Minősítő verseny 2020 - UTE - 1

Versenyengedély szám
330/B-09/27/2020
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1149 Budapest, Mexikói út 21-23. (UTE)
A verseny kezdete
2020-09-15
A verseny vége
2020-09-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Palotai Richárd dr
1979
Protective Force LSE
Márkus Martin
1980
Protective Force LSE
Vinkó György Bence
1976
Protective Force LSE
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Kérészy István dr.
1949
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kérészy István dr. 1949. UTE 183,0 0 I. osztály
2 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 178,0 0 I. osztály
3 Szabó Tamás 1956. UTE 171,0 0 I. osztály
4 Palotai Richárd dr 1979. Protective Force LSE 169,0 0 I. osztály
5 Márkus Martin 1980. Protective Force LSE 166,0 0 I. osztály
6 Vinkó György Bence 1976. Protective Force LSE 165,0 0 I. osztály
7 Szabó Géza 1966. UTE 163,0 0 I. osztály
8 Vári József dr. 1954. UTE 160,0 0 I. osztály
9 Selmeczy Zoltán 1961. UTE 154,0 0 I. osztály
10 Somogyi Zsolt 1968. Protective Force LSE 153,0 0 I. osztály
11 Andrusek István 1951. UTE 150,0 0 I. osztály
12 Horváth Kulcsár János 1969. UTE 148,0 0 II. osztály
13 Kis Vigh Béla 1958. UTE 147,0 0 II. osztály
14 Szalkai István 1974. UTE 146,0 0 II. osztály
15 Rabinovics Alevtina 1981. Protective Force LSE 141,0 0 II. osztály
16 Danis Béla 1945. UTE 139,0 0 II. osztály
17 Szabóné König Éva 1964. UTE 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Doboss Gyula dr
1945
Honvéd Kossuth LK
Somogyi Zsolt
1968
Protective Force LSE
Márkus Martin
1980
Protective Force LSE
Palotai Richárd dr
1979
Protective Force LSE
Rabinovics Alevtina
1981
Protective Force LSE
Kérészy István dr.
1949
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kérészy István dr. 1949. UTE 181,0 0 I. osztály
2 Doboss Gyula dr 1945. Honvéd Kossuth LK 173,0 0 I. osztály
3 Szabó Tamás 1956. UTE 170,0 0 I. osztály
4 Somogyi Zsolt 1968. Protective Force LSE 165,0 0 I. osztály
5 Márkus Martin 1980. Protective Force LSE 164,0 0 I. osztály
6 Szalkai István 1974. UTE 162,0 0 I. osztály
7 Palotai Richárd dr 1979. Protective Force LSE 156,0 0 I. osztály
8 Horváth Kulcsár János 1969. UTE 154,0 0 I. osztály
9 Vári József dr. 1954. UTE 153,0 0 I. osztály
10 Andrusek István 1951. UTE 152,0 0 I. osztály
11 Selmeczy Zoltán 1961. UTE 147,0 0 II. osztály
12 Csillag Tibor 1951. UTE 144,0 0 II. osztály
13 Szabó Géza 1966. UTE 141,0 0 II. osztály
14 Szabóné König Éva 1964. UTE 139,0 0 II. osztály
15 Rabinovics Alevtina 1981. Protective Force LSE 137,0 0 II. osztály
16 Danis Béla 1945. UTE 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Werderitsch György
1964
UTE
Kérészy István dr.
1949
UTE
Szabó Tamás
1956
UTE
Selmeczy Zoltán
1961
UTE
Vári József dr.
1954
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Szalkai István
1974
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Szabó Géza
1966
UTE
Andrusek István
1951
UTE
Szabóné König Éva
1964
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Werderitsch György 1964. UTE 277,0 0 I. osztály
2 Kérészy István dr. 1949. UTE 261,0 0 I. osztály
3 Szabó Tamás 1956. UTE 248,0 0 II. osztály
4 Selmeczy Zoltán 1961. UTE 247,0 0 II. osztály
5 Vári József dr. 1954. UTE 245,0 0 II. osztály
6 Kis Vigh Béla 1958. UTE 242,0 0 II. osztály
7 Horváth Kulcsár János 1969. UTE 240,0 0 II. osztály
8 Szalkai István 1974. UTE 239,0 0 II. osztály
9 Danis Béla 1945. UTE 238,0 0 II. osztály
10 Szabó Géza 1966. UTE 236,0 0 II. osztály
11 Andrusek István 1951. UTE 234,0 0 II. osztály
12 Szabóné König Éva 1964. UTE 231,0 0 II. osztály
13 Csillag Tibor 1951. UTE 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély