Minősítő verseny Ballószög

Versenyengedély szám
376/B-10/41/2020
A verseny szervezője
Ballószögi Lövész TSZE
A verseny helyszíne
Ballószög, Sportcentrum, Lőtér
A verseny kezdete
2020-10-17
A verseny vége
2020-10-17
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Csaba
1968
Pintér Művek HSH Egyesület
Pintér Márk
1992
Pintér Művek HSH Egyesület
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Árpád
1979
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 260,0 0 -
2 Pintér Csaba 1968. Pintér Művek HSH Egyesület 246,0 0 -
3 Pintér Márk 1992. Pintér Művek HSH Egyesület 244,0 0 -
4 Németh Árpád 1979. Tiszakécskei LTSZSE 233,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kállai Erzsébet
1974
Pintér Művek HSH Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kállai Erzsébet 1974. Pintér Művek HSH Egyesület 260,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hargitai László dr
1954
Pintér Művek HSH Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hargitai László dr 1954. Pintér Művek HSH Egyesület 221,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Csaba
1968
Pintér Művek HSH Egyesület
Pintér Márk
1992
Pintér Művek HSH Egyesület
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Tóth László
1993
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
András István
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Árpád
1979
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 161,0 0 -
2 András István 1960. Ballószögi Lövész TSZE 155,0 0 -
3 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 153,0 0 -
4 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 150,0 0 -
5 Pintér Csaba 1968. Pintér Művek HSH Egyesület 140,0 0 -
6 Németh Árpád 1979. Tiszakécskei LTSZSE 136,0 0 -
7 Pintér Márk 1992. Pintér Művek HSH Egyesület 133,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kállai Erzsébet
1974
Pintér Művek HSH Egyesület
Schubert Lili
2002
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kállai Erzsébet 1974. Pintér Művek HSH Egyesület 163,0 0 I. osztály
2 Schubert Lili 2002. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hargitai László dr
1954
Pintér Művek HSH Egyesület
Decker Reinhard
1950
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hargitai László dr 1954. Pintér Művek HSH Egyesület 150,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pintér Csaba
1968
Pintér Művek HSH Egyesület
Pintér Márk
1992
Pintér Művek HSH Egyesület
Nagy László dr
1979
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Tóth László
1993
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Kárpáti György
1964
Kecskeméti Lövész SE
Biter András
1976
Ballószögi Lövész TSZE
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Szarka Szilveszter
1981
Ballószögi Lövész TSZE
Vági István
1974
Ballószögi Lövész TSZE
Hajagos Miklós
1985
Ballószögi Lövész TSZE
Németh Árpád
1979
Tiszakécskei LTSZSE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Biter András 1976. Ballószögi Lövész TSZE 159,0 0 -
2 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 155,0 0 -
3 Szarka Szilveszter 1981. Ballószögi Lövész TSZE 153,0 0 -
4 Pintér Csaba 1968. Pintér Művek HSH Egyesület 145,0 0 -
5 Pintér Márk 1992. Pintér Művek HSH Egyesület 142,0 0 -
6 Vági István 1974. Ballószögi Lövész TSZE 141,0 0 -
7 Kárpáti György 1964. Kecskeméti Lövész SE 140,0 0 -
8 Hajagos Miklós 1985. Ballószögi Lövész TSZE 137,0 0 -
9 Németh Árpád 1979. Tiszakécskei LTSZSE 135,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kállai Erzsébet
1974
Pintér Művek HSH Egyesület
Szádváriné Sallai Mária
1960
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kállai Erzsébet 1974. Pintér Művek HSH Egyesület 149,0 0 I. osztály
2 Szádváriné Sallai Mária 1960. Ballószögi Lövész TSZE 145,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Hargitai László dr
1954
Pintér Művek HSH Egyesület
Decker Reinhard
1950
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Szigethy Zoltán dr
1954
Ballószögi Lövész TSZE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hargitai László dr 1954. Pintér Művek HSH Egyesület 139,0 0 II. osztály
2 Szigethy Zoltán dr 1954. Ballószögi Lövész TSZE 136,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barabás György
1949
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Holub János
1948
Szabadidős és Lövészklub Szarvas
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Barabás György 1949. Szabadidős és Lövészklub Szarvas 149,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély