Balaton Kupa Trap-Skeet EB rangsor verseny

Versenyengedély szám
357/K-10/03/2020
A verseny szervezője
Balatonfűzfői LE
A verseny helyszíne
Balatonfűzfő, Koronglőtér
A verseny kezdete
2020-10-03
A verseny vége
2020-10-04
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
125 kor./ 10.000 Huf 75 kor./ 6000 Huf
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Skeet - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fodor Dávid
2000
Balatonfűzfői LE
Jakó Attila
1974
Vasvári Koronglövő Akadémia
Hegyi András
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Somogyi Árpád
1966
Vasvári Koronglövő Akadémia
Sáránszki Péter
1979
Vasvári Koronglövő Akadémia
Turák György
1972
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tódor Zoltán
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Vörös Gergely
1978
Vasvári Koronglövő Akadémia
Ágoston Tamás
1975
Vasvári Koronglövő Akadémia
Győri Domonkos
1996
Igaly József Lövész Klub SE
Óvári Áron
1999
Igaly József Lövész Klub SE
Kapitány Gábor
1972
Igaly József Lövész Klub SE
Kozák Áron Dr.
1981
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kajtár Zsolt
1971
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Dániel
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Urbin György
2002
Olympia-S SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Ternák Tamás
2005
Köszolg SC
Benedek Roland
2006
Igaly József Lövész Klub SE
Holecz Zoltán
2003
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Józsa Kovács Kinga
1969
Vasvári Koronglövő Akadémia
Pongrátz Bianka
1984
Vasvári Koronglövő Akadémia
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Simon Evelin
2003
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Skeet 75 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Fülöp Zsolt János
1996
Balatonfűzfői LE
Gazdig Vendel Özséb
1994
Balatonfűzfői LE
Váczi Attila
1999
Balatonfűzfői LE
Tóth Zoltán
1959
Noszlopi Lövész Egylet SE
Lakos Dénes Gyula
1957
Köszolg SC
Pongrátz Pál ifj.
1982
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kardos Zsolt
1977
Debrecen Városi LE
Palkovics András dr
1975
Debrecen Városi LE
Szakács Zoltán
1981
Debrecen Városi LE
Bőti Tibor
1981
Debrecen Városi LE
Moldován Marcell
1996
Olympia-S SE
Forini Stefano
1959
Olympia-S SE
Pap Imre dr
1955
Olympia-S SE
Simonyi Zsolt
1980
Olympia-S SE
Belcsik Zsolt
2000
Vasvári Koronglövő Akadémia
Tömör-Tones Zsolt
1971
Vasvári Koronglövő Akadémia
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ördög János
2002
Köszolg SC
Hernyes Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Horváth Botond
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Mészáros Gergő
2002
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kapitány Márton
2000
Igaly József Lövész Klub SE
Való Krisztián
2001
Debrecen Városi LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Döbörhegyi Bence
2005
Balatonfűzfői LE
Szőnyegh Ádám
2002
Balatonfűzfői LE
Revuczky Patrik
2004
Köszolg SC
Vass Máté
2006
Köszolg SC
Kiss András Márton
2004
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kemény Márk Dániel
2006
Debrecen Városi LE
Papp Martin Krisztián
2004
Debrecen Városi LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jóna Bernadett
1992
Noszlopi Lövész Egylet SE
Tömör-Tones Petra
1999
Vasvári Koronglövő Akadémia
Kardos Zsoltné
1980
Debrecen Városi LE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jáki Laura Krisztina
2002
Balatonfűzfői LE
Borbényi Flóra
2003
Vasvári Koronglövő Akadémia
Szabó Petra
2002
Igaly József Lövész Klub SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Trap 75 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély