Palóc Kupa

Versenyengedély szám
352/B-09/38/2020
A verseny szervezője
Palóc Sportlövő Egylet
A verseny helyszíne
Szügy Lövészklub lőtere, Szügy
A verseny kezdete
2020-09-12
A verseny vége
2020-09-12
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft.
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Babcsa József
1950
Palóc Sportlövő Egylet
Bús András dr
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dubiczki László
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Eszenyi Viktor
1976
Palóc Sportlövő Egylet
Holicza Péter
1969
Palóc Sportlövő Egylet
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Nándori Kázmér
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Cintia Zsuzsanna
1987
Palóc Sportlövő Egylet
Oszagyán Gábor
1960
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József
1957
Palóc Sportlövő Egylet
Pásztor József ifj
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Zsombok Zoltán
1980
Palóc Sportlövő Egylet
Tóth András
1961
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Dávid
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Tóth Gábor
1987
Nógrádi Sportlövő Klub
Beszkid Balázs
1979
Szügyi Lövészklub
Bodis Pál dr.
1960
Szügyi Lövészklub
Bódis Péter dr
1989
Szügyi Lövészklub
Déska László
1963
Szügyi Lövészklub
Göblös Attila
1970
Szügyi Lövészklub
Gúth Sándor
1957
Szügyi Lövészklub
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Kovács Zoltán
1971
Szügyi Lövészklub
Lengvári Balázs
1980
Szügyi Lövészklub
Miklián József
1960
Szügyi Lövészklub
Pulay Gergely László
1981
Szügyi Lövészklub
Pócsik Tibor
1971
Szügyi Lövészklub
Schottner János
1959
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Tóth Szabolcs dr
1945
Szügyi Lövészklub
Veres József Sándor
1963
Szügyi Lövészklub
Virág Tibor
1973
Szügyi Lövészklub
Illés Pál
1955
Palóc Sportlövő Egylet
Dér Kálmán Gergő
1999
Szügyi Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 266,0 0 I. osztály
2 Tóth András 1961. Nógrádi Sportlövő Klub 254,0 0 I. osztály
3 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 254,0 0 I. osztály
4 Schottner János 1959. Szügyi Lövészklub 241,0 0 II. osztály
5 Tóth Dávid 1987. Nógrádi Sportlövő Klub 232,0 0 II. osztály
6 Dubiczki László 1969. Palóc Sportlövő Egylet 231,0 0 II. osztály
7 Tóth Gábor 1987. Nógrádi Sportlövő Klub 230,0 0 II. osztály
8 Gúth Sándor 1957. Szügyi Lövészklub 230,0 0 II. osztály
9 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 230,0 0 II. osztály
10 Babcsa József 1950. Palóc Sportlövő Egylet 229,0 0 II. osztály
11 Eszenyi Viktor 1976. Palóc Sportlövő Egylet 223,0 0 II. osztály
12 Holicza Péter 1969. Palóc Sportlövő Egylet 221,0 0 II. osztály
13 Bódis Péter dr 1989. Szügyi Lövészklub 220,0 0 II. osztály
14 Göblös Attila 1970. Szügyi Lövészklub 220,0 0 II. osztály
15 Beszkid Balázs 1979. Szügyi Lövészklub 220,0 0 II. osztály
16 Miklián József 1960. Szügyi Lövészklub 219,0 0 II. osztály
17 Pásztor József ifj 1977. Palóc Sportlövő Egylet 218,0 0 II. osztály
18 Oszagyán Gábor 1960. Palóc Sportlövő Egylet 218,0 0 II. osztály
19 Dér Kálmán Gergő 19991 Szügyi Lövészklub 217,0 0 II. osztály
20 Pócsik Tibor 1971. Szügyi Lövészklub 216,0 0 II. osztály
21 Kovács Zoltán 1971. Szügyi Lövészklub 216,0 0 II. osztály
22 Déska László 1963. Szügyi Lövészklub 215,0 0 II. osztály
23 Lengvári Balázs 1980. Szügyi Lövészklub 215,0 0 II. osztály
24 Veres József Sándor 1963. Szügyi Lövészklub 215,0 0 II. osztály
25 Bodis Pál dr. 1960. Szügyi Lövészklub 215,0 0 II. osztály
26 Pulay Gergely László 1981. Szügyi Lövészklub 214,0 0 II. osztály
27 Zsombok Zoltán 1980. Palóc Sportlövő Egylet 214,0 0 II. osztály
28 Bús András dr 1955. Palóc Sportlövő Egylet 213,0 0 II. osztály
29 Virág Tibor 1973. Szügyi Lövészklub 213,0 0 II. osztály
30 Pásztor József 1957. Palóc Sportlövő Egylet 213,0 0 II. osztály
31 Oszagyán Cintia Zsuzsanna 1987. Palóc Sportlövő Egylet 212,0 0 II. osztály
32 Tóth Szabolcs dr 1945. Szügyi Lövészklub 212,0 0 II. osztály
33 Illés Pál 1955. Palóc Sportlövő Egylet 211,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély