Délvidéki Lövészakadémia 2020 nyári minősítő versenye

Versenyengedély szám
267/B-07/14/2020
A verseny szervezője
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A verseny helyszíne
25-50 m-es versenyszámok 2020. 07. 04.-én Kiszombori Lőtér; 10.m-es versenyszámok 20.20.07.05.-én Algyő Kastélykert u. 44. szám alatti légfegyveres lőtéren
A verseny kezdete
2020-07-04
A verseny vége
2020-07-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Nemzetközi versenyszámok 3.000. Ft./fő/versenyszám; Nemzeti versenyszámok 2.000. Ft. /Fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Légpuska 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 367,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 560,0 0 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 554,0 0 III. osztály
3 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 536,0 0 IV. osztály
4 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 534,0 0 IV. osztály
5 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 510,0 0 IV. osztály
6 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 497,0 0 -
7 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 482,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 509,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 552,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 286,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 186,0 0 I. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 184,0 0 II. osztály
3 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 91 II. osztály
4 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 181,0 90 II. osztály
5 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 156,0 0 III. osztály
2 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 147,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 70 év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 0 I. osztály
2 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 I. osztály
3 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 I. osztály
4 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 0 I. osztály
2 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 183,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 543,0 0 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 528,0 0 III. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 438,0 0 -
4 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 437,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polner Eörs dr.
1965
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 194,0 0 I. osztály
2 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 188,0 0 I. osztály
3 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 0 I. osztály
4 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 I. osztály
5 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 165,0 0 I. osztály
6 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 161,0 0 I. osztály
7 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lábodi László dr.
1957
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pirkó Gábor
1953
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kocsis István
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 188,0 0 I. osztály
2 Kocsis István 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 I. osztály
3 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 I. osztály
4 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 173,0 0 I. osztály
3 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
4 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Thielicke Tilda
2003
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kissné Mónus Ágnes
1983
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 187,0 0 I. osztály
2 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 0 I. osztály
3 Kissné Mónus Ágnes 1983. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 0 I. osztály
4 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polner Eörs dr.
1965
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szép Levente dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kovács Sándor
1961
Kiszombori LSE
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 191,0 0 I. osztály
2 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 189,0 0 I. osztály
3 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 164,0 0 I. osztály
4 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 155,0 0 I. osztály
5 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 154,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kocsis István
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 169,0 0 I. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 0 I. osztály
3 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 0 I. osztály
4 Kocsis István 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Zoltán dr
1943
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán dr 1943. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 176,0 0 I. osztály
2 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 160,0 0 I. osztály
3 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 0 I. osztály
4 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 II. osztály
2 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 0 II. osztály
3 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 162,0 0 II. osztály
4 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Markovics Kálmán
1960
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Markovics Kálmán 1960. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 149,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Hajdú Károly
1952
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szabó János Zoltán
1958
Kiszombori LSE
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 223,0 0 II. osztály
2 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 201,0 0 III. osztály
3 Szabó János Zoltán 1958. Kiszombori LSE 187,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pipicz Evelin
2004
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pipicz Evelin 2004. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 286,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély