Szabadidős minősítő lőverseny / Rétság

Versenyengedély szám
388/B-10/48/2020
A verseny szervezője
Rétsági Árpád Egylet
A verseny helyszíne
Rétság Lőtér
A verseny kezdete
2020-10-18
A verseny vége
2020-10-18
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 Ft
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacskay Sándor
1957
Rétsági Árpád Egylet
Bencsok Péter
1961
Rétsági Árpád Egylet
Botka József
1969
Rétsági Árpád Egylet
Bálint István
1979
Rétsági Árpád Egylet
Bálint Péter
1974
Rétsági Árpád Egylet
Cellahó Gábor
1963
Rétsági Árpád Egylet
Csepin Péter
1970
Rétsági Árpád Egylet
Csernák János
1952
Rétsági Árpád Egylet
Dabasi Attila
1969
Rétsági Árpád Egylet
Debrei Balázs
1987
Rétsági Árpád Egylet
Debrei Sándor
1956
Rétsági Árpád Egylet
Dénes Gábor
1977
Rétsági Árpád Egylet
Farkas Csaba Bence
1992
Rétsági Árpád Egylet
Fehér János
1984
Rétsági Árpád Egylet
Ferenc Zoltán
1980
Rétsági Árpád Egylet
Fodor Dávid
1988
Rétsági Árpád Egylet
Fodor László
1961
Rétsági Árpád Egylet
Gáspár Csaba
1967
Rétsági Árpád Egylet
Hayer Mihály
1946
Rétsági Árpád Egylet
Holler Gábor
1965
Rétsági Árpád Egylet
Homoki Ferenc Attila
1976
Rétsági Árpád Egylet
Horváth Róbert
1973
Rétsági Árpád Egylet
Jobbágy Tamás
1955
Rétsági Árpád Egylet
Juhász Miklós
1968
Rétsági Árpád Egylet
Komlósi Mátyás
1948
Rétsági Árpád Egylet
Koplányi Ottó
1956
Rétsági Árpád Egylet
Kovács Zsolt
1982
Rétsági Árpád Egylet
Machács Róbert
1972
Rétsági Árpád Egylet
Portella Hugó Péter
1948
Rétsági Árpád Egylet
Rakovszki Ferenc
1947
Rétsági Árpád Egylet
Rácz Péter
1967
Rétsági Árpád Egylet
Stevik István
1956
Rétsági Árpád Egylet
Sutyinszki István
1976
Rétsági Árpád Egylet
Szilvágyi Zsombor
1974
Rétsági Árpád Egylet
Szlezák Zsolt
1959
Rétsági Árpád Egylet
Sárközi András
1974
Rétsági Árpád Egylet
Valusz József
1966
Rétsági Árpád Egylet
Való György
1961
Rétsági Árpád Egylet
Varga Viktor
1981
Rétsági Árpád Egylet
Veres József
1967
Rétsági Árpád Egylet
Zachar Ottó
1964
Rétsági Árpád Egylet
Zomborka Zsolt
1980
Rétsági Árpád Egylet
Zsíros Norbert
1972
Rétsági Árpád Egylet
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Apáti Péter
1953
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Erdélyi György
1960
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hámor Balázs
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Konrád
1945
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Konrád ifj.
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Kristóf
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Zsolt
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fodor László 1961. Rétsági Árpád Egylet 93,0 0 I. osztály
2 Zomborka Zsolt 1980. Rétsági Árpád Egylet 92,0 0 I. osztály
3 Keresztes Konrád ifj. 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 92,0 0 I. osztály
4 Sutyinszki István 1976. Rétsági Árpád Egylet 91,0 0 I. osztály
5 Erdélyi György 1960. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 91,0 0 I. osztály
6 Apáti Péter 1953. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 91,0 0 I. osztály
7 Komlósi Mátyás 1948. Rétsági Árpád Egylet 91,0 0 I. osztály
8 Zsíros Norbert 1972. Rétsági Árpád Egylet 90,0 0 I. osztály
9 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 90,0 0 I. osztály
10 Keresztes Kristóf 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 90,0 0 I. osztály
11 Dénes Gábor 1977. Rétsági Árpád Egylet 90,0 0 I. osztály
12 Hámor Balázs 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 90,0 0 I. osztály
13 Rácz Péter 1967. Rétsági Árpád Egylet 89,0 0 I. osztály
14 Bálint Péter 1974. Rétsági Árpád Egylet 88,0 0 I. osztály
15 Csepin Péter 1970. Rétsági Árpád Egylet 88,0 0 I. osztály
16 Keresztes Zsolt 1969. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 88,0 0 I. osztály
17 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 87,0 0 I. osztály
18 Machács Róbert 1972. Rétsági Árpád Egylet 86,0 0 I. osztály
19 Keresztes Konrád 1945. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 85,0 0 I. osztály
20 Bálint István 1979. Rétsági Árpád Egylet 84,0 0 I. osztály
21 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 84,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacskay Sándor
1957
Rétsági Árpád Egylet
Bencsok Péter
1961
Rétsági Árpád Egylet
Botka József
1969
Rétsági Árpád Egylet
Bálint István
1979
Rétsági Árpád Egylet
Bálint Péter
1974
Rétsági Árpád Egylet
Cellahó Gábor
1963
Rétsági Árpád Egylet
Csepin Péter
1970
Rétsági Árpád Egylet
Csernák János
1952
Rétsági Árpád Egylet
Dabasi Attila
1969
Rétsági Árpád Egylet
Debrei Balázs
1987
Rétsági Árpád Egylet
Debrei Sándor
1956
Rétsági Árpád Egylet
Dénes Gábor
1977
Rétsági Árpád Egylet
Farkas Csaba Bence
1992
Rétsági Árpád Egylet
Fehér János
1984
Rétsági Árpád Egylet
Ferenc Zoltán
1980
Rétsági Árpád Egylet
Fodor Dávid
1988
Rétsági Árpád Egylet
Fodor László
1961
Rétsági Árpád Egylet
Gáspár Csaba
1967
Rétsági Árpád Egylet
Hayer Mihály
1946
Rétsági Árpád Egylet
Holler Gábor
1965
Rétsági Árpád Egylet
Homoki Ferenc Attila
1976
Rétsági Árpád Egylet
Horváth Róbert
1973
Rétsági Árpád Egylet
Jobbágy Tamás
1955
Rétsági Árpád Egylet
Juhász Miklós
1968
Rétsági Árpád Egylet
Komlósi Mátyás
1948
Rétsági Árpád Egylet
Koplányi Ottó
1956
Rétsági Árpád Egylet
Kovács Zsolt
1982
Rétsági Árpád Egylet
Machács Róbert
1972
Rétsági Árpád Egylet
Misik Imre
1949
Rétsági Árpád Egylet
Portella Hugó Péter
1948
Rétsági Árpád Egylet
Rakovszki Ferenc
1947
Rétsági Árpád Egylet
Rácz Péter
1967
Rétsági Árpád Egylet
Stevik István
1956
Rétsági Árpád Egylet
Sutyinszki István
1976
Rétsági Árpád Egylet
Szilvágyi Zsombor
1974
Rétsági Árpád Egylet
Szlezák Péter
1981
Rétsági Árpád Egylet
Szlezák Zsolt
1959
Rétsági Árpád Egylet
Sárközi András
1974
Rétsági Árpád Egylet
Valusz József
1966
Rétsági Árpád Egylet
Való György
1961
Rétsági Árpád Egylet
Varga Viktor
1981
Rétsági Árpád Egylet
Veres József
1967
Rétsági Árpád Egylet
Zachar Ottó
1964
Rétsági Árpád Egylet
Zomborka Zsolt
1980
Rétsági Árpád Egylet
Zsíros Norbert
1972
Rétsági Árpád Egylet
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Apáti Péter
1953
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Erdélyi György
1960
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Güldür Suat
1970
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Konrád
1945
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Konrád ifj.
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Kristóf
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Keresztes Zsolt
1969
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Lipták István
1977
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Szaniszló Zsolt
1984
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Hámor Balázs
1972
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Sédy Zoltán Károly
1967
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Dóczi Sándor
1964
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Erdélyi György 1960. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 93,0 0 I. osztály
2 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 91,0 0 I. osztály
3 Apáti Péter 1953. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 91,0 0 I. osztály
4 Hámor Balázs 1972. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 90,0 0 I. osztály
5 Fodor László 1961. Rétsági Árpád Egylet 90,0 0 I. osztály
6 Rácz Péter 1967. Rétsági Árpád Egylet 89,0 0 I. osztály
7 Keresztes Zsolt 1969. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,0 0 I. osztály
8 Sutyinszki István 1976. Rétsági Árpád Egylet 89,0 0 I. osztály
9 Sédy Zoltán Károly 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 89,0 0 I. osztály
10 Bálint Péter 1974. Rétsági Árpád Egylet 88,0 0 I. osztály
11 Zomborka Zsolt 1980. Rétsági Árpád Egylet 88,0 0 I. osztály
12 Valusz József 1966. Rétsági Árpád Egylet 87,0 0 I. osztály
13 Dabasi Attila 1969. Rétsági Árpád Egylet 87,0 0 I. osztály
14 Keresztes Konrád ifj. 1967. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 86,0 0 I. osztály
15 Csepin Péter 1970. Rétsági Árpád Egylet 85,0 0 I. osztály
16 Szaniszló Zsolt 1984. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 85,0 0 I. osztály
17 Machács Róbert 1972. Rétsági Árpád Egylet 84,0 0 I. osztály
18 Dóczi Sándor 1964. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 83,0 0 I. osztály
19 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 82,0 0 I. osztály
20 Bálint István 1979. Rétsági Árpád Egylet 81,0 0 I. osztály
21 Lipták István 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 80,0 0 I. osztály
22 Keresztes Kristóf 1977. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 79,0 0 I. osztály
23 Komlósi Mátyás 1948. Rétsági Árpád Egylet 79,0 0 I. osztály
24 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 77,0 0 I. osztály
25 Keresztes Konrád 1945. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 75,0 0 I. osztály
26 Zsíros Norbert 1972. Rétsági Árpád Egylet 72,0 0 I. osztály
27 Güldür Suat 1970. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 71,0 0 I. osztály
28 Dénes Gábor 1977. Rétsági Árpád Egylet 66,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bacskay Sándor
1957
Rétsági Árpád Egylet
Bencsok Péter
1961
Rétsági Árpád Egylet
Botka József
1969
Rétsági Árpád Egylet
Bálint István
1979
Rétsági Árpád Egylet
Bálint Péter
1974
Rétsági Árpád Egylet
Cellahó Gábor
1963
Rétsági Árpád Egylet
Csepin Péter
1970
Rétsági Árpád Egylet
Csernák János
1952
Rétsági Árpád Egylet
Dabasi Attila
1969
Rétsági Árpád Egylet
Debrei Balázs
1987
Rétsági Árpád Egylet
Debrei Sándor
1956
Rétsági Árpád Egylet
Dénes Gábor
1977
Rétsági Árpád Egylet
Farkas Csaba Bence
1992
Rétsági Árpád Egylet
Fehér János
1984
Rétsági Árpád Egylet
Ferenc Zoltán
1980
Rétsági Árpád Egylet
Fodor Dávid
1988
Rétsági Árpád Egylet
Fodor László
1961
Rétsági Árpád Egylet
Gáspár Csaba
1967
Rétsági Árpád Egylet
Hayer Mihály
1946
Rétsági Árpád Egylet
Holler Gábor
1965
Rétsági Árpád Egylet
Homoki Ferenc Attila
1976
Rétsági Árpád Egylet
Horváth Róbert
1973
Rétsági Árpád Egylet
Jobbágy Tamás
1955
Rétsági Árpád Egylet
Juhász Miklós
1968
Rétsági Árpád Egylet
Komlósi Mátyás
1948
Rétsági Árpád Egylet
Koplányi Ottó
1956
Rétsági Árpád Egylet
Kovács Zsolt
1982
Rétsági Árpád Egylet
Machács Róbert
1972
Rétsági Árpád Egylet
Portella Hugó Péter
1948
Rétsági Árpád Egylet
Rakovszki Ferenc
1947
Rétsági Árpád Egylet
Rácz Péter
1967
Rétsági Árpád Egylet
Stevik István
1956
Rétsági Árpád Egylet
Sutyinszki István
1976
Rétsági Árpád Egylet
Szilvágyi Zsombor
1974
Rétsági Árpád Egylet
Szlezák Péter
1981
Rétsági Árpád Egylet
Szlezák Zsolt
1959
Rétsági Árpád Egylet
Sárközi András
1974
Rétsági Árpád Egylet
Valusz József
1966
Rétsági Árpád Egylet
Való György
1961
Rétsági Árpád Egylet
Varga Viktor
1981
Rétsági Árpád Egylet
Veres József
1967
Rétsági Árpád Egylet
Zachar Ottó
1964
Rétsági Árpád Egylet
Zomborka Zsolt
1980
Rétsági Árpád Egylet
Zsíros Norbert
1972
Rétsági Árpád Egylet
Kovács Pál
1981
Szügyi Lövészklub
Tálas László
1953
Szügyi Lövészklub
Hornyák Attila
1977
Palóc Sportlövő Egylet
Erdélyi György
1960
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Marschall Márk
1966
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Solti Miklós
1968
Börzsöny Lövészklub Márianosztra
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Hornyák Attila 1977. Palóc Sportlövő Egylet 266,0 0 I. osztály
2 Rácz Péter 1967. Rétsági Árpád Egylet 265,0 0 I. osztály
3 Zomborka Zsolt 1980. Rétsági Árpád Egylet 264,0 0 I. osztály
4 Csepin Péter 1970. Rétsági Árpád Egylet 263,0 0 I. osztály
5 Bálint Péter 1974. Rétsági Árpád Egylet 263,0 0 I. osztály
6 Koplányi Ottó 1956. Rétsági Árpád Egylet 262,0 0 I. osztály
7 Zsíros Norbert 1972. Rétsági Árpád Egylet 261,0 0 I. osztály
8 Fodor László 1961. Rétsági Árpád Egylet 260,0 0 I. osztály
9 Solti Miklós 1968. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 259,0 0 I. osztály
10 Machács Róbert 1972. Rétsági Árpád Egylet 258,0 0 I. osztály
11 Bálint István 1979. Rétsági Árpád Egylet 252,0 0 I. osztály
12 Kovács Pál 1981. Szügyi Lövészklub 251,0 0 I. osztály
13 Dénes Gábor 1977. Rétsági Árpád Egylet 250,0 0 I. osztály
14 Tálas László 1953. Szügyi Lövészklub 250,0 0 I. osztály
15 Sutyinszki István 1976. Rétsági Árpád Egylet 247,0 0 I. osztály
16 Komlósi Mátyás 1948. Rétsági Árpád Egylet 239,0 0 II. osztály
17 Erdélyi György 1960. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 237,0 0 II. osztály
18 Marschall Márk 1966. Börzsöny Lövészklub Márianosztra 235,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély