Minősítő verseny 2020 - UTE - 4

Versenyengedély szám
333/B-10/26/2020
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2020-10-14
A verseny vége
2020-10-14
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Fodor Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Bencze Antal Zoltán
1969
Protective Force LSE
Várkonyi Mercedesz
1976
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 186,0 0
2 Horváth Csaba János 1977. UTE 175,0 0
3 Horváth Lóránd 1976. UTE 171,0 0
4 Haraszti Gábor 1953. UTE 167,0 0
5 Filipidisz Pál 1958. UTE 166,0 0
6 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 161,0 0
7 Görömbei Vilmos 1963. UTE 156,0 0
8 Bencze Antal Zoltán 1969. Protective Force LSE 155,0 0
9 Pintér László 1956. Fővárosi Pénzügyőr LK 152,0 0
10 Galajda Péter 1977. UTE 151,0 0
11 Gyarmati Zoltán 1977. UTE 151,0 0
12 Hajmási Tibor 1953. UTE 149,0 0
13 Hlavács Árpád 1976. UTE 147,0 0
14 Várkonyi Mercedesz 1976. Protective Force LSE 145,0 0
15 Gelencsér Árpád 1955. UTE 143,0 0
16 Horváthné dr Köllner Pálma dr. 1954. UTE 142,0 0
17 Fodor Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 140,0 0
18 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 139,0 0
19 Fehér Márta 1960. UTE 135,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Halasi József
1969
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Rónyai-Sass Imre
1971
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Bottyán István
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Kusnyár Gábor
1978
Fővárosi Pénzügyőr LK
Nagy Géza
1957
Fővárosi Pénzügyőr LK
Fodor Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Tolno Étienne Robin
1983
COLT PLE
Várkonyi Mercedesz
1976
Protective Force LSE
Kutas László
1954
Protective Force LSE
Várkonyi Béla
1947
Protective Force LSE
Ványolós József
1976
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Bencze Antal Zoltán
1969
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Bedő Csaba dr. 1967. UTE 183,0 0
2 Horváth Csaba János 1977. UTE 166,0 0
3 Filipidisz Pál 1958. UTE 163,0 0
4 Rónyai-Sass Imre 1971. Fővárosi Pénzügyőr LK 159,0 0
5 Bencze Antal Zoltán 1969. Protective Force LSE 158,0 0
6 Halasi József 1969. UTE 156,0 0
7 Horváth Lóránd 1976. UTE 155,0 0
8 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 154,0 0
9 Ványolós József 1976. Protective Force LSE 153,0 0
10 Horváth Richárd 1981. UTE 152,0 0
11 Galajda Péter 1977. UTE 151,0 0
12 Görömbei Vilmos 1963. UTE 149,0 0
13 Pintér László 1956. Fővárosi Pénzügyőr LK 148,0 0
14 Gábor Attila 1957. UTE 147,0 0
15 Bottyán István 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 146,0 0
16 Várkonyi Béla 1947. Protective Force LSE 146,0 0
17 Hajmási Tibor 1953. UTE 145,0 0
18 Kusnyár Gábor 1978. Fővárosi Pénzügyőr LK 144,0 0
19 Fehér Márta 1960. UTE 143,0 0
20 Gyarmati Zoltán 1977. UTE 143,0 0
21 Hirschberg Attila 1967. UTE 142,0 0
22 Hlavács Árpád 1976. UTE 142,0 0
23 Kutas László 1954. Protective Force LSE 141,0 0
24 Horváthné dr Köllner Pálma dr. 1954. UTE 140,0 0
25 Várkonyi Mercedesz 1976. Protective Force LSE 139,0 0
26 Nagy Géza 1957. Fővárosi Pénzügyőr LK 138,0 0
27 Fodor Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 136,0 0
28 Tolno Étienne Robin 1983. COLT PLE 135,0 0
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély