Zámoly kupa

Versenyengedély szám
313/B-09/22/2020
A verseny szervezője
Zámolyi Lövészklub
A verseny helyszíne
Zámolyi Lőtér
A verseny kezdete
2020-09-19
A verseny vége
2020-09-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Pisztoly - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Novotnyné Kovács Katalin
1964
BHSE
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 565,0 0 II. osztály
2 Rédecsi Anita 2002. BHSE 549,0 0 III. osztály
3 Novotnyné Kovács Katalin 1964. BHSE 545,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 30+30 NK7 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Boros György
1956
BHSE
Varjas József
1954
Területi Klub Zirc
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Mihályfi István dr
1976
Területi Klub Zirc
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 573,0 0 -
2 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 567,0 0 -
3 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 560,0 0 -
4 Rédecsi Máté 2004. BHSE 554,0 0 -
5 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 551,0 0 -
6 Boros György 1956. BHSE 549,0 0 -
7 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 543,0 0 -
8 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 437,0 0 -
9 Varjas József 1954. Területi Klub Zirc 427,0 0 -
10 Mihályfi István dr 1976. Területi Klub Zirc 381,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 30+30 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Boros György
1956
BHSE
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros György 1956. BHSE 540,0 0 III. osztály
2 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 538,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Standardpisztoly 3x20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Zoltán
1971
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Pintér Ernő Tibor
1963
Zalaegerszegi PLE
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 0 II. osztály
2 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 0 II. osztály
3 Jambrik István 1968. BHSE 542,0 0 II. osztály
4 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 541,0 0 II. osztály
5 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 539,0 0 III. osztály
6 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 534,0 0 III. osztály
7 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 532,0 0 III. osztály
8 Pintér Ernő Tibor 1963. Zalaegerszegi PLE 510,0 0 III. osztály
9 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 499,0 0 IV. osztály
10 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 487,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Gyorstüzelő pisztoly - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pálinkás Lajos
1964
Zámolyi Lövészklub
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Jambrik István
1968
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Moncz Judit dr
1967
Gárdonyi Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Máté László 1999. BHSE 550,0 0 III. osztály
2 Pálinkás Lajos 1964. Zámolyi Lövészklub 546,0 0 -
3 Jambrik István 1968. BHSE 544,0 0 -
4 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 532,0 0 -
5 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 523,0 0 -
6 Papp László 1964. Zámolyi Lövészklub 523,0 0 -
7 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 521,0 0 -
8 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 490,0 0 -
9 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 454,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély