MSSZ Országos Bajnokság 2020. Junior OB -Trap és -Nemzeti Skeet

Versenyengedély szám
067/K-08/04/2020
A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2020-08-30
A verseny vége
2020-08-30
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
2000ft/rotte
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Trap 125 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Zöldág Gergő
2001
Köszolg SC
Ördög János
2002
Köszolg SC
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hernyes Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Gyenes Ábel
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Akácos Gábor
2001
Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Szőnyegh Ádám
2002
Balatonfűzfői LE
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
Csapatok
Vasvári KLA
Belcsik Zsolt 2000 Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond 2002 Vasvári Koronglövő Akadémia
Kiss András Márton 2004 Vasvári Koronglövő Akadémia
KÖSZOLG SC
Zöldág Gergő 2001 Köszolg SC
Ördög János 2002 Köszolg SC
Revuczky Patrik 2004 Köszolg SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Belcsik Zsolt 2000. Vasvári Koronglövő Akadémia 104,0 0 Ezüstjelvény
2 Revuczky Patrik 2004. Köszolg SC 92,0 0 Bronzjelvény
3 Döbörhegyi Bence 2005. Balatonfűzfői LE 89,0 0 Bronzjelvény
4 Zöldág Gergő 2001. Köszolg SC 88,0 0 Bronzjelvény
5 Akácos Gábor 2001. Magasi Tölgy Lövészklub Sportegyesület 87,0 0 -
6 Kapitány Márton 2000. Igaly József Lövész Klub SE 85,0 0 -
7 Horváth Botond 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 84,0 0 -
8 Gyenes Ábel 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 81,0 0 -
9 Kiss András Márton 2004. Vasvári Koronglövő Akadémia 79,0 0 -
10 Ördög János 2002. Köszolg SC 78,0 0 -
11 Mészáros Gergő 2002. Vasvári Koronglövő Akadémia 76,0 0 -
12 Vass Máté 2006. Köszolg SC 69,0 0 -
Eredményjegyzék csapatverseny
Helyezés Név Klub Eredmény Megjegyzés
1 Vasvári KLA Vasv� 267,0 0
2 KÖSZOLG SC Kösz 258,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 125 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nemes Dóra
2004
Köszolg SC
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Szabó Petra
2002
Igaly József Lövész Klub SE
Nyitrai Anna
2005
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Jáki Laura Krisztina
2002
Balatonfűzfői LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borbényi Flóra 2003. Vasvári Koronglövő Akadémia 78,0 0 Bronzjelvény
2 Nyitrai Anna 2005. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 68,0 0 -
3 Nemes Dóra 2004. Köszolg SC 51,0 2 -
4 Szabó Petra 2002. Igaly József Lövész Klub SE 51,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nemzeti-Skeet 100 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny is megrendezésre kerül.
Nevezettek
Versenyzők
Szalai Tamás István
2000
Köszolg SC
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Kiss Dániel
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Urbin György
2002
Olympia-S SE
Benedek Roland
2006
Igaly József Lövész Klub SE
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Farkas Attila
1963
Balatonfűzfői LE
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Szőnyegh Ádám
2002
Balatonfűzfői LE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Holecz Zoltán 2003. Igaly József Lövész Klub SE 89,0 0 Aranyjelvény
2 Szalai Tamás István 2000. Köszolg SC 80,0 0 Ezüstjelvény
3 Simon Evelin 2003. Igaly József Lövész Klub SE 76,0 0 Ezüstjelvény
4 Urbin György 2002. Olympia-S SE 73,0 0 Ezüstjelvény
5 Ternák Tamás 2005. Köszolg SC 71,0 0 Ezüstjelvény
6 Benedek Roland 2006. Igaly József Lövész Klub SE 67,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

- Junior vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
Jáki Laura Krisztina
2002
Balatonfűzfői LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély