I. osztályú rapid shooting OB felkészítő verseny

Versenyengedély szám
340/Sz-09/07/2020
A verseny szervezője
Friss Gondolat Sportegyesület
A verseny helyszíne
ERVA lőtér 1222 Budapest, Pannónia u 1-3.
A verseny kezdete
2020-09-13
A verseny vége
2020-09-13
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000 Ft/fő/divízió, minden további divízió 1500 Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Nemes János Antal
1994
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Neuwelt Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Koós Emese dr
1980
Pontlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Józsa Levente
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 I. osztály
2 Józsa Levente 1987. Budafoki Mesterlövész SE 98,6 0 I. osztály
3 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 63,5 0 II. osztály
4 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 61,3 0 II. osztály
5 Neuwelt Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 51,6 0 III. osztály
6 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 48,5 0 III. osztály
7 Lisony Ferenc 1950. Budafoki Mesterlövész SE 42,3 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Törteli Aliz Mária
1980
Friss Gondolat Sportegyesület
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Neuwelt Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Blaskó Gergely
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Józsa Levente
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Józsa Levente 1987. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 I. osztály
2 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 98,3 0 I. osztály
3 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 94,8 0 I. osztály
4 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 85,9 0 I. osztály
5 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 83,7 0 I. osztály
6 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 77,7 0 II. osztály
7 Törteli Aliz Mária 1980. Friss Gondolat Sportegyesület 72,9 0 II. osztály
8 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 61,6 0 II. osztály
9 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 61,3 0 II. osztály
10 Blaskó Gergely 1984. Budafoki Mesterlövész SE 58,3 0 III. osztály
11 Neuwelt Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 56,8 0 III. osztály
12 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 54,7 0 III. osztály
13 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 45,0 0 III. osztály
14 Lisony Ferenc 1950. Budafoki Mesterlövész SE 23,6 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

Standard öntöltő sörétes puska divízió

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Vári László
1978
Friss Gondolat Sportegyesület
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Neuwelt Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Illés Gábor
1984
Budafoki Mesterlövész SE
Józsa Levente
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bondi György József 1975. Friss Gondolat Sportegyesület 100,0 0 I. osztály
2 Tóth-Balogh Béla 1976. Friss Gondolat Sportegyesület 99,8 0 I. osztály
3 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 95,4 0 I. osztály
4 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 92,2 0 I. osztály
5 Józsa Levente 1987. Budafoki Mesterlövész SE 76,1 0 II. osztály
6 Illés Gábor 1984. Budafoki Mesterlövész SE 71,7 0 II. osztály
7 Vári László 1978. Friss Gondolat Sportegyesület 36,9 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Mészáros Tibor Zoltán
1973
Friss Gondolat Sportegyesület
Bondi György József
1975
Friss Gondolat Sportegyesület
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Neuwelt Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Turóczi Attila
1970
Pontlövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Daradics Miklós Dr.
1984
Friss Gondolat Sportegyesület
Tóth-Balogh Béla
1976
Friss Gondolat Sportegyesület
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Porpáczy Balázs
1988
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 I. osztály
2 Daradics Miklós Dr. 1984. Friss Gondolat Sportegyesület 93,3 0 I. osztály
3 Mészáros Tibor Zoltán 1973. Friss Gondolat Sportegyesület 82,0 0 I. osztály
4 Porpáczy Balázs 1988. Budafoki Mesterlövész SE 79,5 0 II. osztály
5 Neuwelt Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 75,0 0 II. osztály
6 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 72,2 0 II. osztály
7 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 69,0 0 II. osztály
8 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 64,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Németh Gábor
1965
Tatabánya Városi LK
Détári István
1974
Fővárosi Pénzügyőr LK
Neuwelt Zoltán
1976
Fővárosi Pénzügyőr LK
Pintér László
1956
Fővárosi Pénzügyőr LK
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Lisony Ferenc
1950
Budafoki Mesterlövész SE
Tátrai Tamás Kálmán
1985
Budafoki Mesterlövész SE
Józsa Levente
1987
Budafoki Mesterlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Tamás Kálmán 1985. Budafoki Mesterlövész SE 100,0 0 I. osztály
2 Józsa Levente 1987. Budafoki Mesterlövész SE 97,9 0 I. osztály
3 Kovács János dr 1952. Győri Lövészklub 79,3 0 II. osztály
4 Neuwelt Zoltán 1976. Fővárosi Pénzügyőr LK 50,9 0 III. osztály
5 Lisony Ferenc 1950. Budafoki Mesterlövész SE 39,4 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély