Décsey Ferenc Emlékverseny

Versenyengedély szám
339/B-09/31/2020
A verseny szervezője
Salgótarjáni Sportlövő Klub
A verseny helyszíne
Salgótarján, Zagyvarakodó Lőtér 3679 hrsz.
A verseny kezdete
2020-09-05
A verseny vége
2020-09-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Versenyszámonként 1000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan Csaba dr
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan dr.
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Róbert László
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szládek János
1970
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Márki Tamás dr
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 256,0 0 I. osztály
2 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 254,0 0 I. osztály
3 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 251,0 0 I. osztály
4 Pintér László 1961. Meteor LK. 243,0 0 II. osztály
5 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 228,0 0 II. osztály
6 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 227,0 0 II. osztály
7 Kis László Róbert 1981. Salgótarjáni Sportlövő Klub 226,0 0 II. osztály
8 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 225,0 0 II. osztály
9 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 208,0 0 III. osztály
10 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 205,0 0 III. osztály
11 Cene Elemér 1952. Salgótarjáni Sportlövő Klub 199,0 0 IV. osztály
12 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 198,0 0 IV. osztály
13 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 196,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan Csaba dr
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan dr.
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Róbert László
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szládek János
1970
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Márki Tamás dr
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 187,0 0 I. osztály
2 Söregi Sándor 1957. Salgótarjáni Sportlövő Klub 175,0 0 I. osztály
3 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 169,0 0 I. osztály
4 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 168,0 0 I. osztály
5 Kis László Róbert 1981. Salgótarjáni Sportlövő Klub 167,0 0 I. osztály
6 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 166,0 0 I. osztály
7 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 165,0 0 I. osztály
8 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 158,0 0 I. osztály
9 Pászti István 1958. Salgótarjáni Sportlövő Klub 155,0 0 I. osztály
10 Pintér László 1961. Meteor LK. 154,0 0 I. osztály
11 Kovács István 1937. Salgótarjáni Sportlövő Klub 153,0 0 I. osztály
12 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 151,0 0 I. osztály
13 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 148,0 0 II. osztály
14 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 137,0 0 II. osztály
15 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 135,0 0 II. osztály
16 Galicza Csaba dr 1972. Meteor LK. 132,0 0 II. osztály
17 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 123,0 0 III. osztály
18 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 121,0 0 III. osztály
19 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 115,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Galicza Csaba dr
1972
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Abuczki Attila
1967
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Aulich Valentin Gábor
1982
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Barta Ákos
1968
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Cene Elemér
1952
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csarnai Tibor
1977
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csige Zsolt
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan Csaba dr
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Csorba Bertalan dr.
1956
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Fodor Péter Miklós dr
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Gortva Ferenc
1960
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kecskés István
1969
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis Csaba Géza
1964
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kis László Róbert
1981
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Flóra Elina
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse József
1953
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Knizse Péter
1987
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Kovács István
1937
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Maczák Tibor
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mag Gyula dr.
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Molnár István
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Mucsina László
1950
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Pászti István
1958
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Róbert László
1975
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Schuyer Gyula
1948
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szabó Csaba
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szilágyi Lajos
1972
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szládek János
1970
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Szvoren Erik
1976
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Sági Simon
1963
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Söregi Sándor
1957
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Urbán Tibor
1941
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vass Ákos
1966
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Veres Róbert
1962
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vágvölgyi Oszkár
1955
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Vámos Éva
1989
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Végh Jánosné Sári Julianna
1959
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Márki Tamás dr
1973
Salgótarjáni Sportlövő Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maczák Tibor 1975. Salgótarjáni Sportlövő Klub 180,0 0 I. osztály
2 Szvoren Erik 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 178,0 0 I. osztály
3 Szilágyi Lajos 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 177,0 0 I. osztály
4 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 175,0 0 I. osztály
5 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 167,0 0 I. osztály
6 Vámos Éva 1989. Salgótarjáni Sportlövő Klub 166,0 0 I. osztály
7 Vágvölgyi Oszkár 1955. Salgótarjáni Sportlövő Klub 164,0 0 I. osztály
8 Schuyer Gyula 1948. Salgótarjáni Sportlövő Klub 161,0 0 I. osztály
9 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 158,0 0 I. osztály
10 Kisgergely László 1978. Meteor LK. 154,0 0 I. osztály
11 Pászti István 1958. Salgótarjáni Sportlövő Klub 153,0 0 I. osztály
12 Kovács István 1937. Salgótarjáni Sportlövő Klub 151,0 0 I. osztály
13 Pintér László 1961. Meteor LK. 147,0 0 II. osztály
14 Kecskés István 1969. Salgótarjáni Sportlövő Klub 142,0 0 II. osztály
15 Fodor Péter Miklós dr 1964. Salgótarjáni Sportlövő Klub 140,0 0 II. osztály
16 Csige Zsolt 1972. Salgótarjáni Sportlövő Klub 135,0 0 II. osztály
17 Csarnai Tibor 1977. Salgótarjáni Sportlövő Klub 134,0 0 II. osztály
18 Knizse József 1953. Salgótarjáni Sportlövő Klub 133,0 0 II. osztály
19 Abuczki Attila 1967. Salgótarjáni Sportlövő Klub 132,0 0 II. osztály
20 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 131,0 0 II. osztály
21 Szabó Csaba 1976. Salgótarjáni Sportlövő Klub 130,0 0 II. osztály
22 Barta Ákos 1968. Salgótarjáni Sportlövő Klub 128,0 0 III. osztály
23 Mucsina László 1950. Salgótarjáni Sportlövő Klub 127,0 0 III. osztály
24 Kis László Róbert 1981. Salgótarjáni Sportlövő Klub 123,0 0 III. osztály
25 Galicza Csaba dr 1972. Meteor LK. 121,0 0 III. osztály
26 Csorba Bertalan Csaba dr 1956. Salgótarjáni Sportlövő Klub 119,0 0 IV. osztály
27 Urbán Tibor 1941. Salgótarjáni Sportlövő Klub 118,0 0 IV. osztály
28 Sági Simon 1963. Salgótarjáni Sportlövő Klub 117,0 0 IV. osztály
29 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 116,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély