Sportlövők minősítő versenye Örkény

Versenyengedély szám
309/B-09/20/2020
A verseny szervezője
Örkény Városi Lövészklub
A verseny helyszíne
2377 Örkény, Táncsics Mihály utca 642 hrsz
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500.- Ft. /fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bátor Gábor
1970
Örkény Városi Lövészklub
Jóri Lajos
1966
Örkény Városi Lövészklub
Kálvin János
1955
Örkény Városi Lövészklub
Kékesi Attila Tamás
1968
Örkény Városi Lövészklub
Ladányi Béla
1967
Örkény Városi Lövészklub
Mészáros János
1961
Örkény Városi Lövészklub
Surman Zoltán
1970
Örkény Városi Lövészklub
Szikora Árpád
1971
Örkény Városi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Jóri Lajos 1966. Örkény Városi Lövészklub 75,0 0 I. osztály
2 Bátor Gábor 1970. Örkény Városi Lövészklub 74,0 0 I. osztály
3 Ladányi Béla 1967. Örkény Városi Lövészklub 71,0 0 I. osztály
4 Surman Zoltán 1970. Örkény Városi Lövészklub 70,0 0 I. osztály
5 Mészáros János 1961. Örkény Városi Lövészklub 67,0 0 I. osztály
6 Kálvin János 1955. Örkény Városi Lövészklub 65,0 0 I. osztály
7 Szikora Árpád 1971. Örkény Városi Lövészklub 64,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Surman Zoltán
1970
Örkény Városi Lövészklub
Bátor Gábor
1970
Örkény Városi Lövészklub
Kékesi Attila Tamás
1968
Örkény Városi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Surman Zoltán 1970. Örkény Városi Lövészklub 70,0 0 I. osztály
2 Kékesi Attila Tamás 1968. Örkény Városi Lövészklub 69,0 0 I. osztály
3 Bátor Gábor 1970. Örkény Városi Lövészklub 68,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 3X10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bátor Gábor
1970
Örkény Városi Lövészklub
Jóri Lajos
1966
Örkény Városi Lövészklub
Kálvin János
1955
Örkény Városi Lövészklub
Ladányi Béla
1967
Örkény Városi Lövészklub
Surman Zoltán
1970
Örkény Városi Lövészklub
Mészáros János
1961
Örkény Városi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bátor Gábor 1970. Örkény Városi Lövészklub 220,0 0 I. osztály
2 Ladányi Béla 1967. Örkény Városi Lövészklub 219,0 0 I. osztály
3 Surman Zoltán 1970. Örkény Városi Lövészklub 215,0 0 I. osztály
4 Kálvin János 1955. Örkény Városi Lövészklub 213,0 0 I. osztály
5 Jóri Lajos 1966. Örkény Városi Lövészklub 212,0 0 I. osztály
6 Mészáros János 1961. Örkény Városi Lövészklub 210,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély