Minősítő verseny 2020 - UTE - 7

Versenyengedély szám
336/B-11/16/2020
A verseny szervezője
UTE
A verseny helyszíne
1044 Budapest, Megyeri út 13. (UTE stadion főépület alagsora)
A verseny kezdete
2020-11-18
A verseny vége
2020-11-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kérészy István dr.
1949
UTE
Bakos Attila
1973
UTE
Balogh László
1985
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Barcza Tamás
1951
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Behringer István
1949
UTE
Beke Norbert
2001
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Berki Dominik
1998
UTE
Besenyi Dávid
2001
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Biatovszki Máté
1990
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Birkás László
1948
UTE
Birkás László ifj.
1976
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Boros Dániel
2001
UTE
Buchwald Milán
1980
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Búzási Balázs
2005
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Czakó Kristóf
2005
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Füzesi István
1947
UTE
Gadanecz Zoltán
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gaál András
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Geiszt Nikolett
2006
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Groll Bálint
1980
UTE
Gyarmathy Zoltán
1951
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Halasi József Tibor
1969
Technikai Sportok Klubja
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Hefter József
1962
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváth Csaba
1947
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Horváth László dr
1966
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Kemény Árpád
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Kiss Gyula
1965
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Klis Krisztián
1993
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Lonkai János
1958
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
László András
1946
UTE
László Miklós
1953
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Mayer Péter
1949
UTE
Megadja Lilla
1998
UTE
Miholics István
1968
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Mireisz Tibor
1956
UTE
Molnár Gabriella
1966
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Moró Lajos
1954
UTE
Máté Szabolcs
1979
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy György dr
1957
UTE
Nagy István Andor
1946
UTE
Nagy József
1952
UTE
Nagy László
1944
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Nagy Vivien
2000
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Olasz Gábor
1964
UTE
Orosz Andrea
1969
UTE
Palai László
1948
UTE
Palkovics Áron
1996
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Papp Gergely dr
1975
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Pfeffer Zita
2006
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Ragács László
1963
Fővárosi Pénzügyőr LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kérészy István dr. 1949. UTE 181,0 0 I. osztály
2 Haraszti Gábor 1953. UTE 170,0 0 I. osztály
3 Tóth Máté dr 1984. Delta Combat LE 169,0 0 I. osztály
4 Máté Szabolcs 1979. UTE 168,0 0 I. osztály
5 Bodor Barnabás 1972. UTE 164,0 0 I. osztály
6 Ragács László 1963. Fővárosi Pénzügyőr LK 159,0 0 I. osztály
7 Birkás László ifj. 1976. UTE 158,0 0 I. osztály
8 Behringer István 1949. UTE 152,0 0 I. osztály
9 Dinnyés István 1960. UTE 151,0 0 I. osztály
10 Horváth Lajos 1974. Delta Combat LE 150,0 0 I. osztály
11 Nagy György dr 1957. UTE 149,0 0 II. osztály
12 Gadanecz Zoltán 1981. UTE 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bakos Attila
1973
UTE
Balogh László
1985
UTE
Banos Attila
2005
UTE
Barcza Tamás
1951
UTE
Barta Luca
1999
UTE
Baráth Vilmos Károly
2005
UTE
Bedő Csaba dr.
1967
UTE
Bedő Vince
2000
UTE
Behringer István
1949
UTE
Beke Norbert
2001
UTE
Benei Bruno
1951
UTE
Benkovics Jenő dr.
1968
UTE
Benkő Áron
2009
UTE
Berki Dominik
1998
UTE
Besenyi Dávid
2001
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Biatovszki Máté
1990
UTE
Bihariné Gábriel Emese
1984
UTE
Birkás Anett
2003
UTE
Birkás László
1948
UTE
Birkás László ifj.
1976
UTE
Boda Bence Dániel
1996
UTE
Bodor Barnabás
1972
UTE
Bolla Norbert
1966
UTE
Borbély Levente
1996
UTE
Borbényiné Szabó Mariann
1970
UTE
Boros Dániel
2001
UTE
Buchwald Milán
1980
UTE
Budai Csaba
1968
UTE
Buláth András
1977
UTE
Bácskai László
1947
UTE
Bálint Cecilia
1980
UTE
Bándy Imre Tibor
1947
UTE
Bárány Boglárka Anna
2004
UTE
Búzási Balázs
2005
UTE
Csihor Katalin
1968
UTE
Csillag Tibor
1951
UTE
Csiszár Tamás
1972
UTE
Csizmadia András
1974
UTE
Csonti József
2009
UTE
Csörgei Miklós
1941
UTE
Czakó Kristóf
2005
UTE
Danis Béla
1945
UTE
Dinnyés István
1960
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Drótos Dániel
2006
UTE
Drótos Kinga
2001
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Dóczi Sándor
1949
UTE
Esztergomi László
1940
UTE
Farkas Gábor László
2003
UTE
Fazekas Dénes
1955
UTE
Fehér Márta
1960
UTE
Filipidisz Pál
1958
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Füzesi István
1947
UTE
Gadanecz Zoltán
1981
UTE
Galajda Péter
1977
UTE
Gaál András
2003
UTE
Gaál Tekla Míra
2001
UTE
Geiszt Nikolett
2006
UTE
Gelencsér Árpád
1955
UTE
Gilly Ádám Roland
1988
UTE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Groll Bálint
1980
UTE
Gyarmathy Zoltán
1951
UTE
Gyarmati Zoltán
1977
UTE
Gyenes András Péter
1979
UTE
Gyetvai Antal Marcell
1999
UTE
Gábor Attila
1957
UTE
Görgényi Áron
2004
UTE
Görömbei Vilmos
1963
UTE
Hajmási Tibor
1953
UTE
Halasi József Tibor
1969
Technikai Sportok Klubja
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Hamvas Villő Anna
1999
UTE
Haraszti Gábor
1953
UTE
Hefter József
1962
UTE
Hegedűs László
1999
UTE
Hemrich Boglárka
2005
UTE
Hirschberg Attila
1967
UTE
Hlavács Árpád
1976
UTE
Horváth Csaba
1947
UTE
Horváth Csaba János
1977
UTE
Horváth Kulcsár János
1969
UTE
Horváth László dr
1966
UTE
Horváth Lóránd
1976
UTE
Horváth Richárd
1981
UTE
Horváthné dr Köllner Pálma dr.
1954
UTE
Ivánka Csongor Csaba
2009
UTE
Kalmár Tamás
1995
UTE
Karacs Zsolt
1966
UTE
Katona Kálmán
1955
UTE
Kemény Árpád
1971
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Kis Vigh Béla
1958
UTE
Kis Viktor
1967
UTE
Kiss Gyula
1965
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Klis Krisztián
1993
UTE
Knollmajer Tamás
1967
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Kollár László dr
1964
UTE
Kollár Péter
1970
UTE
Kulcsár Péter dr.
1955
UTE
Kálmán Ferenc
1958
UTE
Kérészy István dr.
1949
UTE
Kónya Imola
1999
UTE
Kónya Viola
2002
UTE
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Lengyel József dr.
1954
UTE
Lonkai János
1958
UTE
Lányi Réka
2001
UTE
Láposi Miklós
1957
UTE
László András
1946
UTE
László Miklós
1953
UTE
Madar Péter
1970
UTE
Madács Márton
2005
UTE
Margóczi Győző
1955
UTE
Mayer Péter
1949
UTE
Megadja Lilla
1998
UTE
Miholics István
1968
UTE
Mikola Kitti
2001
UTE
Mireisz Tibor
1956
UTE
Molnár Gabriella
1966
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Moró Lajos
1954
UTE
Máté Szabolcs
1979
UTE
Mészáros Marcell
2008
UTE
Nagy György dr
1957
UTE
Nagy István Andor
1946
UTE
Nagy József
1952
UTE
Nagy László
1944
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Nagy Vivien
2000
UTE
Novák Bence
2003
UTE
Olasz Gábor
1964
UTE
Orosz Andrea
1969
UTE
Palai László
1948
UTE
Palkovics Áron
1996
UTE
Palotai Tibor
1934
UTE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Papanitz Zoltán
1966
UTE
Papp Gergely dr
1975
UTE
Pfeffer Botond
2003
UTE
Pfeffer Zita
2006
UTE
Polyák Róbert
1958
UTE
Prágai Patrik
1998
UTE
Horváth Lajos
1974
Delta Combat LE
Tóth Máté dr
1984
Delta Combat LE
Ragács László
1963
Fővárosi Pénzügyőr LK
Molnár András
1977
COLT PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Olasz Gábor 1964. UTE 180,0 0 I. osztály
2 Nagy György dr 1957. UTE 161,0 0 I. osztály
3 Csörgei Miklós 1941. UTE 153,0 0 I. osztály
4 Ragács László 1963. Fővárosi Pénzügyőr LK 152,0 0 I. osztály
5 Máté Szabolcs 1979. UTE 149,0 0 II. osztály
6 Tóth Máté dr 1984. Delta Combat LE 148,0 0 II. osztály
7 Dinnyés István 1960. UTE 146,0 0 II. osztály
8 Bodor Barnabás 1972. UTE 145,0 75 II. osztály
9 Molnár András 1977. COLT PLE 145,0 72 II. osztály
10 Behringer István 1949. UTE 142,0 0 II. osztály
11 Gadanecz Zoltán 1981. UTE 140,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély