Stell Challenge MARESZITLE 10.

Versenyengedély szám
386/Sz-10/07/2020
A verseny szervezője
Magyar Rendőr Szituációs LE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Nagytétényi út 66. (Gepárd lőtér)
A verseny kezdete
2020-10-31
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
5000 Ft az első kategória/ összes többi 4000 ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 95,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Rittgasszer István
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 92,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Ács Imre
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Károly dr
1981
Kiskunlacházi Községi LK
Rittgasszer István
1961
Kiskunlacházi Községi LK
Wágner Zoltán
1971
Kiskunlacházi Községi LK
Guj Attila
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély