Nyárvégi minősítő Szigetújfalu

Versenyengedély szám
329/B-08/33/2020
A verseny szervezője
Szigetújfalui Lövész SE
A verseny helyszíne
Szigetújfalu tereplőtér
A verseny kezdete
2020-08-30
A verseny vége
2020-08-30
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Zoltán dr
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Halász Ödön
1935
Kiskunlacházi Községi LK
Alexov Lyubomir
1958
Szigetújfalui Lövész SE
Antalóczy Emese Hajnalka dr
1975
Szigetújfalui Lövész SE
Bak Zsolt
1974
Szigetújfalui Lövész SE
Bokotej János
1949
Szigetújfalui Lövész SE
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Krisztián
1991
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Nándor
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Ficsor Tibor
1997
Szigetújfalui Lövész SE
Hajas Tibor
1963
Szigetújfalui Lövész SE
Harton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Herbert Schmidt Christian
1950
Szigetújfalui Lövész SE
Kovács Attila
1968
Szigetújfalui Lövész SE
Kulcsár István dr
1944
Szigetújfalui Lövész SE
Kurán Antal
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Marton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1969
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1992
Szigetújfalui Lövész SE
Szente Csaba
1980
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné Tóth Julianna
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Taligás Mihály Sándor
1956
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1989
Szigetújfalui Lövész SE
Varga József Mátyás
1947
Szigetújfalui Lövész SE
Danis Béla
1945
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Böröcz Árpád 1961. Szigetújfalui Lövész SE 181,0 0 I. osztály
2 Bak Zsolt 1974. Szigetújfalui Lövész SE 167,0 85 I. osztály
3 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 167,0 83 I. osztály
4 Szatmári Zsolt 1992. Szigetújfalui Lövész SE 166,0 0 I. osztály
5 Hajas Tibor 1963. Szigetújfalui Lövész SE 160,0 0 I. osztály
6 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 159,0 0 I. osztály
7 Farkas Krisztián 1991. Szigetújfalui Lövész SE 156,0 0 I. osztály
8 Tomin Márton 1954. Szigetújfalui Lövész SE 153,0 0 I. osztály
9 Szilágyi János 1942. Szigetújfalui Lövész SE 151,0 0 I. osztály
10 Szatmári Zsolt 1969. Szigetújfalui Lövész SE 150,0 0 I. osztály
11 Taligás Mihály Sándor 1956. Szigetújfalui Lövész SE 149,0 0 II. osztály
12 Marton Gusztáv 1951. Szigetújfalui Lövész SE 148,0 0 II. osztály
13 Danis Béla 1945. UTE 147,0 0 II. osztály
14 Nagy Zoltán dr 1965. Kiskunlacházi Községi LK 145,0 0 II. osztály
15 Szabó Krisztián 1977. Szigetújfalui Lövész SE 145,0 0 II. osztály
16 Csillag Tibor 1951. UTE 141,0 0 II. osztály
17 Szomor Dezső 1948. Szigetújfalui Lövész SE 139,0 0 II. osztály
18 Halász Ödön 1935. Kiskunlacházi Községi LK 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Halász Ödön
1935
Kiskunlacházi Községi LK
Nagy Zoltán dr
1965
Kiskunlacházi Községi LK
Alexov Lyubomir
1958
Szigetújfalui Lövész SE
Antalóczy Emese Hajnalka dr
1975
Szigetújfalui Lövész SE
Bak Zsolt
1974
Szigetújfalui Lövész SE
Bokotej János
1949
Szigetújfalui Lövész SE
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Krisztián
1991
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Nándor
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Ficsor Tibor
1997
Szigetújfalui Lövész SE
Hajas Tibor
1963
Szigetújfalui Lövész SE
Harton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Herbert Schmidt Christian
1950
Szigetújfalui Lövész SE
Kovács Attila
1968
Szigetújfalui Lövész SE
Kulcsár István dr
1944
Szigetújfalui Lövész SE
Kurán Antal
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Marton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1969
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1992
Szigetújfalui Lövész SE
Szente Csaba
1980
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné Tóth Julianna
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Taligás Mihály Sándor
1956
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1989
Szigetújfalui Lövész SE
Varga József Mátyás
1947
Szigetújfalui Lövész SE
Wladár Sándor
1963
Komárom Olympia SE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Böröcz Árpád 1961. Szigetújfalui Lövész SE 184,0 0 I. osztály
2 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 169,0 0 I. osztály
3 Wladár Sándor 1963. Komárom Olympia SE 166,0 0 I. osztály
4 Bokotej János 1949. Szigetújfalui Lövész SE 163,0 0 I. osztály
5 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 160,0 0 I. osztály
6 Hajas Tibor 1963. Szigetújfalui Lövész SE 152,0 0 I. osztály
7 Szatmári Zsolt 1969. Szigetújfalui Lövész SE 150,0 0 I. osztály
8 Tomin Márton 1954. Szigetújfalui Lövész SE 149,0 0 II. osztály
9 Varga József Mátyás 1947. Szigetújfalui Lövész SE 148,0 0 II. osztály
10 Farkas Krisztián 1991. Szigetújfalui Lövész SE 146,0 0 II. osztály
11 Nagy Zoltán dr 1965. Kiskunlacházi Községi LK 143,0 0 II. osztály
12 Szabó Krisztián 1977. Szigetújfalui Lövész SE 141,0 0 II. osztály
13 Alexov Lyubomir 1958. Szigetújfalui Lövész SE 140,0 0 II. osztály
14 Marton Gusztáv 1951. Szigetújfalui Lövész SE 139,0 0 II. osztály
15 Szilágyi János 1942. Szigetújfalui Lövész SE 138,0 0 II. osztály
16 Kulcsár István dr 1944. Szigetújfalui Lövész SE 136,0 0 II. osztály
17 Halász Ödön 1935. Kiskunlacházi Községi LK 135,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Alexov Lyubomir
1958
Szigetújfalui Lövész SE
Antalóczy Emese Hajnalka dr
1975
Szigetújfalui Lövész SE
Bak Zsolt
1974
Szigetújfalui Lövész SE
Bokotej János
1949
Szigetújfalui Lövész SE
Böröcz Árpád
1961
Szigetújfalui Lövész SE
Ernst Károly
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Krisztián
1991
Szigetújfalui Lövész SE
Farkas Nándor
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Ficsor Tibor
1997
Szigetújfalui Lövész SE
Hajas Tibor
1963
Szigetújfalui Lövész SE
Harton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Herbert Schmidt Christian
1950
Szigetújfalui Lövész SE
Kovács Attila
1968
Szigetújfalui Lövész SE
Kulcsár István dr
1944
Szigetújfalui Lövész SE
Kurán Antal
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Marton Gusztáv
1951
Szigetújfalui Lövész SE
Szabó Krisztián
1977
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1969
Szigetújfalui Lövész SE
Szatmári Zsolt
1992
Szigetújfalui Lövész SE
Szente Csaba
1980
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi János
1942
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szilágyi Jánosné Tóth Julianna
1946
Szigetújfalui Lövész SE
Szomor Dezső
1948
Szigetújfalui Lövész SE
Taligás Mihály Sándor
1956
Szigetújfalui Lövész SE
Tomin Márton
1954
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1955
Szigetújfalui Lövész SE
Varga Ferenc
1989
Szigetújfalui Lövész SE
Varga József Mátyás
1947
Szigetújfalui Lövész SE
Csillag Tibor
1951
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Pauliák László
1969
Delta Combat LE
Viczián András Dr
1963
Delta Combat LE
Sütő Zoltán
1978
Delta Combat LE
László Tamás
1971
Delta Combat LE
Várszegi Tamás
1972
Delta Combat LE
Nemes Anita
1974
Delta Combat LE
Bártfai Zoltán
1980
Delta Combat LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ernst Károly 1948. Szigetújfalui Lövész SE 256,0 0 I. osztály
2 László Tamás 1971. Delta Combat LE 252,0 0 I. osztály
3 Viczián András Dr 1963. Delta Combat LE 249,0 0 I. osztály
4 Sütő Zoltán 1978. Delta Combat LE 247,0 0 I. osztály
5 Farkas Krisztián 1991. Szigetújfalui Lövész SE 245,0 0 I. osztály
6 Várszegi Tamás 1972. Delta Combat LE 244,0 0 II. osztály
7 Danis Béla 1945. UTE 236,0 0 II. osztály
8 Pauliák László 1969. Delta Combat LE 235,0 86 II. osztály
9 Szomor Dezső 1948. Szigetújfalui Lövész SE 235,0 77 II. osztály
10 Bártfai Zoltán 1980. Delta Combat LE 234,0 0 II. osztály
11 Marton Gusztáv 1951. Szigetújfalui Lövész SE 233,0 0 II. osztály
12 Nemes Anita 1974. Delta Combat LE 231,0 0 II. osztály
13 Csillag Tibor 1951. UTE 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély