DVLE Minősítő verseny

Versenyengedély szám
135/B-10/09/2020
A verseny szervezője
Debrecen Városi LE
A verseny helyszíne
4002 Debrecen, Lőtér utca 10.
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000,-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Almási György
1968
Debrecen Városi LE
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Topor Péter
1971
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Topor Péter 1971. Debrecen Városi LE 89,0 0 I. osztály
2 Almási György 1968. Debrecen Városi LE 78,0 0 I. osztály
3 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 75,0 0 I. osztály
4 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 72,0 0 I. osztály
5 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 62,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Gáspárné dr Egri Erika
1953
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 185,0 0 I. osztály
2 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 176,0 0 I. osztály
3 Gáspárné dr Egri Erika 1953. Debrecen Városi LE 172,0 0 I. osztály
4 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 167,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Farkas István
1955
Debrecen Városi LE
Fodor Dávid Patrik
1990
Debrecen Városi LE
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Hegyes László
1973
Debrecen Városi LE
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Nagy Imre
1980
Debrecen Városi LE
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Topor Péter
1971
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 94,0 0 I. osztály
2 Topor Péter 1971. Debrecen Városi LE 89,0 0 I. osztály
3 Nagy Imre 1980. Debrecen Városi LE 84,0 0 I. osztály
4 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 76,0 0 I. osztály
5 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 67,0 0 I. osztály
6 Fodor Dávid Patrik 1990. Debrecen Városi LE 64,0 0 II. osztály
7 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 63,0 0 II. osztály
8 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 62,0 0 II. osztály
9 Farkas István 1955. Debrecen Városi LE 61,0 0 II. osztály
10 Hegyes László 1973. Debrecen Városi LE 58,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Dobrossy István dr
1960
Debrecen Városi LE
Csukás Ferenc
1949
Debrecen Városi LE
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Gáspárné dr Egri Erika
1953
Debrecen Városi LE
Kígyósi Imre
1958
Debrecen Városi LE
Nagy Imre
1980
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Csukás Ferenc 1949. Debrecen Városi LE 189,0 0 I. osztály
2 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 179,0 7 I. osztály
3 Kígyósi Imre 1958. Debrecen Városi LE 179,0 4 I. osztály
4 Nagy Imre 1980. Debrecen Városi LE 172,0 0 I. osztály
5 Gáspárné dr Egri Erika 1953. Debrecen Városi LE 168,0 0 I. osztály
6 Dobrossy István dr 1960. Debrecen Városi LE 143,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Farkas István
1955
Debrecen Városi LE
Rehák Lajos János
1969
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rehák Lajos János 1969. Debrecen Városi LE 198,0 0 IV. osztály
2 Farkas István 1955. Debrecen Városi LE 195,0 0 IV. osztály
3 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 166,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Verdó György dr
1969
Debrecen Városi LE
Veréb Krisztián dr.
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Verdó György 1969. Debrecen Városi LE 14,0 0 IV. osztály
2 Veréb Krisztián dr. 1977. Debrecen Városi LE 3,0 0 -
3 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 3,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély