Minősítő Verseny Tótkomlós

Versenyengedély szám
283/B-07/19/2020
A verseny szervezője
Tótkomlósi LK
A verseny helyszíne
Tótkomlós Kossuth utca 24
A verseny kezdete
2020-07-18
A verseny vége
2020-07-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartos Norbert
1982
Tótkomlósi LK
Bedő Zoltán
1956
Tótkomlósi LK
Bene András
1968
Tótkomlósi LK
Bocsán László
1968
Tótkomlósi LK
Bánfi János Zoltán
1977
Tótkomlósi LK
Bánfi Richárd János
1997
Tótkomlósi LK
Forrai József
1979
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Kiss Ernő
1971
Tótkomlósi LK
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Medouarszki Attila
1971
Tótkomlósi LK
Molnár László
1975
Tótkomlósi LK
Nagy Sándor
1980
Tótkomlósi LK
Pálvölgyi Tamás
1972
Tótkomlósi LK
Strohner Ferenc
1965
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Zoltán 1956. Tótkomlósi LK 184,0 0 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 175,0 0 I. osztály
3 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 170,0 0 I. osztály
4 Forrai József 1979. Tótkomlósi LK 169,0 0 I. osztály
5 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 164,0 0 I. osztály
6 Molnár László 1975. Tótkomlósi LK 161,0 0 I. osztály
7 Strohner Ferenc 1965. Tótkomlósi LK 154,0 0 I. osztály
8 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 148,0 0 II. osztály
9 Bánfi János Zoltán 1977. Tótkomlósi LK 146,0 0 II. osztály
10 Bene András 1968. Tótkomlósi LK 145,0 0 II. osztály
11 Pálvölgyi Tamás 1972. Tótkomlósi LK 143,0 0 II. osztály
12 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 141,0 0 II. osztály
13 Bartos Norbert 1982. Tótkomlósi LK 141,0 0 II. osztály
14 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 140,0 0 II. osztály
15 Medouarszki Attila 1971. Tótkomlósi LK 139,0 0 II. osztály
16 Bocsán László 1968. Tótkomlósi LK 138,0 0 II. osztály
17 Bánfi Richárd János 1997. Tótkomlósi LK 137,0 0 II. osztály
18 Medouarszki Attila 1971. Tótkomlósi LK 136,0 0 II. osztály
19 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 135,0 0 II. osztály
20 Kiss Ernő 1971. Tótkomlósi LK 133,0 0 II. osztály
21 Harangozó Antal 1967. Tótkomlósi LK 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bartos Norbert
1982
Tótkomlósi LK
Bedő Zoltán
1956
Tótkomlósi LK
Bene András
1968
Tótkomlósi LK
Bocsán László
1968
Tótkomlósi LK
Bánfi János Zoltán
1977
Tótkomlósi LK
Bánfi Richárd János
1997
Tótkomlósi LK
Forrai József
1979
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Juhász Sándor
1964
Tótkomlósi LK
Kiss Ernő
1971
Tótkomlósi LK
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Medouarszki Attila
1971
Tótkomlósi LK
Molnár László
1975
Tótkomlósi LK
Nagy Sándor
1980
Tótkomlósi LK
Pálvölgyi Tamás
1972
Tótkomlósi LK
Strohner Ferenc
1965
Tótkomlósi LK
Tetlák János
1947
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Beke Ödön Csaba
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Babinyecz János
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Wild Ferenc
1946
Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedő Zoltán 1956. Tótkomlósi LK 182,0 0 I. osztály
2 Wild Ferenc 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 177,0 0 I. osztály
3 Beke Ödön Csaba 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 162,0 0 I. osztály
4 Pálvölgyi Tamás 1972. Tótkomlósi LK 159,0 0 I. osztály
5 Babinyecz János 1946. Gyulai Szabadidős Lövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
6 Tetlák János 1947. Tótkomlósi LK 156,0 0 I. osztály
7 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 149,0 0 II. osztály
8 Juhász Sándor 1964. Tótkomlósi LK 148,0 0 II. osztály
9 Strohner Ferenc 1965. Tótkomlósi LK 147,0 0 II. osztály
10 Molnár László 1975. Tótkomlósi LK 146,0 0 II. osztály
11 Bocsán László 1968. Tótkomlósi LK 145,0 0 II. osztály
12 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 145,0 0 II. osztály
13 Bánfi János Zoltán 1977. Tótkomlósi LK 144,0 0 II. osztály
14 Bánfi Richárd János 1997. Tótkomlósi LK 142,0 0 II. osztály
15 Nagy Sándor 1980. Tótkomlósi LK 142,0 0 II. osztály
16 Forrai József 1979. Tótkomlósi LK 141,0 0 II. osztály
17 Bene András 1968. Tótkomlósi LK 139,0 0 II. osztály
18 Bartos Norbert 1982. Tótkomlósi LK 138,0 0 II. osztály
19 Medouarszki Attila 1971. Tótkomlósi LK 133,0 0 II. osztály
20 Lőkős István 1951. Tótkomlósi LK 132,0 0 II. osztály
21 Kiss Ernő 1971. Tótkomlósi LK 131,0 0 II. osztály
22 Harangozó Antal 1967. Tótkomlósi LK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Zoltán
1956
Tótkomlósi LK
Bene András
1968
Tótkomlósi LK
Forrai József
1979
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Medouarszki Attila
1971
Tótkomlósi LK
Molnár László
1975
Tótkomlósi LK
Pálvölgyi Tamás
1972
Tótkomlósi LK
Strohner Ferenc
1965
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bene András 1968. Tótkomlósi LK 230,0 0 II. osztály
2 Harangozó Antal 1967. Tótkomlósi LK 228,0 0 II. osztály
3 Forrai József 1979. Tótkomlósi LK 225,0 0 II. osztály
4 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 221,0 0 II. osztály
5 Medouarszki Attila 1971. Tótkomlósi LK 219,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nagyöbű Puska nyílt irányzék 10 álló - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bene András
1968
Tótkomlósi LK
Bánfi Richárd János
1997
Tótkomlósi LK
Forrai József
1979
Tótkomlósi LK
Harangozó Antal
1967
Tótkomlósi LK
Lőkős István
1951
Tótkomlósi LK
Marton Gergely
1974
Tótkomlósi LK
Medouarszki Attila
1971
Tótkomlósi LK
Molnár László
1975
Tótkomlósi LK
Pálvölgyi Tamás
1972
Tótkomlósi LK
Strohner Ferenc
1965
Tótkomlósi LK
Zvara Róbert
1974
Tótkomlósi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálvölgyi Tamás 1972. Tótkomlósi LK 80,0 0 II. osztály
2 Forrai József 1979. Tótkomlósi LK 78,0 0 II. osztály
3 Strohner Ferenc 1965. Tótkomlósi LK 74,0 0 II. osztály
4 Marton Gergely 1974. Tótkomlósi LK 71,0 0 II. osztály
5 Bene András 1968. Tótkomlósi LK 69,0 0 II. osztály
6 Zvara Róbert 1974. Tótkomlósi LK 68,0 0 II. osztály
7 Medouarszki Attila 1971. Tótkomlósi LK 65,0 0 II. osztály
8 Bánfi Richárd János 1997. Tótkomlósi LK 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély