2020 Szeged Grand Prix

Versenyengedély szám
302/B-10/25/2020

V E R S E N Y K I Í R Á S


Verseny neve: Szeged Grand Prix 2020
Verseny célja: A sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, régiós versenyzési lehetőség
biztosítása.
Verseny ideje: 2020. október 17-18. (szombat, vasárnap)


Verseny helye: 6792 Zsombó, Alkony u. 34.


Verseny rendezője: Cél-Tudat SE
Verseny támogatója: MSSZ, Szeged Város Önkormányzata, Szegedi Szakképzési Centrum József
Attila Általános Iskolája és Szakiskolája
A verseny résztvevői: A lövészsportot kedvelők, a versenyre nevezők, akik az indulási feltételeknek
eleget tettek.
Versenyszámok:
Légpisztoly 20 lövés (egyéni; serdülő, felnőtt)
Légpisztoly 40 lövés (egyéni; serdülő, ifi)
Légpisztoly 60 lövés (egyéni; junior, felnőtt)
Zártirányzékú légpuska 40 lövés (egyéni; serdülő, ifi)
Zártirányzékú légpuska 60 lövés (egyéni; junior, felnőtt)
Nyíltirányzékú légpuska 20 lövés (egyéni; serdülő, felnőtt)
Zártirányzékú légpuska 20 lövés (egyéni; serdülő, felnőtt)
Mozgáskorlátozott: SH1 R1, R3, P1 és P2 (felnőtt)
Technikai előírások: A versenyre SIUS ASCOR berendezéseket az MSSZ-től kérünk biztosítani.
Nevezési határidő: 2020. október 10.
Telefon: +36209676762
E-mail: csaba@poligon22.hu, gerda.szakonyi@gmail.com
Nevezési díj: 20 lövéses versenyszámok: 1.000 Ft/fő/versenyszám.
40-60 lövéses versenyszámok: 2000 Ft/fő/ versenyszám.
A nevezési díjat számla ellenében a helyszínen/vagy előre átutalással kell
fizetni.
Egyebek:
 A 40, 60 lövést lövő versenyzőknek 2020. évre érvényes versenyengedéllyel és sportorvosi
engedéllyel kell rendelkezniük.
 A 20 lövéses versenyszámokban indulók az első sorozatban lőhetnek.
 Olimpiai versenyszámokban összevont döntőt rendezünk.
 Előzetes program: szombat légpisztoly, vasárnap légpuska versenyszámok.
 A rendezési költséget a rendező, az egyéb költségeket a résztvevők térítik.
Díjazás:
 Minden versenyszám I-III. helyezettje érem és/vagy oklevél díjazásban részesül.
 Háromnál kevesebb egyéni induló esetén a korcsoportok összevonásra kerülhetnek az
eredményhirdetéskor.
 A döntő I-III. helyezettje különdíjban részesül.
 Eredményhirdetések minden nap végén.

Zsombó, 2020. július 19.

Rendezőbizottság

A verseny szervezője
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
6792 Zsombó, Alkony u. 34.
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000 Forint
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Pillér Takarékszövetkezet szsz.: 57100209-12016356
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Enikő
2007
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 339,0 3 Aranyjelvény
2 Reisz Enikő 2007. Debreceni Lövészsuli SE 336,0 3 Aranyjelvény
3 Kiss Csenge 2008. Százhalombattai Lövészklub 301,0 3 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacsa Dorka
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csamangó Jázmin
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gárgyán Alina
2006
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rácz Panka Angyal
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tolmacsov Eszter
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Juronics Anna
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Kata
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Hegedüs Abigél
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 394,0 0 Aranyjelvény
2 Juronics Anna 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 382,0 14 Aranyjelvény
3 Gárgyán Alina 2006. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 372,0 0 Aranyjelvény
4 Molnár Kata 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 366,0 5 Aranyjelvény
5 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 365,0 0 Aranyjelvény
6 Hegedüs Abigél 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 354,0 8 Ezüstjelvény
7 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 353,0 0 Ezüstjelvény
8 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 338,0 5 Bronzjelvény

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Balázs06
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Balázs06 2006. Debreceni Lövészsuli SE 347,0 2 Aranyjelvény
2 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 326,0 3 Bronzjelvény

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Baksics Dániel
2008
Pécsi Vasutas Sportkör
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Joachim Dániel
2006
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Takács Dezső
2006
BHSE
Cavriani Marcello Bruno
2010
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rácz Áron 2006. BHSE 387,0 0 Aranyjelvény
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 385,0 0 Aranyjelvény
3 Baksics Dániel 2008. Pécsi Vasutas Sportkör 379,0 0 Aranyjelvény
4 Tunyogi Adorján Csaba 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 374,0 0 Aranyjelvény
5 Takács Dezső 2006. BHSE 366,0 0 Aranyjelvény
6 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 358,0 0 Ezüstjelvény
7 Joachim Dániel 2006. BHSE 353,0 0 Ezüstjelvény
8 Cavriani Marcello Bruno 2010. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 286,0 0 -

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sváb Sándor
1976
BPLE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Varga Ferenc
1974
Kecskeméti Honvéd SE
Farkas Roland
1979
Kecskeméti Honvéd SE
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Grócz Dénes
1961
Kecskeméti Honvéd SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Orbán Zsolt 1968. Mátyásföldi TLE 562,0 17 II. osztály
2 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 561,0 10 II. osztály
3 Farkas Roland 1979. Kecskeméti Honvéd SE 560,0 12 II. osztály
4 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 555,0 8 III. osztály
5 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 551,0 8 III. osztály
6 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 543,0 5 III. osztály
7 Varga Ferenc 1974. Kecskeméti Honvéd SE 542,0 9 III. osztály
8 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 536,0 4 IV. osztály
9 Horváth András 1984. Debreceni Lövészsuli SE 531,0 4 IV. osztály
10 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 530,0 9 IV. osztály
11 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 529,0 4 IV. osztály
12 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 523,0 2 IV. osztály
13 Sváb Sándor 1976. BPLE 519,0 4 IV. osztály
14 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 511,0 6 IV. osztály
15 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 511,0 5 IV. osztály
16 Grócz Dénes 1961. Kecskeméti Honvéd SE 500,0 3 IV. osztály

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Biatovszki László
1963
UTE
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Simó Kornél
1984
BHSE
Rácz György
1972
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 628,5 53 Mester
2 Simó Kornél 1984. BHSE 609,1 37 II. osztály
3 Rácz György 1972. BHSE 558,2 11 IV. osztály
4 Biatovszki László 1963. UTE 556,2 9 IV. osztály
5 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 547,5 8 IV. osztály

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 535,0 8 IV. osztály
2 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 515,0 3 IV. osztály
3 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 505,0 3 IV. osztály
4 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 499,0 3 -
5 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 478,0 5 -
6 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 475,0 2 -

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Daróczi Zsuzsa
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 569,0 16 Aranyjelvény
2 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 560,0 8 Ezüstjelvény
3 Kiszely Boglárka 2002. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 540,0 5 Bronzjelvény
4 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 510,0 4 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Hanák Gabriella
1996
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 621,3 47 I. osztály
2 Biatovszki Mira 1992. UTE 617,7 40 I. osztály
3 Hanák Gabriella 1996. BHSE 615,1 40 II. osztály
4 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 523,9 5 -

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 618,7 42 Aranyjelvény
2 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 616,5 40 Aranyjelvény
3 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 613,8 34 Aranyjelvény
4 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 612,2 32 Aranyjelvény
5 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 611,2 37 Ezüstjelvény
6 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 605,4 32 Ezüstjelvény

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sváb Sándor
1976
BPLE
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Hinkel Zoltán
1968
Városföldi SE
Nagy István
1947
Városföldi SE
Emődi Tibor
1963
Városföldi SE
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tóth-Molnár Gábor János
1991
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth-Molnár Gábor János 1991. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 182,0 2 II. osztály
2 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 3 III. osztály
3 Hinkel Zoltán 1968. Városföldi SE 177,0 2 III. osztály
4 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 170,0 2 III. osztály
5 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 169,0 1 III. osztály
6 Emődi Tibor 1963. Városföldi SE 164,0 0 IV. osztály
7 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 164,0 0 IV. osztály
8 Sváb Sándor 1976. BPLE 159,0 1 IV. osztály
9 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 155,0 3 IV. osztály
10 Farkas Gábor 1973. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 149,0 1 -
11 Nagy István 1947. Városföldi SE 124,0 0 -

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Faragó Zoltánné
1957
Városföldi SE
Simonfi Izabella Noémi
1989
Városföldi SE
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Győri Ágnes Judit
1980
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Győri Ágnes Judit 1980. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 177,0 2 II. osztály
2 Faragó Zoltánné 1957. Városföldi SE 173,0 1 II. osztály
3 Papp Dóra 1992. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 167,0 2 III. osztály
4 Kerezsi Zsuzsanna 1963. UTE 163,0 0 IV. osztály
5 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 158,0 0 IV. osztály
6 Simonfi Izabella Noémi 1989. Városföldi SE 156,0 1 IV. osztály
7 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 156,0 0 IV. osztály
8 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 147,0 0 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ságodi Dániel 1992. Pécs Városi LK 159,0 1 III. osztály
2 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 133,0 1 -

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek

10m Légpuska 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 407,8 24 Aranyjelvény
2 Tankovics Tamás 2006. Nagykanizsai PLE 402,9 18 Aranyjelvény
3 Jakab Márton 2004. BHSE 397,7 18 Aranyjelvény
4 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 396,4 14 Aranyjelvény
5 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 393,7 15 Aranyjelvény
6 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 392,4 12 Aranyjelvény
7 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 386,8 14 Aranyjelvény
8 Szőlősy Mátyás 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 381,6 9 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galzó Kata
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Sahin-Tóth Hanna
2005
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Ökrös Gitta
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Somogyvári Flóra
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 404,9 18 Aranyjelvény
2 Sahin-Tóth Hanna 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 402,7 18 Aranyjelvény
3 Somogyvári Flóra 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 395,5 13 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dávid
2004
Városföldi SE
Zádori Erik Dániel
2004
Bácsbokodi LTSzE
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zádori Erik Dániel 2004. Bácsbokodi LTSzE 360,0 4 Ezüstjelvény
2 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 343,0 2 Bronzjelvény
3 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 331,0 4 Bronzjelvény
4 Farkas Dávid 2004. Városföldi SE 310,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Henriett
2005
Városföldi SE
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
Oláh Zsófia Anna
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Takács Tünde
2004
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács Tünde 2004. Debreceni Lövészsuli SE 345,0 3 Ezüstjelvény
2 Riesing Borka 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 344,0 4 Ezüstjelvény
3 Guszter Tímea 2003. Honvéd Kossuth LK 336,0 5 Bronzjelvény
4 Galzó Kata 2005. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 320,0 2 Bronzjelvény
5 Farkas Henriett 2005. Városföldi SE 314,0 1 -
6 Oláh Zsófia Anna 2003. Debreceni Lövészsuli SE 305,0 1 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bozóki Laura
2006
VASAS SC-APLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ökrös Gitta 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 179,0 4 -
2 Rácz Panka Angyal 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 165,0 1 -
3 Bozóki Laura 2006. VASAS SC-APLE 132,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csizmadia Balázs
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mangó Marcell 2001. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 613,3 37 Aranyjelvény
2 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 612,3 40 Aranyjelvény
3 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 605,5 29 Ezüstjelvény
4 Dénes András 2003. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 604,5 32 Ezüstjelvény
5 Csizmadia Balázs 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 598,2 24 Ezüstjelvény
6 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 581,3 11 Bronzjelvény
7 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 511,2 4 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Reisz Rudolf Ádám
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Salha Theodor
2002
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 560,0 8 Ezüstjelvény
2 Salha Theodor 2002. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 488,0 2 -
3 Reisz Rudolf Ádám 2002. Debreceni Lövészsuli SE 484,0 3 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély