Heves Megyei Sportlövő Szövetség - Megyei Bajnoksága

Versenyengedély szám
301/B-09/19/2020
A verseny szervezője
Heves Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
3271 Visonta, Lőtér
A verseny kezdete
2020-09-06
A verseny vége
2020-09-20
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1000 Ft / versenyszám, csapatban 700 Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Stefán Imre 1961. Egri PLE 272,0 0 I. osztály
2 Sztancsik Csaba 1975. Gyöngyösi AMBO LSE 266,0 0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 250,0 0 I. osztály
4 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 225,0 0 II. osztály
5 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 205,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Halász István
2001
Egri PLE
Stefán Imre
1961
Egri PLE
Vasas Gábor
1989
Egri PLE
Sztancsik Csaba
1975
Gyöngyösi AMBO LSE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vasas Gábor 1989. Egri PLE 286,0 0 I. osztály
2 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 284,0 0 I. osztály
3 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 281,0 0 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 273,0 0 I. osztály
5 Stefán Imre 1961. Egri PLE 258,0 0 II. osztály
6 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 224,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bónusz György
1951
Egri PLE
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Juhász Péter
1976
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Rapi László
1944
Egri PLE
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Simonyi László
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Vasas Gábor
1953
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 190,0 0 I. osztály
2 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 186,0 10 I. osztály
3 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 186,0 9 I. osztály
4 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 184,0 10 I. osztály
5 Varga Csaba 1969. VAMAV LSK 184,0 9 I. osztály
6 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 184,0 0 I. osztály
7 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 183,0 9 I. osztály
8 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 183,0 7 I. osztály
9 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 183,0 6 I. osztály
10 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 180,0 0 I. osztály
11 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 179,0 0 I. osztály
12 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 178,0 0 I. osztály
13 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 176,0 0 I. osztály
14 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 175,0 7 I. osztály
15 Kovács Béla 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 175,0 4 I. osztály
16 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 172,0 0 I. osztály
17 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 162,0 0 I. osztály
18 Vasas Gábor 1953. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 156,0 0 I. osztály
19 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 147,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Surányiné Takács Melinda 1983. Egri PLE 170,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ferencz Zsolt
1972
Egri PLE
Földesi Csaba
1974
Egri PLE
Rapcsák Róbert
1976
Egri PLE
Takács László
1959
Egri PLE
Örkényi Levente Zoltán
1979
Egri PLE
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Albert Krisztián
1975
Káli Lövész Sport Klub
Barczi Krisztián
1977
Káli Lövész Sport Klub
Komlósi Sándor
1965
Káli Lövész Sport Klub
Molnár Péter
1980
Káli Lövész Sport Klub
Salga László
1984
Káli Lövész Sport Klub
Varga Krisztián
1986
Káli Lövész Sport Klub
Troskin Nyikolaj
1950
Egri PLE
Bujáki János
1970
VAMAV LSK
Bárdos Ferenc
1977
VAMAV LSK
Farkas Imre
1954
VAMAV LSK
Farkas Norbert
1981
VAMAV LSK
Horváth Tibor
1959
VAMAV LSK
Szécsényi Szabolcs
1970
VAMAV LSK
Varga Csaba
1969
VAMAV LSK
Kovács Béla
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Simonyi László
1960
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Vasas Gábor
1953
Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub
Kivés László
1963
Feldebrői Lövész Klub
Zele Imre
1956
MFS Sportlövő Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Komlósi Sándor 1965. Káli Lövész Sport Klub 192,0 0 I. osztály
2 Farkas Imre 1954. VAMAV LSK 189,9 0 I. osztály
3 Horváth Tibor 1959. VAMAV LSK 189,0 0 I. osztály
4 Takács László 1959. Egri PLE 185,0 10 I. osztály
5 Barczi Krisztián 1977. Káli Lövész Sport Klub 185,0 8 I. osztály
6 Albert Krisztián 1975. Káli Lövész Sport Klub 182,0 0 I. osztály
7 Bujáki János 1970. VAMAV LSK 181,0 0 I. osztály
8 Kovács Béla 1960. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 181,0 0 I. osztály
9 Ferencz Zsolt 1972. Egri PLE 180,0 0 I. osztály
10 Bárdos Ferenc 1977. VAMAV LSK 178,0 0 I. osztály
11 Kárpáti Zoltán 1964. Debreceni Rendőr SE 178,0 0 I. osztály
12 Örkényi Levente Zoltán 1979. Egri PLE 177,0 0 I. osztály
13 Troskin Nyikolaj 1950. Egri PLE 177,0 0 I. osztály
14 Salga László 1984. Káli Lövész Sport Klub 175,0 0 I. osztály
15 Varga Krisztián 1986. Káli Lövész Sport Klub 173,0 0 I. osztály
16 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 0 I. osztály
17 Vasas Gábor 1953. Gyöngyösoroszi Szabadidős Lövészklub 161,0 0 I. osztály
18 Kivés László 1963. Feldebrői Lövész Klub 144,0 0 II. osztály
19 Molnár Péter 1980. Káli Lövész Sport Klub 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély