Törölve! Komárom Kupa 2020.

Versenyengedély szám
390/B-10/50/2020

A vírushelyzetre való tekintettel a verseny ELMARAD!

TÖRÖLVE!

A verseny szervezője
Komáromi VSE
A verseny helyszíne
2900, Komárom, Czuczor Gergely u. 62, Komárom Városi Sportcsarnok
A verseny kezdete
2020-10-31
A verseny vége
2020-11-01
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
40-60 lövés 2000 Ft/fő/versenyszám, 20 lövés 1000 Ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varga Krisztina
2006
ZTE Sportlövész Klub
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Finomító Sportlövész Klub
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Kobra Fruzsina
2006
Nagykanizsai PLE
Széll Petra
2006
Nagykanizsai PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Sowerby Katalin
2006
Komáromi VSE
Terjék Nóra
2006
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Csenge
2008
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Eszter
2006
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tunyogi Adorján Csaba
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Tankovics Tamás
2006
Nagykanizsai PLE
Mlinkovics Máté
2008
Komáromi VSE
Povázsay János
2008
Komáromi VSE
Kirizs Bence
2006
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gere Kovács Gábor
2007
Kisalföldi Lövészklub
Renácz Róbert
2006
Veszprémi Sportlövész Egyesület
Balogh Márton
2007
Százhalombattai Lövészklub
Czakó Patrik Márk
2009
Százhalombattai Lövészklub
Márkus Péter
2006
Százhalombattai Lövészklub
Szabó Zoltán
2006
Százhalombattai Lövészklub
Tábori András
2009
Százhalombattai Lövészklub
Lovas Olivér
2008
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Farkas Dóra
2003
Finomító Sportlövész Klub
Kiss Éva
2004
Finomító Sportlövész Klub
Vintze Regina
2005
Finomító Sportlövész Klub
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PLE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
Nagy Zsófia
2005
Százhalombattai Lövészklub
Polauf Szintia
2004
Százhalombattai Lövészklub
Guszter Tímea
2003
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Varga Barnabás
2004
ZTE Sportlövész Klub
Lukács Róbert
2004
Finomító Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rádi Dávid
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Hornyák Hunor Péter
2004
Százhalombattai Lövészklub
Joó Zoltán
2004
Százhalombattai Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Finomító Sportlövész Klub
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Gere Kovács Edina
2004
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Pekler Zalán Tibor
2000
Finomító Sportlövész Klub
Gazdig Olivér
2000
Finomító Sportlövész Klub
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Gere Kovács Dávid
2004
Kisalföldi Lövészklub
Fekete Máté
2003
Kisalföldi Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Kéri Ottilia
1969
Százhalombattai Lövészklub
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Biatovszki László
1963
UTE
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Vas Péter
1998
Finomító Sportlövész Klub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Zámolyi Lövészklub
Papp László
1964
Zámolyi Lövészklub
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Farkas Gábor
1970
Finomító Sportlövész Klub
Rácz Balázs
1999
Finomító Sportlövész Klub
Eninger Gábor
1969
Finomító Sportlövész Klub
Gurisatti Gyula
1944
Dunaújvárosi LSE
Hujbert Dániel
1992
Százhalombattai Lövészklub
Joó Attila
1979
Százhalombattai Lövészklub
Papp László
1972
Százhalombattai Lövészklub
Szemán Dávid
1999
Százhalombattai Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Kiss Attila
1944
Komáromi VSE
Balogh Gergely
1973
APLE-VASAS SC
Farkas Ferenc
1965
Zámolyi Lövészklub
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély