CTU SE III. alkalommal megrendezett Rapid Shooting Bajnoksága

Versenyengedély szám
401/Sz-11/05/2020
A verseny szervezője
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
A verseny helyszíne
BTK lőtér, 1047 Budapest, Fóti út 56.
A verseny kezdete
2020-11-06
A verseny vége
2020-11-06
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Első divízióban 3000.-Ft/fő, minden további divízió 2000.-Ft/fő
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Goda Szilárd
1983
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Kiss Csaba Zoltán dr
1975
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Simon Tamás
1973
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Tolnai Péter
1976
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tolnai Péter 1976. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Goda Szilárd 1983. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 90,0 0 II. osztály
3 Kiss Csaba Zoltán dr 1975. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
4 Simon Tamás 1973. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 51,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Goda Szilárd
1983
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Kiss Csaba Zoltán dr
1975
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Simon Tamás
1973
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Csaba Zoltán dr 1975. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Goda Szilárd 1983. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 89,0 0 II. osztály
3 Simon Tamás 1973. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 78,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Tóth Attila
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bergh Tamás
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kamilli Béla
1971
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Nagy Árpád
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Puzsa Gyula
1957
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Drjetomszki Dániel
1986
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Goda Szilárd
1983
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Gáty Viktória
1963
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Kalahuz László
1976
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Kiss Csaba Zoltán dr
1975
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Simon Tamás
1973
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Tolnai Péter
1976
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Tóth Zsolt
1956
Budapesti Mesterlövész Egyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Simon Tamás 1973. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Jaczkó Géza dr 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 95,0 0 II. osztály
3 Kiss Csaba Zoltán dr 1975. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 69,0 0 II. osztály
4 Tolnai Péter 1976. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 68,0 0 II. osztály
5 Tóth Attila 1977. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,0 0 II. osztály
6 Kisuczki Tamás 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 57,0 0 II. osztály
7 Gáty Viktória 1963. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 49,0 0 II. osztály
8 Tóth Zsolt 1956. Budapesti Mesterlövész Egyesület 47,0 0 II. osztály
9 Nagy Árpád 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 42,0 0 II. osztály
10 Drjetomszki Dániel 1986. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 41,0 0 II. osztály
11 Bergh Tamás 1980. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 40,0 0 II. osztály
12 Puzsa Gyula 1957. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 36,0 0 II. osztály
13 Kalahuz László 1976. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 35,0 0 II. osztály
14 Kamilli Béla 1971. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 35,0 0 II. osztály
15 Goda Szilárd 1983. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 33,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Maszlay Lajos
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Goda Szilárd
1983
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Gáty Viktória
1963
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Kiss Csaba Zoltán dr
1975
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Simon Tamás
1973
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Tolnai Péter
1976
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Balyi László Zoltán
1960
Üllői Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kisuczki Tamás 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 100,0 0 II. osztály
2 Balyi László Zoltán 1960. Üllői Lövészklub 99,0 0 II. osztály
3 Tolnai Péter 1976. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
4 Jaczkó Géza dr 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 87,0 0 II. osztály
5 Goda Szilárd 1983. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 83,0 0 II. osztály
6 Kiss Csaba Zoltán dr 1975. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 71,0 0 II. osztály
7 Simon Tamás 1973. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 62,0 0 II. osztály
8 Gáty Viktória 1963. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 54,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Standard öntöltő (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Maszlay Lajos
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Goda Szilárd
1983
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Gáty Viktória
1963
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Kiss Csaba Zoltán dr
1975
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Simon Tamás
1973
Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület
Tóth Attila
1977
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Gáty Viktória 1963. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 100,0 0 II. osztály
2 Goda Szilárd 1983. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 98,0 0 II. osztály
3 Simon Tamás 1973. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 91,0 0 II. osztály
4 Kisuczki Tamás 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 88,0 0 II. osztály
5 Jaczkó Géza dr 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 88,0 0 II. osztály
6 Kiss Csaba Zoltán dr 1975. Civil Tactical Unit Lövész és Sportegyesület 87,0 0 II. osztály
7 Tóth Attila 1977. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 85,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély