ALE Minősítő verseny 4/2020

Versenyengedély szám
251/B-09/17/2020
A verseny szervezője
ALE
A verseny helyszíne
Budapest X. ker. Fehér út. 9-11.
A verseny kezdete
2020-09-02
A verseny vége
2020-09-02
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Antal
1956
Albertirsa SE
Adonyi József
1957
ALE
Aján Tamás dr.
1939
ALE
Andrasik Sándor
1964
ALE
Antal Zoltán Gyula
1971
ALE
Aubel Ervin
1937
ALE
Baranyi József dr
1968
ALE
Bartha László
1969
ALE
Berkes Máté
1991
ALE
Bertók János
1952
ALE
Bánhidi Balázs Béla
1979
ALE
Bárdos Péter dr
1946
ALE
Bárándy Péter dr.
1949
ALE
Ciráki F. György dr.
1948
ALE
Cseh László
1972
ALE
Cyrány Gyula
1974
ALE
Dezső Marcel
2001
ALE
Drajkó Zoltán dr.
1958
ALE
Dénes Ottó Endre
1931
ALE
Ficsor János
1956
ALE
Ficsór Ádám
1985
ALE
Fábián Balázs
1995
ALE
Fábián Péter dr
1972
ALE
Földvári Péter
1978
ALE
Fülöp Károly
1977
ALE
Galambos Sándor
1945
ALE
Gonda Attila József
1955
ALE
Halmy József
1957
ALE
Hanzlik Pál
1945
ALE
Hipeller Attila
1956
ALE
Huszti Csaba
1952
ALE
Huszti Szabolcs
1983
ALE
Kis György
1954
ALE
Kiss Zoltán
1958
ALE
Kiss Zoltán
1996
ALE
Klincsek Péter
1953
ALE
Koch Péter dr
1951
ALE
Kocsi Tamás
1977
ALE
Kovács Imre
1960
ALE
Kovács István
1969
ALE
Kovács Zoltán
1953
ALE
Kozik Balázs
1982
ALE
Lengyel Mihály
1953
ALE
László Árpád
1958
ALE
Lázár Tamás
1977
ALE
Martin János
1983
ALE
Mendelényi Dániel
1977
ALE
Messaoudi Youssef
1970
ALE
Molnár Ferenc
1947
ALE
Nyerges László dr
1943
ALE
Popp Pál Zoltán
1951
ALE
Pálmai Gábor
1969
ALE
Pápai Gyula
1952
ALE
Péter Károly
1950
ALE
Radnóty György
1955
ALE
Regáli László dr
1963
ALE
Simon Gábor
1974
ALE
Simon Zoltán dr.
1968
ALE
Somogyi Krisztián
1976
ALE
Szalai Péter dr.
1943
ALE
Szenes Andrea dr
1961
Technikai Sportok Klubja
Sziklai Ferenc
1942
ALE
Székely László Árpád
1975
ALE
Tamás László dr
1958
ALE
Tomka László Gyula
1969
ALE
Török Ottó
1971
ALE
Varga András
1953
ALE
Varga András dr
1953
ALE
Vass Zoltán Imre
1968
ALE
Velez Árpád
1977
ALE
Verő Sándor
1969
ALE
Vincze József
1955
ALE
Vágvölgyi Gábor
1955
ALE
Ötvös József
1969
ALE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Halász Sándor
1952
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kovács Péter
1955
Euro-Gun SE
Kozma Péter
1959
Euro-Gun SE
Kuttner Viktor
1989
Euro-Gun SE
Nagy Ernő
1976
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Németh Péter György dr
1985
Euro-Gun SE
Osváth László
1949
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Szilágyi Tamás Péter
1964
Euro-Gun SE
Száll Erik
1983
Euro-Gun SE
Száll-Panajotisz Barbara
1983
Euro-Gun SE
Berta József
1970
Alpokalja SE
Boros Péter
1970
Alpokalja SE
Both András
1962
Alpokalja SE
Bánhalmi Mihály
1952
Alpokalja SE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Farkas Zsuzsanna
1977
Alpokalja SE
Feith Zoltán dr
1968
Alpokalja SE
Gubis Csaba
1971
Alpokalja SE
Hajzók Ferenc József
1957
Alpokalja SE
Herczeg Zsolt
1971
Alpokalja SE
Hidvégi Attila
1942
Alpokalja SE
Horváth Ferenc
1966
Alpokalja SE
Horváth Zoltán
1960
Alpokalja SE
Knyazev Szergej Igorjevics
1977
Alpokalja SE
Könyves Tóth Árpád
1964
Alpokalja SE
Lőrincz László dr
1972
Alpokalja SE
Miczák Tibor
1996
Alpokalja SE
Mészáros László
1974
Alpokalja SE
Nagy Lajos
1966
Alpokalja SE
Nagy Miklós
1971
Alpokalja SE
Pinke Zsuzsanna dr
1951
Alpokalja SE
Radványi Szabolcs
1967
Alpokalja SE
Szilágyi Jenő
1952
Alpokalja SE
Szokol Hubert
1957
Alpokalja SE
Szokolov Alekszandr
1977
Alpokalja SE
Sági György
1956
Alpokalja SE
Timár László dr
1973
Alpokalja SE
Tóth Sándor
1964
Alpokalja SE
Vaszilkó Mihály dr.
1950
Alpokalja SE
Vozárik Zsolt Gyula
1983
Alpokalja SE
Várkonyi László
1957
Alpokalja SE
Vécsei Ákos
1971
Alpokalja SE
Vízhányó Tibor dr
1939
Alpokalja SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Földvári Péter 1978. ALE 150,0 0 I. osztály
2 Vajó Péter Zsolt 1960. Budapesti Rendészeti SE 145,0 0 II. osztály
3 Verő Sándor 1969. ALE 140,0 0 II. osztály
4 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 135,0 0 II. osztály
5 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Adonyi József
1957
ALE
Aján Tamás dr.
1939
ALE
Andrasik Sándor
1964
ALE
Antal Zoltán Gyula
1971
ALE
Aubel Ervin
1937
ALE
Baranyi József dr
1968
ALE
Bartha László
1969
ALE
Berkes Máté
1991
ALE
Bertók János
1952
ALE
Bánhidi Balázs Béla
1979
ALE
Bárdos Péter dr
1946
ALE
Bárándy Péter dr.
1949
ALE
Ciráki F. György dr.
1948
ALE
Cseh László
1972
ALE
Cyrány Gyula
1974
ALE
Dezső Marcel
2001
ALE
Drajkó Zoltán dr.
1958
ALE
Dénes Ottó Endre
1931
ALE
Ficsor János
1956
ALE
Ficsór Ádám
1985
ALE
Fábián Balázs
1995
ALE
Fábián Péter dr
1972
ALE
Földvári Péter
1978
ALE
Fülöp Károly
1977
ALE
Galambos Sándor
1945
ALE
Gonda Attila József
1955
ALE
Halmy József
1957
ALE
Hanzlik Pál
1945
ALE
Hipeller Attila
1956
ALE
Huszti Csaba
1952
ALE
Huszti Szabolcs
1983
ALE
Kis György
1954
ALE
Kiss Zoltán
1958
ALE
Kiss Zoltán
1996
ALE
Klincsek Péter
1953
ALE
Koch Péter dr
1951
ALE
Kocsi Tamás
1977
ALE
Kovács Imre
1960
ALE
Kovács István
1969
ALE
Kovács Zoltán
1953
ALE
Kozik Balázs
1982
ALE
Lengyel Mihály
1953
ALE
László Árpád
1958
ALE
Lázár Tamás
1977
ALE
Martin János
1983
ALE
Mendelényi Dániel
1977
ALE
Messaoudi Youssef
1970
ALE
Molnár Ferenc
1947
ALE
Nyerges László dr
1943
ALE
Popp Pál Zoltán
1951
ALE
Pálmai Gábor
1969
ALE
Pápai Gyula
1952
ALE
Péter Károly
1950
ALE
Radnóty György
1955
ALE
Regáli László dr
1963
ALE
Simon Gábor
1974
ALE
Simon Zoltán dr.
1968
ALE
Somogyi Krisztián
1976
ALE
Szalai Péter dr.
1943
ALE
Szenes Andrea dr
1961
Technikai Sportok Klubja
Sziklai Ferenc
1942
ALE
Székely László Árpád
1975
ALE
Tamás László dr
1958
ALE
Tomka László Gyula
1969
ALE
Török Ottó
1971
ALE
Varga András
1953
ALE
Varga András dr
1953
ALE
Vass Zoltán Imre
1968
ALE
Velez Árpád
1977
ALE
Verő Sándor
1969
ALE
Vincze József
1955
ALE
Vágvölgyi Gábor
1955
ALE
Ötvös József
1969
ALE
Bagyura János
1973
Budapesti Rendészeti SE
Bakos Zoltán
1946
Budapesti Rendészeti SE
Brukatsch István
1950
Budapesti Rendészeti SE
Béres József László
1964
Budapesti Rendészeti SE
Csaba Levente
1975
Budapesti Rendészeti SE
Cseri Ákos
1978
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi Anett
1977
Budapesti Rendészeti SE
Hantosi István
1952
Budapesti Rendészeti SE
Horváth József Csaba
1967
Budapesti Rendészeti SE
Imreh Lajos
1953
Budapesti Rendészeti SE
Janotka János
1954
Budapesti Rendészeti SE
Janotka László
1959
Budapesti Rendészeti SE
Kovács István Péter
1988
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán
1949
Budapesti Rendészeti SE
Kulcsár Zoltán ifj.
1977
Budapesti Rendészeti SE
Kékesi György
1969
Budapesti Rendészeti SE
Lurcza István
1968
Budapesti Rendészeti SE
Mergancz Sándor
1964
Budapesti Rendészeti SE
Oláh János
1953
Budapesti Rendészeti SE
Réti Gábor
1983
Budapesti Rendészeti SE
Rózsás Antal
1947
Budapesti Rendészeti SE
Szabó Zsolt
1970
Budapesti Rendészeti SE
Takács Béla
1938
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Andrea
1979
Budapesti Rendészeti SE
Tóth Miklós
1962
Budapesti Rendészeti SE
Vajó Péter Zsolt
1960
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly
1955
Budapesti Rendészeti SE
Varga Károly ifj.
1976
Budapesti Rendészeti SE
Balassa Péter Miklós
1993
Euro-Gun SE
Bedő Zoltán
1978
Euro-Gun SE
Halász Sándor
1952
Euro-Gun SE
Kovács Attila
1981
Euro-Gun SE
Kovács Péter
1955
Euro-Gun SE
Kozma Péter
1959
Euro-Gun SE
Kuttner Viktor
1989
Euro-Gun SE
Nagy Ernő
1976
Euro-Gun SE
Németh Csaba
1982
Euro-Gun SE
Németh Péter György dr
1985
Euro-Gun SE
Osváth László
1949
Euro-Gun SE
Simmel Tamás
1976
Euro-Gun SE
Somló Péter László
1991
Euro-Gun SE
Szilágyi Tamás Péter
1964
Euro-Gun SE
Száll Erik
1983
Euro-Gun SE
Száll-Panajotisz Barbara
1983
Euro-Gun SE
Berta József
1970
Alpokalja SE
Boros Péter
1970
Alpokalja SE
Both András
1962
Alpokalja SE
Bánhalmi Mihály
1952
Alpokalja SE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Farkas Zsuzsanna
1977
Alpokalja SE
Feith Zoltán dr
1968
Alpokalja SE
Gubis Csaba
1971
Alpokalja SE
Hajzók Ferenc József
1957
Alpokalja SE
Herczeg Zsolt
1971
Alpokalja SE
Hidvégi Attila
1942
Alpokalja SE
Horváth Ferenc
1966
Alpokalja SE
Horváth Zoltán
1960
Alpokalja SE
Knyazev Szergej Igorjevics
1977
Alpokalja SE
Könyves Tóth Árpád
1964
Alpokalja SE
Lőrincz László dr
1972
Alpokalja SE
Miczák Tibor
1996
Alpokalja SE
Mészáros László
1974
Alpokalja SE
Nagy Lajos
1966
Alpokalja SE
Nagy Miklós
1971
Alpokalja SE
Pinke Zsuzsanna dr
1951
Alpokalja SE
Radványi Szabolcs
1967
Alpokalja SE
Szilágyi Jenő
1952
Alpokalja SE
Szokol Hubert
1957
Alpokalja SE
Szokolov Alekszandr
1977
Alpokalja SE
Sági György
1956
Alpokalja SE
Timár László dr
1973
Alpokalja SE
Tóth Sándor
1964
Alpokalja SE
Vaszilkó Mihály dr.
1950
Alpokalja SE
Vozárik Zsolt Gyula
1983
Alpokalja SE
Várkonyi László
1957
Alpokalja SE
Vécsei Ákos
1971
Alpokalja SE
Vízhányó Tibor dr
1939
Alpokalja SE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 168,0 0 I. osztály
2 Vozárik Zsolt Gyula 1983. Alpokalja SE 158,0 0 I. osztály
3 Vincze József 1955. ALE 157,0 0 I. osztály
4 Nyerges László dr 1943. ALE 151,0 0 I. osztály
5 Béres József László 1964. Budapesti Rendészeti SE 147,0 0 II. osztály
6 Kovács Imre 1960. ALE 145,0 0 II. osztály
7 Vajó Péter Zsolt 1960. Budapesti Rendészeti SE 144,0 0 II. osztály
8 Kovács István 1969. ALE 142,0 0 II. osztály
9 Verő Sándor 1969. ALE 141,0 0 II. osztály
10 Bárándy Péter dr. 1949. ALE 140,0 0 II. osztály
11 Bedő Zoltán 1978. Euro-Gun SE 139,0 0 II. osztály
12 Németh Csaba 1982. Euro-Gun SE 115,0 0 IV. osztály
13 Balassa Péter Miklós 1993. Euro-Gun SE 89,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély