Pontlövész Minősítő verseny 10pont

Versenyengedély szám
379/B-10/44/2020
A verseny szervezője
Budafoki Mesterlövész SE
A verseny helyszíne
1222 Budapest, Pannóni u 1-3. (ERVA SC pincelőtér)
A verseny kezdete
2020-10-03
A verseny vége
2020-10-03
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
kategóriánként 3000Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Kukla László
1955
Budafoki Mesterlövész SE
Schliesshahn Henrik
1957
Budafoki Mesterlövész SE
Szabó Attila
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Tóth Sándor
1942
Budafoki Mesterlövész SE
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Morgunov Petr
1980
Budafoki Mesterlövész SE
Tompa Viktor
1990
Tordas SE
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kukla László 1955. Budafoki Mesterlövész SE 86,0 0 I. osztály
2 Szabó Attila 1964. Budafoki Mesterlövész SE 84,0 0 I. osztály
3 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 73,0 0 I. osztály
4 Halmai Ákos Sándor 1970. BEL SE 72,0 0 I. osztály
5 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 71,0 0 I. osztály
6 Tompa Viktor 1990. Tordas SE 70,0 0 I. osztály
7 Schliesshahn Henrik 1957. Budafoki Mesterlövész SE 65,0 0 I. osztály
8 Tóth Sándor 1942. Budafoki Mesterlövész SE 61,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Tibor József
1966
Budafoki Mesterlövész SE
Braun Attila
1968
Budafoki Mesterlövész SE
Fenyvesi Ferenc
1976
Budafoki Mesterlövész SE
Horváth Zoltán
1967
Budafoki Mesterlövész SE
Kukla László
1955
Budafoki Mesterlövész SE
Schliesshahn Henrik
1957
Budafoki Mesterlövész SE
Szabó Attila
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Tóth Sándor
1942
Budafoki Mesterlövész SE
Halmai Ákos Sándor
1970
BEL SE
Morgunov Petr
1980
Budafoki Mesterlövész SE
Tompa Viktor
1990
Tordas SE
Tátrai László
1982
Friss Gondolat Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fenyvesi Ferenc 1976. Budafoki Mesterlövész SE 92,0 0 I. osztály
2 Morgunov Petr 1980. Budafoki Mesterlövész SE 85,0 0 I. osztály
3 Szabó Attila 1964. Budafoki Mesterlövész SE 78,0 0 I. osztály
4 Kukla László 1955. Budafoki Mesterlövész SE 77,0 0 I. osztály
5 Braun Attila 1968. Budafoki Mesterlövész SE 70,0 0 I. osztály
6 Csendes Tibor József 1966. Budafoki Mesterlövész SE 69,0 0 I. osztály
7 Tompa Viktor 1990. Tordas SE 68,0 0 I. osztály
8 Halmai Ákos Sándor 1970. BEL SE 66,0 0 I. osztály
9 Schliesshahn Henrik 1957. Budafoki Mesterlövész SE 62,0 0 II. osztály
10 Tóth Sándor 1942. Budafoki Mesterlövész SE 59,0 0 III. osztály
11 Tátrai László 1982. Friss Gondolat Sportegyesület 57,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély