Meghívásos minősítő verseny Vértes

Versenyengedély szám
367/B-10/34/2020
A verseny szervezője
Vértessomlói Községi SK
A verseny helyszíne
Vértessomlói tereplőtér (282
A verseny kezdete
2020-10-07
A verseny vége
2020-10-07
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1500 ft/fő/lőszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aigner György
1963
Vértessomlói Községi SK
Jónás Csaba
1976
Vértessomlói Községi SK
Koródi Anita
1987
Vértessomlói Községi SK
Kóródi György
1963
Vértessomlói Községi SK
Lengyel K. Péter
1946
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1955
Vértessomlói Községi SK
Nagy Zoltán
1984
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Szabó Ferenc
1975
Vértessomlói Községi SK
Varga János Gábor
1971
Vértessomlói Községi SK
Zottl György
1952
Vértessomlói Községi SK
Ádám László ifj.
1978
Vértessomlói Községi SK
Kókai Gábor Krisztián
1977
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Bérci Balázs
1975
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Péter Dániel
1997
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Molnár Balázs
1981
Ácsi Kinizsi Sport Klub
Szűcs Attila
1969
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Gyula
1958
Finomító Sportlövész Klub
Huszár Gábor
1954
Finomító Sportlövész Klub
Huszti Zsolt
1963
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Czirfusz György
1954
Finomító Sportlövész Klub
Langschadl Zoltán
1953
Finomító Sportlövész Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Fatán István dr.
1958
Dobó István SE Bábolna
Bernáth Tibor
1975
Dobó István SE Bábolna
Józsy Géza János
1954
Dobó István SE Bábolna
Gróf-Nagy Katalin
1982
Dobó István SE Bábolna
Erdélyi Dénes
1955
Dobó István SE Bábolna
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 181,0 0 I. osztály
2 Zottl György 1952. Vértessomlói Községi SK 180,0 0 I. osztály
3 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 178,0 0 I. osztály
4 Ádám László ifj. 1978. Vértessomlói Községi SK 176,0 0 I. osztály
5 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 175,0 0 I. osztály
6 Józsy Géza János 1954. Dobó István SE Bábolna 175,0 0 I. osztály
7 Varga János Gábor 1971. Vértessomlói Községi SK 174,0 0 I. osztály
8 Nagy Zoltán 1955. Vértessomlói Községi SK 172,0 0 I. osztály
9 Nagy Zoltán 1984. Vértessomlói Községi SK 170,0 0 I. osztály
10 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 168,0 0 I. osztály
11 Szél Pál 1956. Százhalombattai Lövészklub 167,0 0 I. osztály
12 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 166,0 0 I. osztály
13 Kókai Gábor Krisztián 1977. Ácsi Kinizsi Sport Klub 161,0 0 I. osztály
14 Aigner György 1963. Vértessomlói Községi SK 158,0 0 I. osztály
15 Styaszni Gábor 1959. Százhalombattai Lövészklub 154,0 0 I. osztály
16 Bérci Balázs 1975. Ácsi Kinizsi Sport Klub 153,0 0 I. osztály
17 Kóródi György 1963. Vértessomlói Községi SK 153,0 0 I. osztály
18 Gróf-Nagy Katalin 1982. Dobó István SE Bábolna 152,0 0 I. osztály
19 Molnár Balázs 1981. Ácsi Kinizsi Sport Klub 151,0 0 I. osztály
20 Jónás Csaba 1976. Vértessomlói Községi SK 150,0 0 I. osztály
21 Szűcs Attila 1969. Finomító Sportlövész Klub 149,0 0 II. osztály
22 Lukács Róbert 1978. Finomító Sportlövész Klub 149,0 0 II. osztály
23 Péter Dániel 1997. Ácsi Kinizsi Sport Klub 148,0 0 II. osztály
24 Bernáth Tibor 1975. Dobó István SE Bábolna 147,0 0 II. osztály
25 Koródi Anita 1987. Vértessomlói Községi SK 146,0 0 II. osztály
26 Horváth Gyula 1958. Finomító Sportlövész Klub 145,0 0 II. osztály
27 Huszti Zsolt 1963. Finomító Sportlövész Klub 144,0 0 II. osztály
28 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 143,0 0 II. osztály
29 Sirmer Zoltán 1970. Vértessomlói Községi SK 142,0 0 II. osztály
30 Huszár Gábor 1954. Finomító Sportlövész Klub 142,0 0 II. osztály
31 Erdélyi Dénes 1955. Dobó István SE Bábolna 141,0 0 II. osztály
32 Czirfusz György 1954. Finomító Sportlövész Klub 140,0 0 II. osztály
33 Szabó Ferenc 1975. Vértessomlói Községi SK 140,0 0 II. osztály
34 Langschadl Zoltán 1953. Finomító Sportlövész Klub 139,0 0 II. osztály
35 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 138,0 0 II. osztály
36 Lengyel K. Péter 1946. Vértessomlói Községi SK 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ádám László
1958
Vértessomlói Községi SK
Sirmer Zoltán
1970
Vértessomlói Községi SK
Czirfusz György
1954
Finomító Sportlövész Klub
Folny Marc
1976
Finomító Sportlövész Klub
Horváth Gyula
1958
Finomító Sportlövész Klub
Huszár Gábor
1954
Finomító Sportlövész Klub
Huszti Zsolt
1963
Finomító Sportlövész Klub
Kutiné Hegedűs Katalin
1977
Finomító Sportlövész Klub
Langschadl Zoltán
1953
Finomító Sportlövész Klub
Perger Géza
1948
Finomító Sportlövész Klub
Szelepcsényi Barnabás
1974
Finomító Sportlövész Klub
Hornyánszki Tamás Károly
1962
Százhalombattai Lövészklub
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Attila
1971
Százhalombattai Lövészklub
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Styaszni Gábor
1959
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Szél Pál
1956
Százhalombattai Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kutiné Hegedűs Katalin 1977. Finomító Sportlövész Klub 272,0 0 I. osztály
2 Ádám László 1958. Vértessomlói Községi SK 269,0 0 I. osztály
3 Huszti Zsolt 1963. Finomító Sportlövész Klub 264,0 0 I. osztály
4 Hornyánszki Tamás Károly 1962. Százhalombattai Lövészklub 252,0 0 I. osztály
5 Szelepcsényi Barnabás 1974. Finomító Sportlövész Klub 240,0 0 II. osztály
6 Kéri Attila 1971. Százhalombattai Lövészklub 233,0 0 II. osztály
7 Szél Pál 1956. Százhalombattai Lövészklub 231,0 0 II. osztály
8 Hujbert Dániel 1992. Százhalombattai Lövészklub 230,0 0 II. osztály
9 Szemán Dávid 1999. Százhalombattai Lövészklub 228,0 0 II. osztály
10 Langschadl Zoltán 1953. Finomító Sportlövész Klub 226,0 0 II. osztály
11 Sirmer Zoltán 1970. Vértessomlói Községi SK 226,0 0 II. osztály
12 Kéri Ottilia 1969. Százhalombattai Lövészklub 225,0 0 II. osztály
13 Styaszni Gábor 1959. Százhalombattai Lövészklub 211,0 0 II. osztály
14 Horváth Gyula 1958. Finomító Sportlövész Klub 210,0 0 II. osztály
15 Folny Marc 1976. Finomító Sportlövész Klub 201,0 0 III. osztály
16 Perger Géza 1948. Finomító Sportlövész Klub 198,0 0 IV. osztály
17 Czirfusz György 1954. Finomító Sportlövész Klub 189,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély