Meghívásos Rapid Shooting Verseny

Versenyengedély szám
400/Sz-11/04/2020
A verseny szervezője
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
A verseny helyszíne
Fót Fehérkői út 5. Magnum Fedett Sportlőtér
A verseny kezdete
2020-11-02
A verseny vége
2020-11-02
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
3000Ft/divizió
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 II. osztály
3 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,0 0 II. osztály
5 Hampó Norbert dr 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
6 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
7 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
8 Rosta Miklós 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
9 Kántás Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
10 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
11 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
12 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
13 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
14 Zagyi László 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
15 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
16 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,0 0 II. osztály
17 Csemák Balázs dr 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
18 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
19 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 33,0 0 II. osztály
20 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
3 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,0 0 II. osztály
4 Hampó Norbert dr 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
5 Polyák Mihály András 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
6 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
7 Pásztor Péter Attila 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
8 Bella Arnold 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 76,0 0 II. osztály
9 Harman György 1953. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
10 Szűcs Ádám 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 74,0 0 II. osztály
11 Bérczes Zsolt 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 70,0 0 II. osztály
12 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
13 Puskás András 1973. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 67,0 0 II. osztály
14 Rosta Miklós 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
15 Balogh Tibor 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 64,0 0 II. osztály
16 Karácsony Gábor Ádám dr 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 63,0 0 II. osztály
17 Joó Ferenc Junior 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
18 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 61,0 0 II. osztály
19 Tanos Balázs László 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 60,0 0 II. osztály
20 Máté Béla 1953. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 56,0 0 II. osztály
21 Ábel Tatjána dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 54,0 0 II. osztály
22 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 53,0 0 II. osztály
23 Kovács Ferenc Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 51,0 0 II. osztály
24 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
25 Kántás Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
26 Hambalkó Imre 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
27 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
28 Kiss Pál Péter dr 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,0 0 II. osztály
29 Árvai István 1954. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 47,0 0 II. osztály
30 Szabó Attila 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
31 Kőrösi Zoltán Antal 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
32 Posta Gergely Dávid 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 46,0 0 II. osztály
33 Makai Gábor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
34 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
35 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
36 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
37 Pál József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
38 Posta Péter Zsolt 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
39 Essősy Ádám Endre 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 44,0 0 II. osztály
40 Kiss Gábor dr 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
41 Halász István 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
42 Lőrincz Krisztián 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
43 Maróthy Tamás 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 43,0 0 II. osztály
44 György Tibor 1955. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 42,0 0 II. osztály
45 Gálfi Tamás 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 41,0 0 II. osztály
46 Andráskó Péter 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 41,0 0 II. osztály
47 Vékony Péter 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
48 Zagyi László 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
49 Arnold Zsolt 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
50 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
51 Nádasdi Ferenc 1985. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
52 Hubert Norbert 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
53 Kotvász István 1959. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
54 Szatmári Péter 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
55 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,0 0 II. osztály
56 Kékes Csaba 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 37,0 0 II. osztály
57 Pálfi Tamás dr 1984. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 37,0 0 II. osztály
58 Molnár Csaba 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 36,0 0 II. osztály
59 Horváth Bence Dániel 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
60 Nagy Roland 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
61 Schmidt Máté 1996. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
62 Pál Attila 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
63 Pláveczki Viktor 1972. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
64 Szabó Ákos 1967. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
65 Korbély László dr. 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 34,0 0 II. osztály
66 Csemák Balázs dr 1979. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
67 Kaufmann Dániel 1994. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
68 Kaufmann Gábor 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
69 Augusztini Zoltán 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
70 Besztercán Krisztina 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 32,0 0 II. osztály
71 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 32,0 0 II. osztály
72 Szegedi Gergő 1986. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
73 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
74 Kocsis Zoltán 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
75 Virga Attila 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
76 Berecz Róbert 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
77 Csiki László 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
78 Kertész Imre 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 29,0 0 II. osztály
79 Katona Dániel Vilmos 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 29,0 0 II. osztály
80 Csányi János 1969. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 28,0 0 II. osztály
81 Nagy Bertalan Péter 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 27,0 0 II. osztály
82 Filo Gábor 1978. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 26,0 0 II. osztály
83 Csontos Dávid 1981. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 25,0 0 II. osztály
84 Szalai Zsolt 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 25,0 0 II. osztály
85 Kiss Lajos Zoltán 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 24,0 0 II. osztály
86 Nagy Albert 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 23,0 0 II. osztály
87 Nyisztor József 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 22,0 0 II. osztály
88 Kenedli Tamás dr. 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 22,0 0 II. osztály
89 Vass Karolina 1997. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 22,0 0 II. osztály
90 Bári Gábor Ferenc 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 22,0 0 II. osztály
91 Vass Emil 1974. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 21,0 0 II. osztály
92 Dezséri Bence Tibor 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 21,0 0 II. osztály
93 Gordos János 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 21,0 0 II. osztály
94 Vadnay Gyula 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 20,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 II. osztály
3 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,0 0 II. osztály
5 Hampó Norbert dr 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
6 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
7 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
8 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 45,0 0 II. osztály
9 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 33,0 0 II. osztály
10 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
2 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 II. osztály
3 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
4 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
5 Kántás Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 60,0 0 II. osztály
6 Vágott András 1987. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,0 0 II. osztály
7 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 55,0 0 II. osztály
8 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
9 Heller Ákos 1957. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 38,0 0 II. osztály
10 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 33,0 0 II. osztály
11 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
12 Gubovics Péter 1983. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 31,0 0 II. osztály
13 Petőfi Tamás Márton 1991. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 30,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Ambrus Attila
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Andráskó Péter
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Arnold Zsolt
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Augusztini Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Balogh Tibor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barna György
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Barát Zsolt
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bella Arnold
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Benda Péter
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Berecz Róbert
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Besztercán Krisztina
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bihari Attila
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Boros Attila
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bunkóczi László
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Buzás Péter
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bánfalvi Géza
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bári Gábor Ferenc
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bérczes Zsolt
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Bíró Szilárd
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Börcsök Sándor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csaba Bence
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csemák Balázs dr
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csendes Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csiki László
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csontos Dávid
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Csányi János
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dezséri Bence Tibor
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Dobos Zsolt
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Egervári Janka
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Embersics László
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Essősy Ádám Endre
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fehérvári Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Fejér András
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Filo Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gonda Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gordos János
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gubovics Péter
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyebnár Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gyenes Csaba Balázs
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
György Tibor
1955
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gálfi Tamás
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Gér András Kornél
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Halász István
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hambalkó Imre
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hampó Norbert dr
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Harman György
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Heller Ákos
1957
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Herczeg Ágnes
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Attila
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Bence Dániel
1981
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth István
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth József
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Horváth Péter dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hubert Norbert
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Hári Csaba Ferenc dr
1964
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jobbágy János
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Joó Ferenc Junior
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Jónás István
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Karácsony Gábor Ádám dr
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Katona Dániel Vilmos
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Dániel
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kaufmann Gábor
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kenedli Tamás dr.
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kern Róbert
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Imre
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kertész Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kintzly Péter Szabolcs
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Gábor dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Lajos Zoltán
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kiss Pál Péter dr
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kocsis Zoltán
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Koleszár István
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Korbély László dr.
1979
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kotvász István
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kovács Ferenc Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kántás Zsolt
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kékes Csaba
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Kőrösi Zoltán Antal
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lenkey Zsolt
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lovász Viktor Zoltán
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Luter Tibor
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lányi Zoltán dr
1965
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lóránth Noel
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lőrincz Krisztián
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Magyari László
1995
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Makai Gábor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Maróthy Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Moizs Attila
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Molnár Csaba
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Szilvia
1969
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Vivien
1994
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Murczin Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Mátyási Renátó
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Máté Béla
1953
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Albert
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Bertalan Péter
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Péter Dénes
1958
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Roland
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nagy Sándor Ferenc
1961
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Naszados Gábor
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyisztor József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyitrai László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nyulászi Tamás
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Ferenc
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Nádasdi Róbert
1959
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Németh Viktor Árpád dr
1980
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Paskó Ferenc
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Petőfi Tamás Márton
1991
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pláveczki Viktor
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Polyák Mihály András
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Gergely Dávid
1983
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Posta Péter Zsolt
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Prigl Sándor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Puskás András
1973
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pákh Márton
1985
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál Attila
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pál József
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pálfi Tamás dr
1984
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pápay Zoltán Szilárd dr
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Pásztor Péter Attila
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Rosta Miklós
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmid Áron
1998
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Schmidt Máté
1996
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Seres László
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Spiridonova Jekatyerina
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Attila
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szabó Ákos
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szalai Zsolt
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szatmári Péter
1976
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szegedi Gergő
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczky Gábor
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szeleczkyné Nagy Szonja
1982
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Bertalan
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs Ádám
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Szűcs-Farkas Apor
1970
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tanos Balázs László
1978
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tilhof Nóra
1986
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tárai Dávid
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Ferenc
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Tóth Viktória
1990
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vadnay Gyula
1968
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Balázs Rudolf
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Varga Károly
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vas László Zoltán
1971
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Emil
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vass Karolina
1997
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vigh Csaba
1975
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Virga Attila
1974
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vágott András
1987
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Várkonyi Attila
1977
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Vékony Péter
1972
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Zagyi László
1967
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Ábel Tatjána dr
1966
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Árvai István
1954
Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület
Lacsny Márton Bálint dr
1977
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros Attila 1970. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Seres László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 97,0 0 II. osztály
3 Nyitrai László 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 94,0 0 II. osztály
4 Nagy Sándor Ferenc 1961. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 93,0 0 II. osztály
5 Hampó Norbert dr 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
6 Fejér András 1968. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 86,0 0 II. osztály
7 Lányi Zoltán dr 1965. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 73,0 0 II. osztály
8 Kántás Zsolt 1971. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 65,0 0 II. osztály
9 Horváth István 1976. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 59,0 0 II. osztály
10 Várkonyi Attila 1977. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 55,0 0 II. osztály
11 Jobbágy János 1966. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 50,0 0 II. osztály
12 Spiridonova Jekatyerina 1982. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 48,0 0 II. osztály
13 Lacsny Márton Bálint dr 1977. Honvéd Kossuth LK 43,0 0 II. osztály
14 Gér András Kornél 1975. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 40,0 0 II. osztály
15 Németh Viktor Árpád dr 1980. Sig Sauer Lövészeti Sportegyesület 39,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély