Zámolyi minősitő

Versenyengedély szám
312/B-09/21/2020
A verseny szervezője
Zámolyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Zámolyi Lőtér
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Horváth Zsolt
1978
Sasszem SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 194,0 0 I. osztály
2 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 189,0 0 I. osztály
3 Farkas Zoltán 1971. Zámolyi Lövészklub 187,0 0 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 182,0 0 I. osztály
5 Kendl József 1954. Sasszem SE 182,0 0 I. osztály
6 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 177,0 0 I. osztály
7 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 175,0 0 I. osztály
8 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 175,0 0 I. osztály
9 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Rozbora Zoltán
1973
Sasszem SE
Kendl József
1954
Sasszem SE
Csizmadia András
1974
UTE
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Dudás István
1958
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 184,0 0 I. osztály
2 Kendl József 1954. Sasszem SE 183,0 0 I. osztály
3 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 182,0 0 I. osztály
4 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 181,0 0 I. osztály
5 Dudás István 1958. Zámolyi Lövészklub 165,0 0 I. osztály
6 Csizmadia András 1974. UTE 164,0 0 I. osztály
7 Rozbora Zoltán 1973. Sasszem SE 151,0 0 I. osztály
8 Kiss Attila 1944. Komáromi VSE 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bednár Tamás
1991
Sasszem SE
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 294,0 0 I. osztály
2 Csordás Gergely 1988. Zámolyi Lövészklub 291,0 0 I. osztály
3 Czizel Károly 1957. Zámolyi Lövészklub 284,0 0 I. osztály
4 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 283,0 0 I. osztály
5 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 277,0 0 I. osztály
6 Deák Lajos 1963. Zámolyi Lövészklub 271,0 0 I. osztály
7 Bednár Tamás 1991. Sasszem SE 241,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gartai Imre dr. 1953. Zámolyi Lövészklub 266,0 0 I. osztály
2 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 237,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csordás Gergely
1988
Zámolyi Lövészklub
Czizel Károly
1957
Zámolyi Lövészklub
Deák Lajos
1963
Zámolyi Lövészklub
Gartai Imre dr.
1953
Zámolyi Lövészklub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Sógorka Károly
1963
Sasszem SE
Simó Kornél
1984
BHSE
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Gyula 1968. Göcsej Sportlövész Egyesület 588,0 0 II. osztály
2 Farkas Ferenc 1965. Zámolyi Lövészklub 570,0 0 III. osztály
3 Simó Kornél 1984. BHSE 567,0 0 III. osztály
4 Sógorka Károly 1963. Sasszem SE 542,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Puska fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Seffer Kata
1992
BHSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seffer Kata 1992. BHSE 570,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély