Őszi Nyílt Lövészverseny Móvár

Versenyengedély szám
189/B-10/17/2020
A verseny szervezője
Mosonmagyaróvári PLE
A verseny helyszíne
Mosonmagyaróvár, Alkotmány út. Lőtér
A verseny kezdete
2020-10-31
A verseny vége
2020-10-31
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000,ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi János
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Fleischer József
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Nyári Zsolt dr.
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Pajer Dirk Thomas
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Scherb Róbert
1975
Mosonmagyaróvári PLE
Marton Péter dr
1969
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Schreindler Ferenc
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Krisztián
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Szakál Péter
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Szabados Zoltán
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Szabó Balázs
1984
Mosonmagyaróvári PLE
Csiba Tamás
1972
Mosonmagyaróvári PLE
Pék Gábor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Szabó Imre
1956
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bódi János 1962. Mosonmagyaróvári PLE 264,0 0 I. osztály
2 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 255,0 0 I. osztály
3 Fleischer József 1962. Mosonmagyaróvári PLE 252,0 0 I. osztály
4 Nyári Zsolt dr. 1967. Mosonmagyaróvári PLE 251,0 0 I. osztály
5 Pajer Dirk Thomas 1971. Mosonmagyaróvári PLE 250,0 0 I. osztály
6 Scherb Róbert 1975. Mosonmagyaróvári PLE 248,0 0 I. osztály
7 Marton Péter dr 1969. Mosonmagyaróvári PLE 247,0 0 I. osztály
8 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 245,0 0 I. osztály
9 Pék Gábor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 243,0 0 II. osztály
10 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 241,0 0 II. osztály
11 Schreindler Ferenc 1971. Mosonmagyaróvári PLE 240,0 0 II. osztály
12 Varga Krisztián 1977. Mosonmagyaróvári PLE 237,0 0 II. osztály
13 Szakál Péter 1967. Mosonmagyaróvári PLE 235,0 0 II. osztály
14 Szabados Zoltán 1983. Mosonmagyaróvári PLE 233,0 0 II. osztály
15 Szabó Balázs 1984. Mosonmagyaróvári PLE 231,0 0 II. osztály
16 Csiba Tamás 1972. Mosonmagyaróvári PLE 230,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Kisöbű standard puska 30 fekvő - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sass László
1954
Écs Községi Lövész Klub
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Bódi János
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Nyári Zsolt dr.
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Varga János dr
1963
Mosonmagyaróvári PLE
Pajer Dirk Thomas
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Marton Péter dr
1969
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Fleischer József
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Boros Tibor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Csiba Tamás
1972
Mosonmagyaróvári PLE
Pék Gábor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Schreindler Ferenc
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Szabados Zoltán
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Szabó Balázs
1984
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Krisztián
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Szakál Péter
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Scherb Róbert
1975
Mosonmagyaróvári PLE
Keszthelyi Gyula István
1946
Győri Polgári LE
Szabó János Ádám
1978
Győri Polgári LE
Szabó Árpád László
1984
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 182,0 0 I. osztály
2 Bódi János 1962. Mosonmagyaróvári PLE 166,0 0 I. osztály
3 Sass László 1954. Écs Községi Lövész Klub 164,0 0 I. osztály
4 Nyári Zsolt dr. 1967. Mosonmagyaróvári PLE 162,0 0 I. osztály
5 Scherb Róbert 1975. Mosonmagyaróvári PLE 159,0 0 I. osztály
6 Varga János dr 1963. Mosonmagyaróvári PLE 158,0 79 I. osztály
7 Pajer Dirk Thomas 1971. Mosonmagyaróvári PLE 158,0 78 I. osztály
8 Marton Péter dr 1969. Mosonmagyaróvári PLE 156,0 0 I. osztály
9 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 155,0 0 I. osztály
10 Fleischer József 1962. Mosonmagyaróvári PLE 153,0 0 I. osztály
11 Boros Tibor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 151,0 0 I. osztály
12 Csiba Tamás 1972. Mosonmagyaróvári PLE 150,0 0 I. osztály
13 Pék Gábor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 149,0 0 II. osztály
14 Schreindler Ferenc 1971. Mosonmagyaróvári PLE 148,0 75 II. osztály
15 Szabados Zoltán 1983. Mosonmagyaróvári PLE 148,0 73 II. osztály
16 Szabó Balázs 1984. Mosonmagyaróvári PLE 147,0 0 II. osztály
17 Varga Krisztián 1977. Mosonmagyaróvári PLE 146,0 0 II. osztály
18 Szakál Péter 1967. Mosonmagyaróvári PLE 144,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Uzonyi Judit
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Balogh Evelina
1979
Mosonmagyaróvári PLE
Horváth Barbara
2003
Győri Polgári LE
Mayer Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 164,0 0 I. osztály
2 Mayer Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
3 Uzonyi Judit 1977. Mosonmagyaróvári PLE 151,0 0 I. osztály
4 Balogh Evelina 1979. Mosonmagyaróvári PLE 147,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bódi János
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Nyári Zsolt dr.
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Farkas Miklós
1970
Mosonmagyaróvári PLE
Hegedűs Péter
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Pajer Dirk Thomas
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Varga János dr
1963
Mosonmagyaróvári PLE
Fleischer József
1962
Mosonmagyaróvári PLE
Horváth Gábor
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Szabados Zoltán
1983
Mosonmagyaróvári PLE
Hunyaddobrai Péter
1968
Mosonmagyaróvári PLE
Pék Gábor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Marton Péter dr
1969
Mosonmagyaróvári PLE
Varga István
1984
Mosonmagyaróvári PLE
Szabó Balázs
1984
Mosonmagyaróvári PLE
Scherb Róbert
1975
Mosonmagyaróvári PLE
Polreisz Ferenc
1980
Mosonmagyaróvári PLE
Schreindler Ferenc
1971
Mosonmagyaróvári PLE
Soós Ferenc
1964
Mosonmagyaróvári PLE
Szakál Péter
1967
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Krisztián
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Csiba Tamás
1972
Mosonmagyaróvári PLE
Varga Péter
1973
Mosonmagyaróvári PLE
Winkler Dénes
1989
Mosonmagyaróvári PLE
Boros Tibor
1982
Mosonmagyaróvári PLE
Keszthelyi Gyula István
1946
Győri Polgári LE
Szabó János Ádám
1978
Győri Polgári LE
Szabó Árpád László
1984
Győri Polgári LE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Nyári Zsolt dr. 1967. Mosonmagyaróvári PLE 164,0 0 I. osztály
2 Bódi János 1962. Mosonmagyaróvári PLE 162,0 0 I. osztály
3 Farkas Miklós 1970. Mosonmagyaróvári PLE 160,0 0 I. osztály
4 Hegedűs Péter 1983. Mosonmagyaróvári PLE 159,0 0 I. osztály
5 Pajer Dirk Thomas 1971. Mosonmagyaróvári PLE 158,0 0 I. osztály
6 Varga János dr 1963. Mosonmagyaróvári PLE 154,0 0 I. osztály
7 Fleischer József 1962. Mosonmagyaróvári PLE 152,0 0 I. osztály
8 Horváth Gábor 1983. Mosonmagyaróvári PLE 151,0 76 I. osztály
9 Szabados Zoltán 1983. Mosonmagyaróvári PLE 151,0 75 I. osztály
10 Hunyaddobrai Péter 1968. Mosonmagyaróvári PLE 150,0 0 I. osztály
11 Pék Gábor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 149,0 0 II. osztály
12 Marton Péter dr 1969. Mosonmagyaróvári PLE 148,0 0 II. osztály
13 Varga István 1984. Mosonmagyaróvári PLE 147,0 0 II. osztály
14 Szabó Balázs 1984. Mosonmagyaróvári PLE 146,0 0 II. osztály
15 Scherb Róbert 1975. Mosonmagyaróvári PLE 144,0 73 II. osztály
16 Polreisz Ferenc 1980. Mosonmagyaróvári PLE 144,0 71 II. osztály
17 Schreindler Ferenc 1971. Mosonmagyaróvári PLE 143,0 0 II. osztály
18 Soós Ferenc 1964. Mosonmagyaróvári PLE 141,0 0 II. osztály
19 Szakál Péter 1967. Mosonmagyaróvári PLE 140,0 0 II. osztály
20 Varga Krisztián 1977. Mosonmagyaróvári PLE 137,0 0 II. osztály
21 Csiba Tamás 1972. Mosonmagyaróvári PLE 135,0 0 II. osztály
22 Varga Péter 1973. Mosonmagyaróvári PLE 134,0 0 II. osztály
23 Winkler Dénes 1989. Mosonmagyaróvári PLE 133,0 0 II. osztály
24 Boros Tibor 1982. Mosonmagyaróvári PLE 132,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kénesy Renáta
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Balogh Evelina
1979
Mosonmagyaróvári PLE
Uzonyi Judit
1977
Mosonmagyaróvári PLE
Mayer Katalin
1979
Soproni Polgári Lövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Mayer Katalin 1979. Soproni Polgári Lövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
2 Kénesy Renáta 1977. Mosonmagyaróvári PLE 157,0 0 I. osztály
3 Balogh Evelina 1979. Mosonmagyaróvári PLE 154,0 0 I. osztály
4 Uzonyi Judit 1977. Mosonmagyaróvári PLE 151,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély