Köztársaság Kupa MVSE

Versenyengedély szám
353/B-10/29/2020
A verseny szervezője
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
A verseny helyszíne
Miskolc Csokonai úti lőtér
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-17
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
1500 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Zsarnay Zsolt
1964
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Vojtovics Gábor
1974
Sárospataki Elektromos SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 176,0 0 I. osztály
2 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 175,0 0 I. osztály
3 Pintér László 1961. Meteor LK. 168,0 0 I. osztály
4 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 167,0 0 I. osztály
5 Zsarnay Zsolt 1964. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 153,0 0 I. osztály
6 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 141,0 0 II. osztály
7 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 138,0 0 II. osztály
8 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 138,0 0 II. osztály
9 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 133,0 0 II. osztály
10 Vojtovics Gábor 1974. Sárospataki Elektromos SE 132,0 0 II. osztály
11 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 126,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lőrincz Enikő
1967
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Kérészi Ferenc Károlyné
1954
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kérészi Ferenc Károlyné 1954. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 165,0 0 I. osztály
2 Lőrincz Enikő 1967. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Bényei Ferenc
1970
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Varga János
1961
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Kisgergely László
1978
Meteor LK.
Svanda Dénes
1972
Meteor LK.
Vojtovics Gábor
1974
Sárospataki Elektromos SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 265,0 0 I. osztály
2 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 252,0 0 I. osztály
3 Bényei Ferenc 1970. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 246,0 0 I. osztály
4 Vojtovics Gábor 1974. Sárospataki Elektromos SE 223,0 0 II. osztály
5 Varga János 1961. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 219,0 0 II. osztály
6 Svanda Dénes 1972. Meteor LK. 157,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Nagy Ákos
1999
Miskolci Egyetemi Lövész Klub
Kulcsár József
1948
Meteor LK.
Pintér László
1961
Meteor LK.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pintér László 1961. Meteor LK. 276,0 0 I. osztály
2 Nagy Ákos 1999. Miskolci Egyetemi Lövész Klub 233,0 0 II. osztály
3 Kulcsár József 1948. Meteor LK. 223,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Kárpáti Zoltán
1964
Debreceni Rendőr SE
Bökönyi Sándor
1956
Meteor LK.
Ruttkay Béla
1933
Meteor LK.
Zsarnay Zsolt
1964
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Zsarnay Zsolt 1964. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 152,0 0 III. osztály
2 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 150,0 0 III. osztály
3 Bökönyi Sándor 1956. Meteor LK. 143,0 0 III. osztály
4 Ruttkay Béla 1933. Meteor LK. 54,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszár Gergely
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Perem gyújtású Puskagyorslövés Opt. irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bényei Bálint
1997
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszár Gergely
2003
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Huszti Róbert
1969
Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bényei Bálint 1997. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 165,0 0 II. osztály
2 Huszti Róbert 1969. Miskolci Vasutas Sportlövő Egylet 151,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély