Écsi minősítő verseny

Versenyengedély szám
344/B-10/28/2020

Amennyiben korcsoportonként - nemenként a nevezők száma nem éri el az öt főt, úgy összevont díjazásra kerül sor.

A verseny szervezője
Écs Községi Lövész Klub
A verseny helyszíne
9083 Écs, Berény úti lőtér2020
A verseny kezdete
2020-10-10
A verseny vége
2020-10-15
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1.500,- Ft / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszár István
2003
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 178,0 0 I. osztály
2 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 168,0 0 I. osztály
3 Fekete Máté 2003. Kisalföldi Lövészklub 162,0 0 I. osztály
4 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 160,0 0 I. osztály
5 Gere Kovács Dávid 2004. Kisalföldi Lövészklub 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
Mihályfi István dr
1976
Területi Klub Zirc
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 195,0 0 I. osztály
2 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 188,0 0 I. osztály
3 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 180,0 0 I. osztály
4 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 179,0 0 I. osztály
5 Boros László 1989. Győri Lövészklub 178,0 0 I. osztály
6 Pulai Tamás 1980. Écs Községi Lövész Klub 176,0 0 I. osztály
7 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 153,0 0 I. osztály
8 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 153,0 0 I. osztály
9 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 151,0 0 I. osztály
10 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Kovács Melinda dr.
1982
Kisalföldi Lövészklub
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 190,0 0 I. osztály
2 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 148,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Bagi István Imre
1962
Területi Klub Zirc
K. Szabó Gábor
1974
Kisalföldi Lövészklub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 273,0 0 I. osztály
2 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 265,0 0 I. osztály
3 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 254,0 0 I. osztály
4 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 245,0 0 I. osztály
5 Bagi István Imre 1962. Területi Klub Zirc 233,0 0 II. osztály
6 K. Szabó Gábor 1974. Kisalföldi Lövészklub 206,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 270,0 0 I. osztály
2 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 247,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándor
1966
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Ádám
1989
Écs Községi Lövész Klub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Szalai Péter
1971
Fertőrákosi Lövészklub
Szabó István József
1950
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Tamás
1980
Écs Községi Lövész Klub
Horváth Gábor
1963
Écs Községi Lövész Klub
Pulai Balázs
1986
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szalai Péter 1971. Fertőrákosi Lövészklub 292,0 0 I. osztály
2 Tóth Sándor 1966. Écs Községi Lövész Klub 281,0 0 I. osztály
3 Pulai Balázs 1986. Écs Községi Lövész Klub 277,0 0 I. osztály
4 Horváth Gábor 1963. Écs Községi Lövész Klub 265,0 0 I. osztály
5 Szabó István József 1950. Écs Községi Lövész Klub 262,0 0 I. osztály
6 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 241,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Sándorné
1968
Écs Községi Lövész Klub
Szabó Zsófia
1982
Écs Községi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth Sándorné 1968. Écs Községi Lövész Klub 280,0 0 I. osztály
2 Szabó Zsófia 1982. Écs Községi Lövész Klub 259,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély