BTK MULTIGUN LIGA

Versenyengedély szám
369/Sz-10/04/2020
A verseny szervezője
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
BTK LŐTÉR 1047 Budapest, Fóti út 56 A épület alagsor
A verseny kezdete
2020-10-02
A verseny vége
2020-10-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
6000 FT
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

MultiGun Központi Gyújtású Pisztoly, 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aksar Yusuf
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Makkai Barnabás
1991
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Maszlay Lajos
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Pap Roland
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Kamilli Béla
1971
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Mile Richárd
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Németh Zoltán
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Ciesielski Marcin 1969. Alpokalja SE 100,0 0 I. osztály
3 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
4 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 95,1 0 I. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 92,9 0 I. osztály
6 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,4 0 I. osztály
7 Hódi József 1978. Protective Force LSE 84,9 0 I. osztály
8 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 79,6 0 II. osztály
9 Pap Roland 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 79,4 0 II. osztály
10 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 77,7 0 II. osztály
11 Makkai Barnabás 1991. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 69,0 0 III. osztály
12 Aksar Yusuf 1980. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 67,8 0 III. osztály
13 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 67,3 0 III. osztály
14 Kovács Miklós András 1962. Honvéd Kossuth LK 64,7 0 III. osztály
15 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 60,7 0 III. osztály
16 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,1 0 IV. osztály
17 Mets Emese 1972. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 56,0 0 IV. osztály
18 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 55,6 0 IV. osztály
19 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 48,8 0 IV. osztály
20 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 47,8 0 IV. osztály
21 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 47,8 0 IV. osztály
22 Kamilli Béla 1971. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 39,7 0 IV. osztály
23 Mile Richárd 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 37,8 0 IV. osztály
24 Németh Zoltán 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 31,6 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Golyós Puska 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Pap Roland
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Maszlay Lajos
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Aksar Yusuf
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Makkai Barnabás
1991
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
2 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
3 Ciesielski Marcin 1969. Alpokalja SE 100,0 0 I. osztály
4 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 95,1 0 I. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 92,9 0 I. osztály
6 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,4 0 I. osztály
7 Hódi József 1978. Protective Force LSE 84,9 0 I. osztály
8 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 79,6 0 II. osztály
9 Pap Roland 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 79,4 0 II. osztály
10 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 77,7 0 II. osztály
11 Makkai Barnabás 1991. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 69,0 0 III. osztály
12 Aksar Yusuf 1980. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 67,8 0 III. osztály
13 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 67,3 0 III. osztály
14 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 60,7 0 III. osztály
15 Mets Emese 1972. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 56,0 0 IV. osztály
16 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 55,6 0 IV. osztály
17 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 51,6 0 IV. osztály
18 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 48,8 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes Puska 3 Fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Aksar Yusuf
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Makkai Barnabás
1991
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Pap Roland
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Maszlay Lajos
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Szegedi Márk
1976
Honvéd Kossuth LK
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Kamilli Béla
1971
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Mile Richárd
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Németh Zoltán
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 I. osztály
2 Ciesielski Marcin 1969. Alpokalja SE 100,0 0 I. osztály
3 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 I. osztály
4 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 95,1 0 I. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 92,9 0 I. osztály
6 Fers Sándor 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,4 0 I. osztály
7 Hódi József 1978. Protective Force LSE 84,9 0 I. osztály
8 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 79,6 0 II. osztály
9 Pap Roland 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 79,4 0 II. osztály
10 Szegedi Márk 1976. Honvéd Kossuth LK 77,7 0 II. osztály
11 Makkai Barnabás 1991. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 69,0 0 III. osztály
12 Aksar Yusuf 1980. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 67,8 0 III. osztály
13 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 67,3 0 III. osztály
14 Kovács Miklós András 1962. Honvéd Kossuth LK 64,7 0 III. osztály
15 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 60,7 0 III. osztály
16 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,1 0 IV. osztály
17 Mets Emese 1972. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 56,0 0 IV. osztály
18 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 55,6 0 IV. osztály
19 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 51,6 0 IV. osztály
20 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 48,8 0 IV. osztály
21 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 47,8 0 IV. osztály
22 Kamilli Béla 1971. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 39,7 0 IV. osztály
23 Mile Richárd 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 37,8 0 IV. osztály
24 Németh Zoltán 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 31,6 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Pisztoly Kaliberű Puska - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Gerháth Zoltán
1977
Dunaújvárosi LSE
Kovács Miklós András
1962
Honvéd Kossuth LK
Kamilli Béla
1971
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Mile Richárd
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Németh Zoltán
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Ciesielski Marcin
1969
Alpokalja SE
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Fers Sándor
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Miklós András 1962. Honvéd Kossuth LK 64,7 0 III. osztály
2 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,1 0 IV. osztály
3 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 55,6 0 IV. osztály
4 Gerháth Zoltán 1977. Dunaújvárosi LSE 47,8 0 IV. osztály
5 Kamilli Béla 1971. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 39,7 0 IV. osztály
6 Mile Richárd 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 37,8 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély