Meghívásos verseny Baranya

Versenyengedély szám
392/B-11/19/2020
A verseny szervezője
Baranya Tolna Megyei Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
7622 Pécs, Nyírfa u. 34. (Pécs Városi Lőtér)
A verseny kezdete
2020-11-07
A verseny vége
2020-11-08
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1.000,-/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ságodi Dániel
1992
Pécs Városi LK
Heilmann József
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Heilmann József 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 181,0 0 I. osztály
2 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Nyílt irányzékú Légpuska 20 (2a zártír. lőlap) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Botlik Péter
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Lakatos Zoltán
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Herr László
1955
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 187,0 0 I. osztály
2 Botlik Péter 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 185,0 0 II. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 178,0 0 III. osztály
4 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 174,0 0 III. osztály
5 Lakatos Zoltán 1958. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 169,0 0 III. osztály
6 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 168,0 0 III. osztály
7 Herr László 1955. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 166,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Herr Adrienn
1985
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mózsi Anna
2005
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Herr Adrienn 1985. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 177,0 0 II. osztály
2 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 176,0 0 II. osztály
3 Mózsi Anna 2005. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 148,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Zártirányzékú Légpuska 20 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bertalan Zolta Beke
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Czirok András Márton
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Fotiadis Dávid
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Steigervald Ádám
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Szabó Zsombor
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Tóth Richárd
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bertalan Zolta Beke 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 367,0 0 Aranyjelvény
2 Steigervald Ádám 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 364,0 0 Ezüstjelvény
3 Szabó Zsombor 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 347,0 0 Ezüstjelvény
4 Fotiadis Dávid 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 323,0 0 Bronzjelvény
5 Tóth Richárd 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 301,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Barakka-Hoffmann Zita
2008
Komáromi VSE
Molnár Luca
2009
Pécsi Vasutas Sportkör
Stier Eszter
2007
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Luca 2009. Pécsi Vasutas Sportkör 357,0 0 Ezüstjelvény
2 Stier Eszter 2007. Pécsi Vasutas Sportkör 336,0 0 Bronzjelvény
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lukács Róbert
1978
Finomító Sportlövész Klub
Mudra Máté Bendegúz
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Periskics Márton
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Szőlősy Mátyás
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Periskics Márton 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 403,0 0 Aranyjelvény
2 Szőlősy Mátyás 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 376,9 0 Bronzjelvény
3 Mudra Máté Bendegúz 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 351,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 40 (tizedelt) - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 152,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kovács Tibor
1972
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga-Csajkás Zoltán
1981
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 190,0 0 I. osztály
2 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 185,0 0 I. osztály
3 Kovács Tibor 1972. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 179,0 0 I. osztály
4 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 172,0 0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 171,0 0 I. osztály
6 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 166,0 0 I. osztály
7 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 0 I. osztály
8 Tantos Tibor 1951. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 162,0 0 I. osztály
9 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 157,0 0 I. osztály
10 Varga-Csajkás Zoltán 1981. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 141,0 0 II. osztály
11 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 127,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Hemm László
1960
Pécs Városi LK
Ita Zsolt
1965
Pécs Városi LK
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Mozsgai György
1966
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Rajnai Gábor
1977
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Szabó Zoltán Csaba
1961
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga József dr.
1942
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Török Zoltán dr.
1938
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Tantos Tibor
1951
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Varga-Csajkás Zoltán
1981
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Kelemen János
1959
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 191,0 0 I. osztály
2 Rajnai Gábor 1977. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 185,0 0 I. osztály
3 Ita Zsolt 1965. Pécs Városi LK 181,0 0 I. osztály
4 Szabó Zoltán Csaba 1961. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 178,0 0 I. osztály
5 Török Zoltán dr. 1938. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 1 I. osztály
6 Varga-Csajkás Zoltán 1981. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 164,0 0 I. osztály
7 Varga József dr. 1942. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 160,0 0 I. osztály
8 Hemm László 1960. Pécs Városi LK 159,0 0 I. osztály
9 Kelemen János 1959. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 150,0 0 I. osztály
10 Tantos Tibor 1951. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 139,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Serdülő leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 40 - Ifjúsági leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Bodor Csaba
1958
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Földesi Lajos
1954
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bérces Béla 1972. Zámolyi Lövészklub 556,0 0 III. osztály
2 Földesi Lajos 1954. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 505,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Szücs Csilla
1979
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szücs Csilla 1979. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 520,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Andics József
1934
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Andics József 1934. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 131,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély