Minősítő Lő verseny Alba

Versenyengedély szám
178/B-10/15/2020
A verseny szervezője
Alba Volán SC
A verseny helyszíne
8000 Székesfehérvár, Börgöndi út 14. (ALBA Volán SC SSZ)
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-28
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft számonként
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Földesi István
1958
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael
1980
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 182,0 0 I. osztály
3 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 166,0 0 I. osztály
4 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 157,0 0 I. osztály
5 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 137,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael
1980
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Kendl József
1954
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 187,0 0 I. osztály
2 Szatmári Zsolt 1954. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 171,0 0 I. osztály
4 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Mészáros Gábor
1973
Alba Volán SC
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Tuboly Zoltán
1964
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 278,0 0 I. osztály
2 Mészáros Gábor 1973. Alba Volán SC 263,0 0 I. osztály
3 Tuboly Zoltán 1964. Alba Volán SC 207,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély