Globus Rapid Shooting I. osztályú minősítő verseny

Versenyengedély szám
411/Sz-11/06/2020
A verseny szervezője
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
A verseny helyszíne
Globus lőtér Bp. Maglódi út 47.
A verseny kezdete
2020-11-22
A verseny vége
2020-11-22
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3.000,- Ft/divízió
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

Kiskaliberű pisztoly (31/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Csíkvári Tamás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Koós Emese dr
1980
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Dezső Gábor Béla
1980
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 100,0 0 I. osztály
2 Antali Barnabás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 73,0 0 II. osztály
3 Koós Emese dr 1980. Pontlövész SE 55,0 0 III. osztály
4 Csíkvári Tamás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 55,0 0 III. osztály
5 Dezső Gábor Béla 1980. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 40,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Központi gyújtású pisztoly (32/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kovács János dr
1952
Győri Lövészklub
Csíkvári Tamás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Ujvári Attila
1968
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Dezső Gábor Béla
1980
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Turóczi Attila
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Tóbiás Béla Mátyás
1974
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Pék Zoltán
1975
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Harb Tamás
1972
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Vitkóczi Gábor
1982
Pontlövész SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 94,0 0 I. osztály
3 Turóczi Attila 1970. Pontlövész SE 92,0 0 I. osztály
4 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 91,0 0 I. osztály
5 Tóbiás Béla Mátyás 1974. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 82,0 0 I. osztály
6 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 79,0 0 II. osztály
7 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 75,0 0 II. osztály
8 Pék Zoltán 1975. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 64,0 0 II. osztály
9 Dezső Gábor Béla 1980. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 55,0 0 III. osztály
10 Csíkvári Tamás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 52,0 0 III. osztály
11 Harb Tamás 1972. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 48,0 0 III. osztály
12 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 47,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Sörétes puska Ismétlő rendszer (33/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csíkvári Tamás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Kiskaliberű puska (34/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Csíkvári Tamás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Dezső Gábor Béla
1980
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Antali Barnabás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Antali Barnabás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Dezső Gábor Béla 1980. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 96,0 0 I. osztály
3 Kiss László 1970. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 91,0 0 I. osztály
4 Csíkvári Tamás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 88,0 0 I. osztály
5 Kliebert Ágnes 1971. Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület 75,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

Nagyöbű puska (35/Rapid Shooting) - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Jamriskó Gyula
1975
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Molnár Kristóf
2000
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Csíkvári Tamás
1976
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Mulati András
1994
Ballószögi Lövész TSZE
Fazekas Vince
1964
Budafoki Mesterlövész SE
Harb Tamás
1972
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Kiss László
1970
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Kliebert Ágnes
1971
Magyar Nemzeti Lövész Sportegyesület
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 100,0 0 I. osztály
2 Molnár Kristóf 2000. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 95,0 0 I. osztály
3 Jamriskó Gyula 1975. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 85,0 0 I. osztály
4 Mulati András 1994. Ballószögi Lövész TSZE 54,0 0 III. osztály
5 Csíkvári Tamás 1976. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 50,0 0 III. osztály
6 Fazekas Vince 1964. Budafoki Mesterlövész SE 48,0 0 III. osztály
7 Harb Tamás 1972. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 47,0 0 III. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély