosszú Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Soltész István
1953
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hosszú Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 217,0 0 II. osztály
2 Soltész István 1953. Debrecen Városi LE 191,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Faragó Tamás
1981
Nyíregyházi PLE
Verdó György dr
1969
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Faragó Tamás 1981. Nyíregyházi PLE 72,0 0 II. osztály
2 Verdó György 1969. Debrecen Városi LE 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Köteles László dr
1958
Sárospataki Elektromos SE
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Faragó Tamás
1981
Nyíregyházi PLE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Csengeri Imre
1962
Debrecen Városi LE
Csengeri Imre Ifj.
1990
Debrecen Városi LE
Veréb Krisztián dr.
1977
Debrecen Városi LE
Jócsák István
1975
Puskás Lövész Egyesület
Petruska Sándor
1976
Puskás Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csengeri Imre 1962. Debrecen Városi LE 94,0 0 II. osztály
2 Jócsák István 1975. Puskás Lövész Egyesület 87,0 0 II. osztály
3 Petruska Sándor 1976. Puskás Lövész Egyesület 84,0 0 II. osztály
4 Veréb Krisztián dr. 1977. Debrecen Városi LE 82,0 0 II. osztály
5 Csengeri Imre Ifj. 1990. Debrecen Városi LE 81,0 0 II. osztály
6 Balogh Imre Ferenc dr 1963. Debreceni Rendőr SE 71,0 0 II. osztály
7 Faragó Tamás 1981. Nyíregyházi PLE 68,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Tamás
1981
Nyíregyházi PLE
Veréb Krisztián dr.
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Veréb Krisztián dr. 1977. Debrecen Városi LE 8,0 0 -
2 Faragó Tamás 1981. Nyíregyházi PLE 4,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Tamás
1981
Nyíregyházi PLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély