Rapid OB felkészülési verseny I. és II.osztály

Versenyengedély szám
341/Sz-09/08/2020
A verseny szervezője
Dunaújvárosi LSE
A verseny helyszíne
Globus lőtér Bp. Maglódi út 47.
A verseny kezdete
2020-09-06
A verseny vége
2020-09-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000Ft / divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Irányzékolás megkötés nélül.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Szász Dezső
1979
Dunaújvárosi LSE
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Csákvári Péter
1963
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szemelyácz Balázs
1985
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Gerson Emanuel
1961
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 100,0 0 I. osztály
2 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
3 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 86,0 0 II. osztály
4 Szász Dezső 1979. Dunaújvárosi LSE 76,0 0 II. osztály
5 Csákvári Péter 1963. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 76,0 0 II. osztály
6 Szemelyácz Balázs 1985. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 72,0 0 II. osztály
7 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 65,0 0 II. osztály
8 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 55,0 0 III. osztály
9 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 48,0 0 III. osztály
10 Gerson Emanuel 1961. Protective Force LSE 35,0 0 IV. osztály
11 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 20,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Irányzékolás megkötés nélkül.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Csákvári Péter
1963
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szemelyácz Balázs
1985
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Illés Tamás
1987
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
V. Hedrik Judit
1953
Alba Volán SC
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Farkas Csaba Tamás
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Gerson Emanuel
1961
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Antali Barnabás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 II. osztály
3 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 96,0 0 I. osztály
4 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 96,0 0 I. osztály
5 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 96,0 0 I. osztály
6 Illés Tamás 1987. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 89,0 0 II. osztály
7 Szemelyácz Balázs 1985. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 74,0 0 II. osztály
8 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 72,0 0 II. osztály
9 Farkas Csaba Tamás 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 67,0 0 II. osztály
10 Gerson Emanuel 1961. Protective Force LSE 64,0 0 II. osztály
11 Piotrowski-Korvin Balázs 1966. Protective Force LSE 61,0 0 II. osztály
12 Csákvári Péter 1963. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 54,0 0 III. osztály
13 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 34,0 0 IV. osztály
14 V. Hedrik Judit 1953. Alba Volán SC 31,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Irányzékolás megkötés nélkül.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Csákvári Péter
1963
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szemelyácz Balázs
1985
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Tinordi Gabriella
2004
Dunaújvárosi LSE
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Gerson Emanuel
1961
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 87,0 0 II. osztály
3 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
4 Tinordi Gabriella 2004. Dunaújvárosi LSE 73,0 0 II. osztály
5 Szemelyácz Balázs 1985. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 64,0 0 II. osztály
6 Csákvári Péter 1963. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Irányzékolás megkötés nélkül.

Lőhető pisztoly kaliberű és karabély kaliberű puskával is.

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Tamáskovics Róbert
1973
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Csákvári Péter
1963
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Szemelyácz Balázs
1985
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Istvánovics Mihály
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Gerson Emanuel
1961
Protective Force LSE
Piotrowski-Korvin Balázs
1966
Protective Force LSE
Várnai Tamás dr
1975
Protective Force LSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 II. osztály
3 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 60,0 0 II. osztály
4 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 57,0 0 III. osztály
5 Szemelyácz Balázs 1985. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 56,0 0 III. osztály
6 Istvánovics Mihály 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 47,0 0 III. osztály
7 Csákvári Péter 1963. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 43,0 0 III. osztály
8 Várnai Tamás dr 1975. Protective Force LSE 41,0 0 III. osztály
9 Gerson Emanuel 1961. Protective Force LSE 38,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély