DVLE Minősítő verseny

Versenyengedély szám
136/B-11/06/2020
A verseny szervezője
Debrecen Városi LE
A verseny helyszíne
4002 Debrecen, Lőtér utca 10.
A verseny kezdete
2020-11-14
A verseny vége
2020-11-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000,-Ft/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Németh-Kassai Ágnes
1981
Debreceni Rendőr SE
Papp Bálint
2003
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Mitró János Károly Dr
1950
Puskás Lövész Egyesület
Almási György
1968
Debrecen Városi LE
Hegyes László
1973
Debrecen Városi LE
Nagy Attila Zoltán
1965
Debrecen Városi LE
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 80,0 0 I. osztály
2 Almási György 1968. Debrecen Városi LE 78,0 0 I. osztály
3 Nagy Attila Zoltán 1965. Debrecen Városi LE 74,0 0 I. osztály
4 Hegyes László 1973. Debrecen Városi LE 69,0 0 I. osztály
5 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 66,0 0 I. osztály
6 Mitró János Károly Dr 1950. Puskás Lövész Egyesület 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Papp Bálint
2003
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 169,0 0 I. osztály
2 Madácsi István 1964. Debreceni Rendőr SE 152,0 0 I. osztály
3 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Németh-Kassai Ágnes
1981
Debreceni Rendőr SE
Papp Bálint
2003
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Mitró János Károly Dr
1950
Puskás Lövész Egyesület
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Illés Árpád
1994
Debrecen Városi LE
Ittzés Dávid István dr
1986
Debrecen Városi LE
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 87,0 0 I. osztály
2 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 86,0 0 I. osztály
3 Illés Árpád 1994. Debrecen Városi LE 78,0 0 I. osztály
4 Ittzés Dávid István dr 1986. Debrecen Városi LE 55,0 0 III. osztály
5 Mitró János Károly Dr 1950. Puskás Lövész Egyesület 54,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1960
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Balázs János
1960
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Molnár Lajos dr
1969
Debreceni Rendőr SE
Németh-Kassai Ágnes
1981
Debreceni Rendőr SE
Papp Bálint
2003
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Szűcs Miklós dr
1966
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Forgó László
1965
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Forgó László 1965. Debrecen Városi LE 172,0 7 I. osztály
2 Madácsi István 1964. Debreceni Rendőr SE 172,0 6 I. osztály
3 Balogh Imre Ferenc dr 1963. Debreceni Rendőr SE 161,0 0 I. osztály
4 Kovács János dr 1960. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 78,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Mitró János Károly Dr
1950
Puskás Lövész Egyesület
Szabó Mihály
1976
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Mihály 1976. Debrecen Városi LE 192,0 0 IV. osztály
2 Mitró János Károly Dr 1950. Puskás Lövész Egyesület 165,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Imre Ferenc dr
1963
Debreceni Rendőr SE
Madácsi István
1964
Debreceni Rendőr SE
Szegedi Krisztián Gábor dr
1981
Debreceni Rendőr SE
Zilai Sándor Zoltán
1975
Debreceni Rendőr SE
Zilai Zétény
2004
Debreceni Rendőr SE
Mitró János Károly Dr
1950
Puskás Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mitró János Károly Dr 1950. Puskás Lövész Egyesület 49,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Mászlai Tamás
1981
Debrecen Városi LE
Veréb Krisztián dr.
1977
Debrecen Városi LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mászlai Tamás 1981. Debrecen Városi LE 12,0 0 IV. osztály
2 Veréb Krisztián dr. 1977. Debrecen Városi LE 7,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 25 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély