Delta-Mesterlövész Kupa IV.forduló

Versenyengedély szám
166/B-11/09/2020
A verseny szervezője
Delta Combat LE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2020-11-22
A verseny vége
2020-11-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Kretskó Anikó
1977
Partner Polgári LE
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 89,0 0 I. osztály
2 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 87,0 0 I. osztály
3 Kretskó Anikó 1977. Partner Polgári LE 86,0 0 I. osztály
4 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 79,0 0 I. osztály
5 Nemes Anita 1974. Delta Combat LE 72,0 0 I. osztály
6 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 72,0 0 I. osztály
7 László Tamás 1971. Delta Combat LE 70,0 0 I. osztály
8 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 68,0 0 I. osztály
9 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 66,0 0 I. osztály
10 Perjési Péter 1967. Budapesti Mesterlövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Bedő Vince
2000
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Péter dr 1974. Budapesti Mesterlövész Egyesület 191,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 188,0 0 I. osztály
3 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 187,0 0 I. osztály
4 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 186,0 0 I. osztály
5 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 185,0 0 I. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 179,0 0 I. osztály
7 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 174,0 0 I. osztály
8 Bedő Vince 2000. UTE 167,0 0 I. osztály
9 Szávai László 1971. Budapesti Mesterlövész Egyesület 165,0 0 I. osztály
10 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
11 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 153,0 0 I. osztály
12 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 143,0 0 II. osztály
13 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 127,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Urkom Ferenc
1961
Partner Polgári LE
Schnellbach Ferenc
1968
Partner Polgári LE
Kovács Gabriella
1958
Partner Polgári LE
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Urkom Ferenc 1961. Partner Polgári LE 87,0 0 I. osztály
2 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 82,0 0 I. osztály
3 Marinovszky Zsolt 1972. Budapesti Mesterlövész Egyesület 79,0 0 I. osztály
4 Nádai Péter 1977. Budapesti Mesterlövész Egyesület 78,0 0 I. osztály
5 Schnellbach Ferenc 1968. Partner Polgári LE 75,0 0 I. osztály
6 Kovács Gabriella 1958. Partner Polgári LE 74,0 0 I. osztály
7 László Tamás 1971. Delta Combat LE 73,0 0 I. osztály
8 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 66,0 0 I. osztály
9 Osváth László Gábor 1959. Budapesti Mesterlövész Egyesület 63,0 0 II. osztály
10 Kocziha Tibor 1954. Budapesti Mesterlövész Egyesület 62,0 0 II. osztály
11 Perjési Péter 1967. Budapesti Mesterlövész Egyesület 61,0 0 II. osztály
12 Nemes Anita 1974. Delta Combat LE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Atinay Péter
1942
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Balsay József
1969
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Barabás Miklós
1957
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Czigány Péter
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Jamrik Péter
1952
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Juhász Péter dr
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Karasszon Ervin
1995
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kocziha Tibor
1954
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Komáromi Tibor
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kosznai Réka
1984
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Kovács Zoltán Gyula
1980
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Marinovszky Zsolt
1972
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Masa Sándor Attila
1964
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nagy Béla
1962
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Nádai Péter
1977
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Osváth László Gábor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Perjési Péter
1967
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sebestyén Péter
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Simon György
1965
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szurdoki Mihály
1958
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szávai László
1971
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Székely Sándor
1959
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Szőnyi Mónika
1974
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
2 Szurdoki Mihály 1958. Budapesti Mesterlövész Egyesület 186,0 0 I. osztály
3 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 181,0 0 I. osztály
4 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 176,0 0 I. osztály
5 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 175,0 0 I. osztály
6 Szávai László 1971. Budapesti Mesterlövész Egyesület 172,0 0 I. osztály
7 Bedő Vince 2000. UTE 162,0 0 I. osztály
8 Atinay Péter 1942. Budapesti Mesterlövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
9 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 141,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély