KTTK minősítő verseny 1.

Versenyengedély szám
007/B-02/01/2021
A verseny szervezője
Kinizsi TTK
A verseny helyszíne
1046 Budapest, Elem u. 5-7. (KTTK lőtér/megközelíthatő a MÁV Istvántelki főműhely bejáratánál az Elem u-ból)
A verseny kezdete
2021-02-27
A verseny vége
2021-02-27
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
2000ft/fő/versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sebesi Franciska
1995
Honvéd Kossuth LK
Hőger Györgyné Vég Éva
1951
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi Franciska 1995. Honvéd Kossuth LK 173,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Sebesi András
1967
Honvéd Kossuth LK
Arouh Péter
1948
Kinizsi TTK
Baracsi Balázs Zsolt
1989
Kinizsi TTK
Bazsity Lajos dr.
1956
Kinizsi TTK
Becsei Gábor
1968
Kinizsi TTK
Bereczky Elemér dr.
1942
Kinizsi TTK
Bogdánffy Gergő Sámuel
1998
Kinizsi TTK
Bogdánffy Zoltán
1966
Kinizsi TTK
Borsai Ádám Balázs
1978
Kinizsi TTK
Bostyán Ernő
1962
Kinizsi TTK
Bozsity Lajos dr
1956
Kinizsi TTK
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Bódi Krisztián
1996
Kinizsi TTK
Bódi Márk
1999
Kinizsi TTK
Csiszár Géza
1978
Kinizsi TTK
Czuppan Zoltán Károly
1973
Kinizsi TTK
Dózsa István dr
1962
Kinizsi TTK
Ecsődi János
1945
Kinizsi TTK
Ecsődi Zoltán
1970
Kinizsi TTK
Eperjessy Béla
1992
Kinizsi TTK
Eperjessy Béla Attila
1971
Kinizsi TTK
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Faddi Zsolt
1969
Kinizsi TTK
Farkas Ferenc
1960
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Gaján Gábor
1966
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Garai András
1975
Kinizsi TTK
Gulyás Erik
1977
Kinizsi TTK
Gáspár Imre
1946
Kinizsi TTK
Gáspár Imréné,Rozonczy Zsuzsa
1972
Kinizsi TTK
Gégény András
1965
Kinizsi TTK
Gémes Zoltán
1971
Kinizsi TTK
Heller Zoltán
1962
Kinizsi TTK
Henter Gábor
1968
Kinizsi TTK
Hőger Györgyné Vég Éva
1951
Kinizsi TTK
Kabán Béla
1962
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Kardos András
1962
Kinizsi TTK
Kirizs Péter
1995
Kinizsi TTK
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Könyves Tóth Laura
1988
Kinizsi TTK
Könyves Tóth Márton
1989
Kinizsi TTK
Lanczner Ferdinánd
1951
Kinizsi TTK
Lovász Tamás
1969
Kinizsi TTK
Mata Zoltán
1974
Kinizsi TTK
Mikula Lajos dr
1969
Kinizsi TTK
Máté Balázs
1974
Kinizsi TTK
Novák Dezső
1956
Kinizsi TTK
Oláh Csaba
1973
Kinizsi TTK
Pásztor János
1955
Kinizsi TTK
Szabó Gyula
1965
Kinizsi TTK
Tizekker István
1944
Kinizsi TTK
Tóth Attila
1973
Kinizsi TTK
Türi Dávid
2000
Kinizsi TTK
Varró Ferenc
1951
Kinizsi TTK
Zombori Tibor
1959
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sebesi András 1967. Honvéd Kossuth LK 185,0 0 I. osztály
2 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 177,0 0 I. osztály
3 Baracsi Balázs Zsolt 1989. Kinizsi TTK 176,0 0 I. osztály
4 Bostyán Ernő 1962. Kinizsi TTK 173,0 0 I. osztály
5 Tóth Attila 1973. Kinizsi TTK 170,0 0 I. osztály
6 Garai András 1975. Kinizsi TTK 168,0 0 I. osztály
7 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 166,0 4 I. osztály
8 Ecsődi Zoltán 1970. Kinizsi TTK 166,0 3 I. osztály
9 Bódi Krisztián 1996. Kinizsi TTK 164,0 0 I. osztály
10 Mata Zoltán 1974. Kinizsi TTK 162,0 0 I. osztály
11 Türi Dávid 2000. Kinizsi TTK 160,0 0 I. osztály
12 Lovász Tamás 1969. Kinizsi TTK 156,0 0 I. osztály
13 Gégény András 1965. Kinizsi TTK 154,0 0 I. osztály
14 Kardos András 1962. Kinizsi TTK 152,0 0 I. osztály
15 Borsai Ádám Balázs 1978. Kinizsi TTK 148,0 0 II. osztály
16 Gémes Zoltán 1971. Kinizsi TTK 146,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bogdánffy Zoltán
1966
Kinizsi TTK
Novák Dezső
1956
Kinizsi TTK
Varró Ferenc
1951
Kinizsi TTK
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Varró Ferenc 1951. Kinizsi TTK 158,0 0 I. osztály
2 Bogdánffy Zoltán 1966. Kinizsi TTK 141,0 0 II. osztály
3 Novák Dezső 1956. Kinizsi TTK 136,0 0 II. osztály
4 Eskenázi Tibor 1952. Kinizsi TTK 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Sportpisztoly 20 pont 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Arouh Péter
1948
Kinizsi TTK
Ecsődi János
1945
Kinizsi TTK
Tizekker István
1944
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tizekker István 1944. Kinizsi TTK 144,0 0 I. osztály
2 Ecsődi János 1945. Kinizsi TTK 139,0 0 II. osztály
3 Arouh Péter 1948. Kinizsi TTK 126,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Czene József Attila
1957
Hatvani Vasutas Lövészklub
Gáspár Miklós
1974
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács András
1980
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Zakariás László
1957
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
Arouh Péter
1948
Kinizsi TTK
Baracsi Balázs Zsolt
1989
Kinizsi TTK
Bazsity Lajos dr.
1956
Kinizsi TTK
Becsei Gábor
1968
Kinizsi TTK
Bereczky Elemér dr.
1942
Kinizsi TTK
Bogdánffy Gergő Sámuel
1998
Kinizsi TTK
Bogdánffy Zoltán
1966
Kinizsi TTK
Borsai Ádám Balázs
1978
Kinizsi TTK
Bostyán Ernő
1962
Kinizsi TTK
Bozsity Lajos dr
1956
Kinizsi TTK
Bódi Ferenc
1968
Kinizsi TTK
Bódi Krisztián
1996
Kinizsi TTK
Bódi Márk
1999
Kinizsi TTK
Csiszár Géza
1978
Kinizsi TTK
Czuppan Zoltán Károly
1973
Kinizsi TTK
Dózsa István dr
1962
Kinizsi TTK
Ecsődi János
1945
Kinizsi TTK
Ecsődi Zoltán
1970
Kinizsi TTK
Eperjessy Béla
1992
Kinizsi TTK
Eperjessy Béla Attila
1971
Kinizsi TTK
Eskenázi Tibor
1952
Kinizsi TTK
Faddi Zsolt
1969
Kinizsi TTK
Farkas Ferenc
1960
Kinizsi TTK
Füles Károly Ferenc
1975
Kinizsi TTK
Gaján Gábor
1966
Kinizsi TTK
Galambos Bálint
1964
Kinizsi TTK
Garai András
1975
Kinizsi TTK
Gulyás Erik
1977
Kinizsi TTK
Gáspár Imre
1946
Kinizsi TTK
Gáspár Imréné,Rozonczy Zsuzsa
1972
Kinizsi TTK
Gégény András
1965
Kinizsi TTK
Gémes Zoltán
1971
Kinizsi TTK
Heller Zoltán
1962
Kinizsi TTK
Henter Gábor
1968
Kinizsi TTK
Hőger Györgyné Vég Éva
1951
Kinizsi TTK
Kabán Béla
1962
Kinizsi TTK
Kabán Béla Dániel dr
1987
Kinizsi TTK
Kardos András
1962
Kinizsi TTK
Kirizs Péter
1995
Kinizsi TTK
Koncz Ferenc
1969
Kinizsi TTK
Könyves Tóth Laura
1988
Kinizsi TTK
Könyves Tóth Márton
1989
Kinizsi TTK
Lanczner Ferdinánd
1951
Kinizsi TTK
Lovász Tamás
1969
Kinizsi TTK
Mata Zoltán
1974
Kinizsi TTK
Mikula Lajos dr
1969
Kinizsi TTK
Máté Balázs
1974
Kinizsi TTK
Novák Dezső
1956
Kinizsi TTK
Oláh Csaba
1973
Kinizsi TTK
Pásztor János
1955
Kinizsi TTK
Szabó Gyula
1965
Kinizsi TTK
Tizekker István
1944
Kinizsi TTK
Tóth Attila
1973
Kinizsi TTK
Türi Dávid
2000
Kinizsi TTK
Varró Ferenc
1951
Kinizsi TTK
Zombori Tibor
1959
Kinizsi TTK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Koncz Ferenc 1969. Kinizsi TTK 181,0 0 I. osztály
2 Gáspár Miklós 1974. Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete 179,0 0 I. osztály
3 Baracsi Balázs Zsolt 1989. Kinizsi TTK 177,0 0 I. osztály
4 Barabás Miklós 1961. Mátyásföldi TLE 174,0 0 I. osztály
5 Tóth Attila 1973. Kinizsi TTK 171,0 0 I. osztály
6 Ecsődi Zoltán 1970. Kinizsi TTK 168,0 0 I. osztály
7 Bódi Ferenc 1968. Kinizsi TTK 165,0 0 I. osztály
8 Bostyán Ernő 1962. Kinizsi TTK 163,0 0 I. osztály
9 Mata Zoltán 1974. Kinizsi TTK 161,0 0 I. osztály
10 Türi Dávid 2000. Kinizsi TTK 159,0 0 I. osztály
11 Bódi Krisztián 1996. Kinizsi TTK 157,0 4 I. osztály
12 Lovász Tamás 1969. Kinizsi TTK 157,0 2 I. osztály
13 Kardos András 1962. Kinizsi TTK 152,0 0 I. osztály
14 Gégény András 1965. Kinizsi TTK 146,0 0 II. osztály
15 Garai András 1975. Kinizsi TTK 133,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 60év felett - Senior 60 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Varró Ferenc
1951
Kinizsi TTK
Bozsity Lajos dr
1956
Kinizsi TTK
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Fekete Antal 1954. Mátyásföldi TLE 155,0 0 I. osztály
2 Antal József 1958. Mátyásföldi TLE 148,0 0 II. osztály
3 Lovró József 1955. Mátyásföldi TLE 144,0 0 II. osztály
4 Koltai Jenő 1953. Mátyásföldi TLE 141,0 0 II. osztály
5 Ernst László István 1956. Mátyásföldi TLE 138,0 0 II. osztály
6 Varró Ferenc 1951. Kinizsi TTK 128,0 0 III. osztály
7 Bozsity Lajos dr 1956. Kinizsi TTK 125,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 70év felett - Senior 70 év felett férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bartuszek Imre 1950. Mátyásföldi TLE 148,0 0 I. osztály
2 Berényi Péter 1946. Mátyásföldi TLE 136,0 0 II. osztály
3 Millei Lajos 1942. Mátyásföldi TLE 130,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély