II. Salgó Kupa

Versenyengedély szám
323/B-09/23/2020

II. SALGÓ KUPA

A versenyt itt lehet élőben követni!

Nevezéseket a beérkezés sorrendjében tudunk fogadni, a lőállásbeosztás a versenyt megelőző napokban lesz közzétéve!

 

Szeretettel várunk mindenkit!

További információ:

Béres Ákos - 06 30/515-2994 telefonon, vagy az akos.ketk@gmail.com email címen kapható!

 

 

A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
A verseny helyszíne
Salgótarján, József Attila u. 2. Gagarin lőtér
A verseny kezdete
2020-09-19
A verseny vége
2020-09-19
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
20 Lövéses versenyszám 1500.- Ft/fő/vsz. 40 és 60 Lövéses versenyszám 2000.- Ft/fő/vsz.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
K&H Bank: 10400786-50526870-48561005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Martin
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Martin 2004. Egri PLE 367,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 373,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bojsza Mátyás
1985
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Lantos Zsolt
1980
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Takács László
1959
Egri PLE
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Takács László 1959. Egri PLE 552,0 0 III. osztály
2 Béres Ákos 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 550,0 0 III. osztály
3 Joó Attila 1979. Százhalombattai Lövészklub 546,0 0 III. osztály
4 Papp László 1972. Százhalombattai Lövészklub 544,0 0 III. osztály
5 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 541,0 0 III. osztály
6 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 531,0 0 IV. osztály
7 Bojsza Mátyás 1985. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 523,0 0 IV. osztály
8 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 501,0 0 IV. osztály
9 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 491,0 0 -
10 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 480,0 0 -
11 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 474,0 0 -
12 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 370,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Surányiné Takács Melinda
1983
Egri PLE
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 542,0 0 III. osztály
2 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 507,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Attila ifj
2000
Százhalombattai Lövészklub
Papp Máté
2001
Százhalombattai Lövészklub
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Nagy Bálint
2004
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 563,0 0 Aranyjelvény
2 Joó Attila ifj 2000. Százhalombattai Lövészklub 559,0 0 Ezüstjelvény
3 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 553,0 0 Ezüstjelvény
4 Papp Máté 2001. Százhalombattai Lövészklub 526,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 563,0 0 Aranyjelvény
2 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 549,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
Blaner Dávid Márk
2003
Százhalombattai Lövészklub
Czirok Merse
2003
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Ábel Gergely
2005
Százhalombattai Lövészklub
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Rádai Soma
2005
Debreceni Lövészsuli SE
Kovács Erik Gergő
2005
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Rádai Soma 2005. Debreceni Lövészsuli SE 356,0 0 Ezüstjelvény
2 Vlaszács Tamás 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 355,0 0 Ezüstjelvény
3 Hornyák Hunor Péter 2004. Százhalombattai Lövészklub 353,0 0 Ezüstjelvény
4 Kovács Erik Gergő 2005. Egri PLE 344,0 0 Bronzjelvény
5 Tóth Ábel Gergely 2005. Százhalombattai Lövészklub 343,0 0 Bronzjelvény
6 Czirok Merse 2003. Százhalombattai Lövészklub 342,0 0 Bronzjelvény
7 Joó Zoltán 2004. Százhalombattai Lövészklub 331,0 0 Bronzjelvény
8 Blaner Dávid Márk 2003. Százhalombattai Lövészklub 285,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Boglárka
2004
Százhalombattai Lövészklub
Bencs Lilla
2005
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nagy Zsófia 2005. Százhalombattai Lövészklub 356,0 0 Ezüstjelvény
2 Bencs Lilla 2005. Százhalombattai Lövészklub 336,0 0 Bronzjelvény
3 Tóth Boglárka 2004. Százhalombattai Lövészklub 316,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Bakó Tamás
2006
Egri PLE
Sűrű Erik
2007
Egri PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szabó Zoltán 2006. Százhalombattai Lövészklub 319,0 0 Bronzjelvény
2 Balogh Márton 2007. Százhalombattai Lövészklub 312,0 0 Bronzjelvény
3 Lovas Olivér 2008. Százhalombattai Lövészklub 301,0 0 -
4 Czakó Patrik Márk 2009. Százhalombattai Lövészklub 299,0 0 -
5 Sűrű Erik 2007. Egri PLE 284,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tóth Janka Flóra
2006
Százhalombattai Lövészklub
Pető Boglárka
2006
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető Boglárka 2006. Debreceni Lövészsuli SE 359,0 0 Aranyjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Bojsza Mátyás
1985
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Béres Ákos
1982
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Vlaszács Tamás
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 184,0 0 II. osztály
2 Béres Ákos 1982. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 178,0 0 III. osztály
3 Vlaszács Tamás 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 172,0 0 III. osztály
4 Bojsza Mátyás 1985. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 169,0 0 III. osztály
5 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 165,0 0 IV. osztály
6 Czene József Attila 1957. Hatvani Vasutas Lövészklub 162,0 0 IV. osztály
7 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 160,0 0 IV. osztály
8 Pintér László 1961. Meteor LK. 158,0 0 IV. osztály
9 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 149,0 0 -
10 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 148,0 0 -
11 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 120,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Daróczi Zsuzsa
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 180,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Daróczi Zsuzsa
2001
Debreceni Lövészsuli SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Oláh Zsófia Anna
2003
Debreceni Lövészsuli SE
Daróczi Zsuzsa
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 168,0 0 Ezüstjelvény
2 Oláh Zsófia Anna 2003. Debreceni Lövészsuli SE 148,0 0 -
3 Daróczi Zsuzsa 2001. Debreceni Lövészsuli SE 126,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pető László ifj
2009
Debreceni Lövészsuli SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pető László ifj 2009. Debreceni Lövészsuli SE 170,0 0 Ezüstjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Fodor Kinga
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Ottmár Dániel
2005
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Pünkösdi Milán
2003
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 176,0 0 I. osztály
2 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 166,0 0 II. osztály
3 Pünkösdi Milán 2003. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 163,0 0 III. osztály
4 Ottmár Dániel 2005. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 158,0 0 III. osztály
5 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 147,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Kinga
2004
Salgótarjáni Sportlövész Egyesület
Vákics Doren Regina
2004
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vákics Doren Regina 2004. Meteor LK. 168,0 0 II. osztály
2 Fodor Kinga 2004. Salgótarjáni Sportlövész Egyesület 141,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély