Minősítő versenysorozat APLE

Versenyengedély szám
199/B-09/14/2020
A verseny szervezője
APLE-VASAS SC
A verseny helyszíne
1139 Budapest, Tahi út 9-11. (APLE)
A verseny kezdete
2020-09-25
A verseny vége
2020-09-25
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
-
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Gábor Zoltán
1949
Walther LK
Somogyi István
1956
Walther LK
Házy Tamás
1952
APLE-VASAS SC
Nagy Tibor
1973
APLE-VASAS SC
Bak András
1982
Kiskunlacházi Községi LK
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Erdei László
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Kátai Béla
1951
Kiskunlacházi Községi LK
Mátéffy Árpád
1954
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bak András 1982. Kiskunlacházi Községi LK 161,0 0 I. osztály
2 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 161,0 0 I. osztály
3 Házy Tamás 1952. APLE-VASAS SC 158,0 0 I. osztály
4 Erdei László 1977. Kiskunlacházi Községi LK 155,0 0 I. osztály
5 Kátai Béla 1951. Kiskunlacházi Községi LK 155,0 0 I. osztály
6 Mátéffy Árpád 1954. Kiskunlacházi Községi LK 153,0 0 I. osztály
7 Nagy Tibor 1973. APLE-VASAS SC 152,0 0 I. osztály
8 Somogyi István 1956. Walther LK 150,0 0 I. osztály
9 Borsos Gábor Zoltán 1949. Walther LK 148,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borsos Gábor Zoltán
1949
Walther LK
Fekete Viktor Ferenc
1972
APLE-VASAS SC
Házy Tamás
1952
APLE-VASAS SC
Nagy Tibor
1973
APLE-VASAS SC
Bak András
1982
Kiskunlacházi Községi LK
Czikora Lajos
1958
Kiskunlacházi Községi LK
Erdei László
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Kátai Béla
1951
Kiskunlacházi Községi LK
Mátéffy Árpád
1954
Kiskunlacházi Községi LK
Magyar András
1973
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Czikora Lajos 1958. Kiskunlacházi Községi LK 158,0 0 I. osztály
2 Fekete Viktor Ferenc 1972. APLE-VASAS SC 154,0 0 I. osztály
3 Magyar András 1973. Kiskunlacházi Községi LK 154,0 0 I. osztály
4 Kátai Béla 1951. Kiskunlacházi Községi LK 152,0 0 I. osztály
5 Bak András 1982. Kiskunlacházi Községi LK 151,0 0 I. osztály
6 Mátéffy Árpád 1954. Kiskunlacházi Községi LK 151,0 0 I. osztály
7 Házy Tamás 1952. APLE-VASAS SC 148,0 0 II. osztály
8 Erdei László 1977. Kiskunlacházi Községi LK 147,0 0 II. osztály
9 Nagy Tibor 1973. APLE-VASAS SC 143,0 0 II. osztály
10 Borsos Gábor Zoltán 1949. Walther LK 142,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bak András
1982
Kiskunlacházi Községi LK
Kátai Béla
1951
Kiskunlacházi Községi LK
Magyar András
1973
Kiskunlacházi Községi LK
Erdei László
1977
Kiskunlacházi Községi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bak András 1982. Kiskunlacházi Községi LK 275,0 0 I. osztály
2 Magyar András 1973. Kiskunlacházi Községi LK 268,0 0 I. osztály
3 Erdei László 1977. Kiskunlacházi Községi LK 264,0 0 I. osztály
4 Kátai Béla 1951. Kiskunlacházi Községi LK 261,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély