Amatőr Polgári LK minősítő verseny

Versenyengedély szám
350/B-09/36/2020
A verseny szervezője
Amatőr Polgári LK
A verseny helyszíne
Hatvan, Boldogi út 6. / MÁV Lk. Sporttelep
A verseny kezdete
2020-09-26
A verseny vége
2020-10-02
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/ fegyvernem
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Decker Reinhard
1950
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Tóth László
1993
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Schubert Lili
2002
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csopey Gábor
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Sárdi Rózsa
1953
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Jancsó László
1959
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kotai Mihály
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Tóth László
1975
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ocskó Pál
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Szabolcs
1973
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Orszáczki Imre
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó László
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Zólyomi Zoltán
1966
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bankó Jenő
1956
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Ferenc
1946
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szántó Attila
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth László 1975. Hatvani Vasutas Lövészklub 184,0 0 I. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 181,0 0 I. osztály
3 Barabás György 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 178,0 0 I. osztály
4 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 0 I. osztály
5 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 176,0 0 I. osztály
6 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 174,0 0 I. osztály
7 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 160,0 0 I. osztály
8 Tóth László 1993. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 159,0 0 I. osztály
9 Takács Szabolcs 1973. Hatvani Vasutas Lövészklub 152,0 0 I. osztály
10 Schubert Lili 2002. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 151,0 0 I. osztály
11 Ocskó Pál 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 151,0 0 I. osztály
12 Kotai Mihály 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 148,0 0 II. osztály
13 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 148,0 0 II. osztály
14 Orszáczki Imre 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 148,0 0 II. osztály
15 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 147,0 0 II. osztály
16 Szabó László 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 146,0 0 II. osztály
17 Zólyomi Zoltán 1966. Hatvani Vasutas Lövészklub 144,0 0 II. osztály
18 Bankó Jenő 1956. Hatvani Vasutas Lövészklub 143,0 0 II. osztály
19 Jancsó László 1959. Hatvani Vasutas Lövészklub 140,0 0 II. osztály
20 Csopey Gábor 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 139,0 0 II. osztály
21 Takács Ferenc 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 138,0 0 II. osztály
22 Szántó Attila 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 137,0 0 II. osztály
23 Sárdi Rózsa 1953. Hatvani Vasutas Lövészklub 134,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Decker Reinhard
1950
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Tóth László
1993
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Tárai Gábor
1977
Hatvani Vasutas Lövészklub
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Babják János
1965
Hatvani Vasutas Lövészklub
Kotai Mihály
1976
Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület
Ocskó Pál
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Palásthy Pál
1962
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Orszáczki Imre
1954
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Ferenc
1946
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Szabolcs
1973
Hatvani Vasutas Lövészklub
Dencs Zoltán dr.
1969
Partner Polgári LE
Tóth László
1975
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó László
1972
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Csaba
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szántó Attila
1971
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tóth László 1975. Hatvani Vasutas Lövészklub 189,0 0 I. osztály
2 Dencs Zoltán dr. 1969. Partner Polgári LE 181,0 0 I. osztály
3 Babják János 1965. Hatvani Vasutas Lövészklub 178,0 0 I. osztály
4 Tóth László 1993. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 173,0 0 I. osztály
5 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 0 I. osztály
6 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 171,0 0 I. osztály
7 Barabás György 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 170,0 0 I. osztály
8 Decker Reinhard 1950. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 170,0 0 I. osztály
9 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 170,0 0 I. osztály
10 Holub János 1948. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 164,0 0 I. osztály
11 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 157,0 0 I. osztály
12 Tárai Gábor 1977. Hatvani Vasutas Lövészklub 156,0 0 I. osztály
13 Ocskó Pál 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 147,0 0 II. osztály
14 Takács Szabolcs 1973. Hatvani Vasutas Lövészklub 147,0 0 II. osztály
15 Huczka Csaba 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 147,0 0 II. osztály
16 Szabó László 1972. Hatvani Vasutas Lövészklub 145,0 0 II. osztály
17 Kotai Mihály 1976. Mátrahegyi Sportlövő Sportegyesület 144,0 0 II. osztály
18 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 143,0 0 II. osztály
19 Palásthy Pál 1962. Hatvani Vasutas Lövészklub 140,0 0 II. osztály
20 Szántó Attila 1971. Hatvani Vasutas Lövészklub 138,0 0 II. osztály
21 Orszáczki Imre 1954. Hatvani Vasutas Lövészklub 137,0 0 II. osztály
22 Takács Ferenc 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csuka Zoltán
1968
Hatvani Vasutas Lövészklub
Bartók Ákos
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Ocskó Pál
1970
Hatvani Vasutas Lövészklub
Palásthy Pál
1962
Hatvani Vasutas Lövészklub
Molnár Zoltán Gábor
1955
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Zsolt
1983
Hatvani Vasutas Lövészklub
Huczka Csaba
1980
Hatvani Vasutas Lövészklub
Szabó Gábor
1978
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Ferenc
1946
Hatvani Vasutas Lövészklub
Takács Szabolcs
1973
Hatvani Vasutas Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huczka Zsolt 1983. Hatvani Vasutas Lövészklub 285,0 0 I. osztály
2 Molnár Zoltán Gábor 1955. Hatvani Vasutas Lövészklub 272,0 0 I. osztály
3 Szabó Gábor 1978. Hatvani Vasutas Lövészklub 269,0 0 I. osztály
4 Csuka Zoltán 1968. Hatvani Vasutas Lövészklub 257,0 0 I. osztály
5 Huczka Csaba 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 251,0 0 I. osztály
6 Bartók Ákos 1980. Hatvani Vasutas Lövészklub 248,0 0 I. osztály
7 Takács Szabolcs 1973. Hatvani Vasutas Lövészklub 243,0 0 II. osztály
8 Palásthy Pál 1962. Hatvani Vasutas Lövészklub 239,0 0 II. osztály
9 Ocskó Pál 1970. Hatvani Vasutas Lövészklub 228,0 0 II. osztály
10 Takács Ferenc 1946. Hatvani Vasutas Lövészklub 218,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély