TSK Rapid Shooting minősitő

Versenyengedély szám
364/Sz-11/02/2020

Technikai Sportok Klubja, valamint a Műegyetemi Természet és Sporttudományi Egyesület, Magyar Nemzeti Lövész Sport Egyesület közös rendezésében 2020 évi minősítő II.oszt. versenye Rapid Shooting versenyszámokban.

A verseny célja: a sportág népszerűsítése, minősítések megszerzése, sportbarátságok elősegítése.

A verseny rendezője:

  • Technikai Sportok Klubja Sportlövő szakosztálya,
  • A Műegyetemi Természet és Sporttudományi Egyesület Sportszakosztálya.
  • A Magyar Nemzeti Lövész Sport Egyesület.

A verseny helye: 1085 Budapest, Kőbányi út 19. Sportlőtér.

A verseny időpontja: 2020. november 8. (vasárnap) 10-16h.

Versenyszámok:

  • Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting)
  • Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting)
  • Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting)
  • Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting)

A verseny résztvevői: egyéni fegyvertartási engedéllyel rendelkező bármely klub tagjai, akik kiskaliberű fegyvereknél 14. életévüket, központi gyújtású pisztolynál 16. életévüket betöltötték. Rendelkeznek érvényes sportorvosi igazolással, valamint MSSZ rajtengedéllyel. Használható lőszerek a törvényi és MSSZ előírásoknak megfelelően.

Akinek nincs saját fegyvere annak természetesen a helyszínen  biztosítunk.

Nevezés: a SVIR rendszerben november 7. 14 óráig.

Nevezési díj: 3000.- Ft/versenyszám

Nevezni versenyszámonként akár többször is lehet, ebben az esetben a jobb eredmény számít.

Versenyprogram: a megjelentek számától függően

Költségek: az utazás, étkezés, nevezési díj a résztvevőket, a versennyel kapcsolatos egyéb költségek a rendezőt terhelik

Technikai előírások: a verseny az MSSZ érvényben lévő szabályai szerint kerül megrendezésre.

A verseny szervezője
Technikai Sportok Klubja
A verseny helyszíne
1085 Budapest, Kőbányi út 19. Sportlőtér.
A verseny kezdete
2020-11-08
A verseny vége
2020-11-15
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000.- Ft / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Krecsák Attila
1974
Technikai Sportok Klubja
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Végvári Csaba Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Zsadányi Zoltán
1973
Technikai Sportok Klubja
Csengel Krisztián
1979
Technikai Sportok Klubja
Bori András Zoltán
1961
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 100,0 0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 95,8 0 II. osztály
3 Zsadányi Zoltán 1973. Technikai Sportok Klubja 85,8 0 II. osztály
4 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 85,5 0 II. osztály
5 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 75,2 0 II. osztály
6 Balogh Ráth Árpád Olivér 1981. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 63,4 0 II. osztály
7 Krecsák Attila 1974. Technikai Sportok Klubja 61,7 0 II. osztály
8 Végvári Csaba Zoltán 1966. Technikai Sportok Klubja 60,0 0 II. osztály
9 Csengel Krisztián 1979. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 59,5 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Krecsák Attila
1974
Technikai Sportok Klubja
Herendi Ádám
1982
Technikai Sportok Klubja
Végvári Csaba Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Zsadányi Zoltán
1973
Technikai Sportok Klubja
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Kalmár Dávid
1978
Protective Force LSE
Bori András Zoltán
1961
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bori Gergely
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Balogh Ráth Árpád Olivér
1981
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Vitkóczi Gábor
1982
Pontlövész SE
Csengel Krisztián
1979
Technikai Sportok Klubja
Adamik Erik
1988
Technikai Sportok Klubja
Deák Attila
1980
Rapid Sportlövész LE
Garamvölgyi Tamás
1966
Műegyetemi Sporttudományi Egyesület
Szebenyi István
1969
Rapid Sportlövész LE
Erdősi Péter
1980
Tatabánya Városi LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 99,9 0 II. osztály
3 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 94,5 0 II. osztály
4 Zsadányi Zoltán 1973. Technikai Sportok Klubja 89,4 0 II. osztály
5 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 83,6 0 II. osztály
6 Vitkóczi Gábor 1982. Pontlövész SE 77,8 0 II. osztály
7 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 73,9 0 II. osztály
8 Bori Gergely 1987. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 66,6 0 II. osztály
9 Szebenyi István 1969. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 64,1 0 II. osztály
10 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 63,5 0 II. osztály
11 Krecsák Attila 1974. Technikai Sportok Klubja 63,2 0 II. osztály
12 Deák Attila 1980. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 62,6 0 II. osztály
13 Garamvölgyi Tamás 1966. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 61,3 0 II. osztály
14 Adamik Erik 1988. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 61,2 0 II. osztály
15 Balogh Ráth Árpád Olivér 1981. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 60,5 0 II. osztály
16 Csengel Krisztián 1979. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 59,7 0 II. osztály
17 Végvári Csaba Zoltán 1966. Technikai Sportok Klubja 59,4 0 II. osztály
18 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 59,2 0 II. osztály
19 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 57,5 0 II. osztály
20 Kalmár Dávid 1978. Protective Force LSE 55,1 0 II. osztály
21 Erdősi Péter 1980. Mátyásföldi TLE 46,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hidvégi Győző
1948
Technikai Sportok Klubja
Csengel Krisztián
1979
Technikai Sportok Klubja
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 78,8 0 II. osztály
3 Hidvégi Győző 1948. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 61,8 0 II. osztály
4 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,0 0 II. osztály
5 Csengel Krisztián 1979. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 40,6 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Végvári Csaba Zoltán
1966
Technikai Sportok Klubja
Zsadányi Zoltán
1973
Technikai Sportok Klubja
Farkas József
1961
Technikai Sportok Klubja
Kincses Bálint
1997
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Nagy Petra
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Sárosy-Szabó Levente Péter
1998
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Seffer István dr.
1953
Protective Force LSE
Bori András Zoltán
1961
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Bori Gergely
1987
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Velez Árpád
1977
ALE
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kukla László
1955
Budafoki Mesterlövész SE
Szimandl Péter
1993
Technikai Sportok Klubja
Adamik Erik
1988
Technikai Sportok Klubja
Csengel Krisztián
1979
Technikai Sportok Klubja
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sárosy-Szabó Levente Péter 1998. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 98,9 0 II. osztály
3 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 95,1 0 II. osztály
4 Kincses Bálint 1997. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 92,9 0 II. osztály
5 Farkas József 1961. Technikai Sportok Klubja 92,1 0 II. osztály
6 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 85,0 0 II. osztály
7 Zsadányi Zoltán 1973. Technikai Sportok Klubja 80,8 0 II. osztály
8 Szimandl Péter 1993. Technikai Sportok Klubja 80,1 0 II. osztály
9 Velez Árpád 1977. ALE 73,8 0 II. osztály
10 Kocs Mihály 1986. Mátyásföldi TLE 70,0 0 II. osztály
11 Adamik Erik 1988. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 68,7 0 II. osztály
12 Végvári Csaba Zoltán 1966. Technikai Sportok Klubja 59,5 0 II. osztály
13 Csengel Krisztián 1979. Műegyetemi Sporttudományi Egyesület 58,9 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély