Délvidéki Lövészakadémia 2020. Őszi minősítő versenye

Versenyengedély szám
362/B-10/32/2020
A verseny szervezője
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A verseny helyszíne
6775. Kiszombori Lőtér
A verseny kezdete
2020-10-31
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2.000. Ft/ Fő/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Vásárhelyi Ferenc
1984
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Tógye Péter
1978
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Polner Eörs dr.
1965
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Vas Tamás dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 191,0 0 I. osztály
2 Vásárhelyi Ferenc 1984. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 162,0 0 I. osztály
3 Polner Eörs dr. 1965. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 0 I. osztály
4 Tógye Péter 1978. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 150,0 0 I. osztály
5 Vas Tamás dr 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lábodi László dr.
1957
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pirkó Gábor
1953
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 172,0 0 I. osztály
2 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
3 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 2 I. osztály
4 Lábodi László dr. 1957. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 1 I. osztály
5 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 156,0 0 I. osztály
6 Berényi Sándor 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 1 I. osztály
7 Pirkó Gábor 1953. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bíró Sándor
1948
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 175,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 171,0 0 I. osztály
3 Bíró Sándor 1948. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 166,0 0 I. osztály
4 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 142,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Papp Dóra
1992
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barcza Zoltán
1978
Hódmezővásárhelyi PLE
Tógye Péter
1978
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Maróti Gyula
1973
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Polner Eörs dr.
1965
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Szép Levente dr
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 I. osztály
2 Maróti Gyula 1973. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 I. osztály
3 Polner Eörs dr. 1965. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 159,0 0 I. osztály
4 Szép Levente dr 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 151,0 0 I. osztály
5 Tógye Péter 1978. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 145,0 0 II. osztály
6 Barcza Zoltán 1978. Hódmezővásárhelyi PLE 119,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Urbán István
1954
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Maksa Tibor
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Berényi Sándor
1951
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Lábodi László dr.
1957
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Pirkó Gábor
1953
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 168,0 0 I. osztály
2 Urbán István 1954. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 163,0 0 I. osztály
3 Maksa Tibor 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 161,0 0 I. osztály
4 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 152,0 0 I. osztály
5 Berényi Sándor 1951. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 148,0 0 II. osztály
6 Lábodi László dr. 1957. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 147,0 0 II. osztály
7 Pirkó Gábor 1953. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andrássy Árpád
1949
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Ványai László dr.
1947
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bíró Sándor
1948
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eiler Lajos
1945
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Eiler Lajos 1945. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 178,0 0 I. osztály
2 Andrássy Árpád 1949. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 169,0 0 I. osztály
3 Ványai László dr. 1947. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 135,0 0 II. osztály
4 Bíró Sándor 1948. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 115,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Peremgyújtású Pisztoly gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 190,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású Pi.gyorslövés Fém irányzék - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pernyész Csaba
1968
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Pernyész Csaba 1968. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 180,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tógye Péter
1978
Békés Városi Lövész Tömegsport Klub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tógye Péter 1978. Békés Városi Lövész Tömegsport Klub 211,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ábrahám György dr.
1955
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Huszka Gyula Árpád
1956
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Róta Tamás
1959
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ábrahám György dr. 1955. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 246,0 0 I. osztály
2 Huszka Gyula Árpád 1956. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 216,0 0 II. osztály
3 Róta Tamás 1959. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 207,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély