Móri Bornapi Lövészverseny

Versenyengedély szám
294/B-10/23/2020
A verseny szervezője
Sasszem SE
A verseny helyszíne
Mór vásártéri lőtér
A verseny kezdete
2020-10-03
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Hach László
1954
Sasszem SE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Kadlecsik Roland
1991
Sasszem SE
Kalincsák Zoltán dr
1977
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Lehota András
1974
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Ujcz György
1973
Sasszem SE
Veres Dániel
1977
Sasszem SE
Vén Norbert
1979
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Mihályfi István dr
1976
Területi Klub Zirc
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tóbiás Nándor
1962
Dunaújvárosi LSE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Pálfy János
1956
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael
1980
Alba Volán SC
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Mezei Ferenc
1977
Sasszem SE
Pintér Tibor
1980
Sasszem SE
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 190,0 0 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 189,0 5 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 189,0 2 I. osztály
4 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 188,0 0 I. osztály
5 Horváth Zsolt 1978. Sasszem SE 184,0 0 I. osztály
6 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 179,0 0 I. osztály
7 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 178,0 0 I. osztály
8 Károly Attila 1976. Sasszem SE 169,0 0 I. osztály
9 Tarr Miklós János 1970. Sasszem SE 165,0 0 I. osztály
10 Horváth Ferenc 1959. Dunaújvárosi LSE 164,0 0 I. osztály
11 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
12 Korényi Zoltán 1971. Sasszem SE 161,0 0 I. osztály
13 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 160,0 0 I. osztály
14 Kalincsák Zoltán dr 1977. Sasszem SE 158,0 0 I. osztály
15 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 153,0 0 I. osztály
16 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 153,0 0 I. osztály
17 Mezei Ferenc 1977. Sasszem SE 152,0 0 I. osztály
18 Kadlecsik Roland 1991. Sasszem SE 151,0 0 I. osztály
19 Tóbiás Nándor 1962. Dunaújvárosi LSE 151,0 0 I. osztály
20 Pintér Tibor 1980. Sasszem SE 150,0 0 I. osztály
21 Hach László 1954. Sasszem SE 143,0 0 II. osztály
22 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 142,0 0 II. osztály
23 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 142,0 0 II. osztály
24 Farkas László 1950. Alba Volán SC 141,0 0 II. osztály
25 Fűrész László 1986. Sasszem SE 140,0 0 II. osztály
26 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 136,0 0 II. osztály
27 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 135,0 0 II. osztály
28 Mihályfi István dr 1976. Területi Klub Zirc 132,0 0 II. osztály
29 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Szalai Péterné
1954
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 181,0 0 I. osztály
2 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 163,0 0 I. osztály
3 Olasz Jánosné 1968. Sasszem SE 158,0 0 I. osztály
4 Szalai Péterné 1954. Sasszem SE 152,0 0 I. osztály
5 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Fűrész László
1986
Sasszem SE
Gerencsér István
1977
Sasszem SE
Hach László
1954
Sasszem SE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Ivánics Sándor
1978
Sasszem SE
Jandl Róbert
1974
Sasszem SE
Kadlecsik Roland
1991
Sasszem SE
Kalincsák Zoltán dr
1977
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Király Ákos
1975
Sasszem SE
Károly Attila
1976
Sasszem SE
Lehota András
1974
Sasszem SE
Olasz János
1968
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Tarr Miklós János
1970
Sasszem SE
Ujcz György
1973
Sasszem SE
Veres Dániel
1977
Sasszem SE
Vén Norbert
1979
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Horváth Ferenc
1959
Dunaújvárosi LSE
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Rafael
1980
Alba Volán SC
Korényi Zoltán
1971
Sasszem SE
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 193,0 0 I. osztály
2 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 182,0 0 I. osztály
3 Kendl József 1954. Sasszem SE 176,0 3 I. osztály
4 Jandl Róbert 1974. Sasszem SE 176,0 2 I. osztály
5 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
6 Károly Attila 1976. Sasszem SE 161,0 0 I. osztály
7 Károly Attila 1976. Sasszem SE 161,0 0 I. osztály
8 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 159,0 0 I. osztály
9 Kalincsák Zoltán dr 1977. Sasszem SE 158,0 0 I. osztály
10 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 157,0 0 I. osztály
11 Hach László 1954. Sasszem SE 155,0 0 I. osztály
12 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 153,0 0 I. osztály
13 Gerencsér István 1977. Sasszem SE 153,0 0 I. osztály
14 Fűrész László 1986. Sasszem SE 147,0 0 II. osztály
15 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 130,0 0 II. osztály
16 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 121,0 0 III. osztály
17 Farkas László 1950. Alba Volán SC 106,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Olasz Jánosné
1968
Sasszem SE
Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 173,0 0 I. osztály
2 Olasz Jánosné 1968. Sasszem SE 157,0 0 I. osztály
3 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 146,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Várdai Attila
1970
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 268,0 0 I. osztály
2 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 224,0 0 II. osztály
3 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 223,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Kádas Csaba
1967
Sasszem SE
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Alföldi József
1958
Dunaújvárosi LSE
Mészáros Gábor
1973
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Pulger Zoltán
1980
Sasszem SE
Schmidt Ferenc
1960
Sasszem SE
Kazó Zsolt
1970
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 279,0 0 I. osztály
2 Alföldi József 1958. Dunaújvárosi LSE 271,0 0 I. osztály
3 Mészáros Gábor 1973. Alba Volán SC 247,0 0 II. osztály
4 Kádas Csaba 1967. Sasszem SE 246,0 0 II. osztály
5 Pulger Zoltán 1980. Sasszem SE 245,0 0 II. osztály
6 Schmidt Ferenc 1960. Sasszem SE 192,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély