Fókusz Minősítő verseny

Versenyengedély szám
328/B-09/26/2020
A verseny szervezője
Fókusz Lövészklub
A verseny helyszíne
Polgárdi Lövészklub Egyesület Lőtere
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 FT
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 165,0 0 I. osztály
2 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Brezsnyánszki Zoltán
1965
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1992
Alba Volán SC
Böröczky Péter
1992
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Kecskés Attila
1985
Alba Volán SC
Klinszky Attila
1976
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Pap Gábor
1970
Alba Volán SC
Szabó Máté István
2003
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Korepanov Alekszej
1971
Tordas SE
Bognár János
1966
Fókusz Lövészklub
Tóth András dr
1958
Fókusz Lövészklub
Gyöpös Imre
1952
Fókusz Lövészklub
Leposa József
1969
Fókusz Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Delta Combat LE 176,0 0 I. osztály
2 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 172,0 1 I. osztály
3 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 172,0 0 I. osztály
4 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
5 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 167,0 0 I. osztály
6 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 166,0 0 I. osztály
7 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 160,0 1 I. osztály
8 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 160,0 0 I. osztály
9 Korepanov Alekszej 1971. Tordas SE 156,0 0 I. osztály
10 Szabó Rafael 1980. Alba Volán SC 150,0 0 I. osztály
11 Bognár János 1966. Fókusz Lövészklub 142,0 1 II. osztály
12 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 142,0 0 II. osztály
13 Leposa József 1969. Fókusz Lövészklub 138,0 1 II. osztály
14 Tóth András dr 1958. Fókusz Lövészklub 138,0 0 II. osztály
15 Gyöpös Imre 1952. Fókusz Lövészklub 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Benes Ibolya
1953
Alba Volán SC
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1957
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Bera Pál
1957
Polgárdi Lövészklub
Pintér László
1948
Fókusz Lövészklub
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 170,0 0 I. osztály
2 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 167,0 0 I. osztály
3 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 163,0 0 I. osztály
4 Pintér László 1948. Fókusz Lövészklub 161,0 0 I. osztály
5 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 160,0 0 I. osztály
6 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 146,0 0 II. osztály
7 Füredi Jenő 1948. Alba Volán SC 121,0 0 III. osztály
8 Bera Pál 1957. Polgárdi Lövészklub 120,0 0 III. osztály
9 Farkas László 1950. Alba Volán SC 119,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antal-Varga Vilma
1986
Alba Volán SC
Pálfyné Tóth Erika
1961
Alba Volán SC
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varga Vilma 1986. Alba Volán SC 160,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kendl József
1954
Sasszem SE
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Bajcsi Tamás
1980
Alba Volán SC
Botos Gergő
1992
Alba Volán SC
Botos Zoltán ifj.
1981
Alba Volán SC
Butenkov Attila
1969
Alba Volán SC
Böröczky Gábor
1992
Alba Volán SC
Böröczky Péter
1992
Alba Volán SC
Czifrik Imre
1966
Alba Volán SC
Heizer Zsolt
1971
Alba Volán SC
Kecskés Attila
1985
Alba Volán SC
Klinszky Attila
1976
Alba Volán SC
Lukácsi Csaba
1974
Alba Volán SC
Mihályi Tamás
1978
Alba Volán SC
Mészáros Bence
2003
Alba Volán SC
Nagy Gábor
2005
Alba Volán SC
Pajor János Tibor
1981
Alba Volán SC
Salánki Tibor
1971
Alba Volán SC
Szabó Máté István
2003
Alba Volán SC
Szabó Rafael dr
1980
Alba Volán SC
Székely Zoltán
1972
Alba Volán SC
Szűcs Ákos
1980
Alba Volán SC
Németh Ferenc
1963
Delta Combat LE
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
Tobak Balázs
1976
Polgárdi Lövészklub
Magaslaki Ferenc
1965
Fókusz Lövészklub
Nagy Gábor
1974
Fókusz Lövészklub
Kovács-Tarsoly Gábor
1955
Fókusz Lövészklub
Szuetta András
1976
Fókusz Lövészklub
Pahola Géza ifj.
1971
Polgárdi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Németh Ferenc 1963. Delta Combat LE 181,0 0 I. osztály
2 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 175,0 0 I. osztály
3 Botos Zoltán ifj. 1981. Alba Volán SC 169,0 0 I. osztály
4 Heizer Zsolt 1971. Alba Volán SC 164,0 0 I. osztály
5 Magaslaki Ferenc 1965. Fókusz Lövészklub 163,0 1 I. osztály
6 Tobak Balázs 1976. Polgárdi Lövészklub 163,0 0 I. osztály
7 Butenkov Attila 1969. Alba Volán SC 147,0 0 II. osztály
8 Nagy Gábor 1974. Fókusz Lövészklub 138,0 0 II. osztály
9 Kovács-Tarsoly Gábor 1955. Fókusz Lövészklub 136,0 0 II. osztály
10 Szuetta András 1976. Fókusz Lövészklub 130,0 1 II. osztály
11 Pahola Géza ifj. 1971. Polgárdi Lövészklub 130,0 0 II. osztály
12 Szabó Rafael 1980. Alba Volán SC 120,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balássy Sándor Károly
1950
Alba Volán SC
Botos Zoltán
1954
Alba Volán SC
Farkas László
1950
Alba Volán SC
Füredi Jenő
1948
Alba Volán SC
Könczöl István
1949
Alba Volán SC
Pálfi László
1949
Alba Volán SC
Szatmári Zsolt
1954
Alba Volán SC
Bera Pál
1957
Polgárdi Lövészklub
Pahola Géza ifj.
1971
Polgárdi Lövészklub
Oszvald Tamás
1959
Delta Combat LE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Oszvald Tamás 1959. Delta Combat LE 176,0 0 I. osztály
2 Botos Zoltán 1954. Alba Volán SC 174,0 0 I. osztály
3 Balássy Sándor Károly 1950. Alba Volán SC 166,0 0 I. osztály
4 Kendl József 1954. Sasszem SE 162,0 0 I. osztály
5 Könczöl István 1949. Alba Volán SC 161,0 0 I. osztály
6 Pálfi László 1949. Alba Volán SC 153,0 0 I. osztály
7 Bera Pál 1957. Polgárdi Lövészklub 119,0 0 IV. osztály
8 Farkas László 1950. Alba Volán SC 88,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély