Gemini Év Végi minősítő 2020

Versenyengedély szám
419/B-11/26/2020
A verseny szervezője
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
A verseny helyszíne
2360 Gyál Patak u 1.
A verseny kezdete
2020-11-11
A verseny vége
2020-11-11
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
1000 ft/ versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz
Versenyhez kapcsolódó dokumentumok

25m Sportpisztoly 20 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szer Zsolt
1970
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Balogh György
1948
Tétény Promontor PLE
Barna László
1949
Tétény Promontor PLE
Bartal László
1944
Tétény Promontor PLE
Benedek Csaba
1970
Tétény Promontor PLE
Bozóki Péter
1984
Tétény Promontor PLE
Bus István
1954
Tétény Promontor PLE
Bálintné Tapolcsányi Katalin
1948
Tétény Promontor PLE
Cseh József
1946
Tétény Promontor PLE
Csizmarik János
1961
Tétény Promontor PLE
Csizmarik Jánosné
1968
Tétény Promontor PLE
Dejcző László ifj.
1984
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1932
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1956
Tétény Promontor PLE
Dreilinger Béla
1952
Tétény Promontor PLE
Ecsedi Károly
1936
Tétény Promontor PLE
Elek László
1959
Tétény Promontor PLE
Elekes István Attila
1982
Tétény Promontor PLE
Eső Csaba
1973
Tétény Promontor PLE
Fehér Péter
1951
Tétény Promontor PLE
Fürst Gábor
1973
Tétény Promontor PLE
Gyuriczky Zsolt
1975
Tétény Promontor PLE
Gács Pál
1959
Tétény Promontor PLE
Havasi Gusztáv
1962
Tétény Promontor PLE
Horváth Csaba
1969
Tétény Promontor PLE
Huszárik Tamás
1974
Tétény Promontor PLE
Jóna Attila
1952
Tétény Promontor PLE
Jóny István
1969
Tétény Promontor PLE
Józsa László Róbert
1982
Tétény Promontor PLE
Kamarás Gábor dr
1954
Tétény Promontor PLE
Kiss Gyula
1971
Tétény Promontor PLE
Kiss József dr.
1972
Tétény Promontor PLE
Kovács Béla
1973
Tétény Promontor PLE
Kovács János Edmond
1975
Tétény Promontor PLE
Kőnig Ferenc
1945
Tétény Promontor PLE
Lehoczki Gábor István
1977
Tétény Promontor PLE
Lévay Ferenc
1960
Tétény Promontor PLE
Madaras Gergely
1971
Tétény Promontor PLE
Maklári Ákos
1955
Tétény Promontor PLE
Molnár Tibor
1952
Tétény Promontor PLE
Nagy Gergely
1983
Tétény Promontor PLE
Nagy Gombai Ferenc
1965
Tétény Promontor PLE
Németh István dr
1967
Tétény Promontor PLE
Onestyák Lajos
1947
Tétény Promontor PLE
Pahocsa László
1969
Tétény Promontor PLE
Pásztor József
1954
Tétény Promontor PLE
Rigó Lajos
1956
Tétény Promontor PLE
Rozina Tamás
1978
Tétény Promontor PLE
Sajgó Krisztina
1980
Tétény Promontor PLE
Schneider András
1984
Tétény Promontor PLE
Surman János
1976
Tétény Promontor PLE
Szabó Imre
1955
Tétény Promontor PLE
Sörös Attila
1977
Tétény Promontor PLE
Tóth Csaba
1944
Tétény Promontor PLE
Tóth József
1961
Tétény Promontor PLE
Tóth Mihály
1966
Tétény Promontor PLE
Tóth Péter
1952
Tétény Promontor PLE
Tóth Tamás 90
1990
Tétény Promontor PLE
Várszegi Krisztina
1981
Tétény Promontor PLE
Zsibók János
1967
Tétény Promontor PLE
Závodi János
1947
Tétény Promontor PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 176,0 0 I. osztály
2 Tarcsa Lajos 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 173,0 0 I. osztály
3 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 168,0 0 I. osztály
4 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 163,0 0 I. osztály
5 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
6 Szer Zsolt 1970. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 157,0 0 I. osztály
7 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 156,0 0 I. osztály
8 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 154,0 0 I. osztály
9 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
10 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 153,0 0 I. osztály
11 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
12 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
13 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 149,0 0 II. osztály
14 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 148,0 0 II. osztály
15 Jákics Ferenc Tiborné 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 143,0 0 II. osztály
16 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 138,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 20 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szer Zsolt
1970
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Vaszilkó Mihály dr.
1950
Alpokalja SE
Horváth Ferenc
1966
Alpokalja SE
Horváth Zoltán
1960
Alpokalja SE
Herczeg Zsolt
1971
Alpokalja SE
Mészáros László
1974
Alpokalja SE
Sági György
1956
Alpokalja SE
Szokolov Alekszandr
1977
Alpokalja SE
Tóth Sándor
1964
Alpokalja SE
Balogh György
1948
Tétény Promontor PLE
Barna László
1949
Tétény Promontor PLE
Bartal László
1944
Tétény Promontor PLE
Benedek Csaba
1970
Tétény Promontor PLE
Bozóki Péter
1984
Tétény Promontor PLE
Bus István
1954
Tétény Promontor PLE
Bálintné Tapolcsányi Katalin
1948
Tétény Promontor PLE
Cseh József
1946
Tétény Promontor PLE
Csizmarik János
1961
Tétény Promontor PLE
Csizmarik Jánosné
1968
Tétény Promontor PLE
Dejcző László ifj.
1984
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1932
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1956
Tétény Promontor PLE
Dreilinger Béla
1952
Tétény Promontor PLE
Ecsedi Károly
1936
Tétény Promontor PLE
Elek László
1959
Tétény Promontor PLE
Elekes István Attila
1982
Tétény Promontor PLE
Eső Csaba
1973
Tétény Promontor PLE
Fehér Péter
1951
Tétény Promontor PLE
Fürst Gábor
1973
Tétény Promontor PLE
Gyuriczky Zsolt
1975
Tétény Promontor PLE
Gács Pál
1959
Tétény Promontor PLE
Havasi Gusztáv
1962
Tétény Promontor PLE
Horváth Csaba
1969
Tétény Promontor PLE
Huszárik Tamás
1974
Tétény Promontor PLE
Jóna Attila
1952
Tétény Promontor PLE
Jóny István
1969
Tétény Promontor PLE
Józsa László Róbert
1982
Tétény Promontor PLE
Kamarás Gábor dr
1954
Tétény Promontor PLE
Kiss Gyula
1971
Tétény Promontor PLE
Kiss József dr.
1972
Tétény Promontor PLE
Kovács Béla
1973
Tétény Promontor PLE
Kovács János Edmond
1975
Tétény Promontor PLE
Kőnig Ferenc
1945
Tétény Promontor PLE
Lehoczki Gábor István
1977
Tétény Promontor PLE
Lévay Ferenc
1960
Tétény Promontor PLE
Madaras Gergely
1971
Tétény Promontor PLE
Maklári Ákos
1955
Tétény Promontor PLE
Molnár Tibor
1952
Tétény Promontor PLE
Nagy Gergely
1983
Tétény Promontor PLE
Nagy Gombai Ferenc
1965
Tétény Promontor PLE
Németh István dr
1967
Tétény Promontor PLE
Onestyák Lajos
1947
Tétény Promontor PLE
Pahocsa László
1969
Tétény Promontor PLE
Pásztor József
1954
Tétény Promontor PLE
Rigó Lajos
1956
Tétény Promontor PLE
Rozina Tamás
1978
Tétény Promontor PLE
Sajgó Krisztina
1980
Tétény Promontor PLE
Schneider András
1984
Tétény Promontor PLE
Surman János
1976
Tétény Promontor PLE
Szabó Imre
1955
Tétény Promontor PLE
Sörös Attila
1977
Tétény Promontor PLE
Tóth Csaba
1944
Tétény Promontor PLE
Tóth József
1961
Tétény Promontor PLE
Tóth Mihály
1966
Tétény Promontor PLE
Tóth Péter
1952
Tétény Promontor PLE
Tóth Tamás 90
1990
Tétény Promontor PLE
Várszegi Krisztina
1981
Tétény Promontor PLE
Zsibók János
1967
Tétény Promontor PLE
Závodi János
1947
Tétény Promontor PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 181,0 0 I. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 175,0 0 I. osztály
3 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 163,0 0 I. osztály
4 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 163,0 0 I. osztály
5 Tarcsa Lajos 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 163,0 0 I. osztály
6 Mészáros László 1974. Alpokalja SE 163,0 0 I. osztály
7 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 162,0 0 I. osztály
8 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 161,0 0 I. osztály
9 Sági György 1956. Alpokalja SE 160,0 0 I. osztály
10 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 160,0 0 I. osztály
11 Vaszilkó Mihály dr. 1950. Alpokalja SE 158,0 0 I. osztály
12 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
13 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 158,0 0 I. osztály
14 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 156,0 0 I. osztály
15 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 156,0 0 I. osztály
16 Herczeg Zsolt 1971. Alpokalja SE 155,0 0 I. osztály
17 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 155,0 0 I. osztály
18 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 154,0 0 I. osztály
19 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
20 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 152,0 0 I. osztály
21 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 151,0 0 I. osztály
22 Szokolov Alekszandr 1977. Alpokalja SE 149,0 0 II. osztály
23 Szer Zsolt 1970. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 148,0 0 II. osztály
24 Jákics Ferenc Tiborné 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 145,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szer Zsolt
1970
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Balogh György
1948
Tétény Promontor PLE
Barna László
1949
Tétény Promontor PLE
Bartal László
1944
Tétény Promontor PLE
Benedek Csaba
1970
Tétény Promontor PLE
Bozóki Péter
1984
Tétény Promontor PLE
Bus István
1954
Tétény Promontor PLE
Bálintné Tapolcsányi Katalin
1948
Tétény Promontor PLE
Cseh József
1946
Tétény Promontor PLE
Csizmarik János
1961
Tétény Promontor PLE
Csizmarik Jánosné
1968
Tétény Promontor PLE
Dejcző László ifj.
1984
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1932
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1956
Tétény Promontor PLE
Dreilinger Béla
1952
Tétény Promontor PLE
Ecsedi Károly
1936
Tétény Promontor PLE
Elek László
1959
Tétény Promontor PLE
Elekes István Attila
1982
Tétény Promontor PLE
Eső Csaba
1973
Tétény Promontor PLE
Fehér Péter
1951
Tétény Promontor PLE
Fürst Gábor
1973
Tétény Promontor PLE
Gyuriczky Zsolt
1975
Tétény Promontor PLE
Gács Pál
1959
Tétény Promontor PLE
Havasi Gusztáv
1962
Tétény Promontor PLE
Horváth Csaba
1969
Tétény Promontor PLE
Huszárik Tamás
1974
Tétény Promontor PLE
Jóna Attila
1952
Tétény Promontor PLE
Jóny István
1969
Tétény Promontor PLE
Józsa László Róbert
1982
Tétény Promontor PLE
Kamarás Gábor dr
1954
Tétény Promontor PLE
Kiss Gyula
1971
Tétény Promontor PLE
Kiss József dr.
1972
Tétény Promontor PLE
Kovács Béla
1973
Tétény Promontor PLE
Kovács János Edmond
1975
Tétény Promontor PLE
Kőnig Ferenc
1945
Tétény Promontor PLE
Lehoczki Gábor István
1977
Tétény Promontor PLE
Lévay Ferenc
1960
Tétény Promontor PLE
Madaras Gergely
1971
Tétény Promontor PLE
Maklári Ákos
1955
Tétény Promontor PLE
Molnár Tibor
1952
Tétény Promontor PLE
Nagy Gergely
1983
Tétény Promontor PLE
Nagy Gombai Ferenc
1965
Tétény Promontor PLE
Németh István dr
1967
Tétény Promontor PLE
Onestyák Lajos
1947
Tétény Promontor PLE
Pahocsa László
1969
Tétény Promontor PLE
Pásztor József
1954
Tétény Promontor PLE
Rigó Lajos
1956
Tétény Promontor PLE
Rozina Tamás
1978
Tétény Promontor PLE
Sajgó Krisztina
1980
Tétény Promontor PLE
Schneider András
1984
Tétény Promontor PLE
Surman János
1976
Tétény Promontor PLE
Szabó Imre
1955
Tétény Promontor PLE
Sörös Attila
1977
Tétény Promontor PLE
Tóth Csaba
1944
Tétény Promontor PLE
Tóth József
1961
Tétény Promontor PLE
Tóth Mihály
1966
Tétény Promontor PLE
Tóth Péter
1952
Tétény Promontor PLE
Tóth Tamás 90
1990
Tétény Promontor PLE
Várszegi Krisztina
1981
Tétény Promontor PLE
Zsibók János
1967
Tétény Promontor PLE
Závodi János
1947
Tétény Promontor PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 270,0 0 I. osztály
2 Tarcsa Lajos 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 269,0 0 I. osztály
3 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 268,0 0 I. osztály
4 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 265,0 0 I. osztály
5 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 261,0 0 I. osztály
6 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 260,0 0 I. osztály
7 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 259,0 0 I. osztály
8 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 259,0 0 I. osztály
9 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 258,0 0 I. osztály
10 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 258,0 0 I. osztály
11 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 253,0 0 I. osztály
12 Szer Zsolt 1970. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 253,0 0 I. osztály
13 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 252,0 0 I. osztály
14 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 249,0 0 I. osztály
15 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 247,0 0 I. osztály
16 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 246,0 0 I. osztály
17 Jákics Ferenc Tiborné 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 246,0 0 I. osztály
18 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 244,0 0 II. osztály
19 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 243,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

100m Nagyöbű Puska optikai irányzék 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Balogh Piroska
1988
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Brindzik László ifj.
1977
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Csanád Krisztián
1976
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gedai András
1973
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Guo Lei
1969
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Gyetván Lajos
1959
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Incze István Árpád dr
1981
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc
1967
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Ifj.
2001
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Jákics Ferenc Tiborné
1972
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Kovács Péter
1983
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Mészáros Csaba
1975
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Nagy István
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh Gábor
1980
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Oláh István
1978
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Pálinkás Attila
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Szer Zsolt
1970
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sportegyesülete
Tarcsa Lajos
1971
GEMINI TEAM Lövész Egyesület
Balogh György
1948
Tétény Promontor PLE
Barna László
1949
Tétény Promontor PLE
Bartal László
1944
Tétény Promontor PLE
Benedek Csaba
1970
Tétény Promontor PLE
Bozóki Péter
1984
Tétény Promontor PLE
Bus István
1954
Tétény Promontor PLE
Bálintné Tapolcsányi Katalin
1948
Tétény Promontor PLE
Cseh József
1946
Tétény Promontor PLE
Csizmarik János
1961
Tétény Promontor PLE
Csizmarik Jánosné
1968
Tétény Promontor PLE
Dejcző László ifj.
1984
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1932
Tétény Promontor PLE
Dobó Miklós
1956
Tétény Promontor PLE
Dreilinger Béla
1952
Tétény Promontor PLE
Ecsedi Károly
1936
Tétény Promontor PLE
Elek László
1959
Tétény Promontor PLE
Elekes István Attila
1982
Tétény Promontor PLE
Eső Csaba
1973
Tétény Promontor PLE
Fehér Péter
1951
Tétény Promontor PLE
Fürst Gábor
1973
Tétény Promontor PLE
Gyuriczky Zsolt
1975
Tétény Promontor PLE
Gács Pál
1959
Tétény Promontor PLE
Havasi Gusztáv
1962
Tétény Promontor PLE
Horváth Csaba
1969
Tétény Promontor PLE
Huszárik Tamás
1974
Tétény Promontor PLE
Jóna Attila
1952
Tétény Promontor PLE
Jóny István
1969
Tétény Promontor PLE
Józsa László Róbert
1982
Tétény Promontor PLE
Kamarás Gábor dr
1954
Tétény Promontor PLE
Kiss Gyula
1971
Tétény Promontor PLE
Kiss József dr.
1972
Tétény Promontor PLE
Kovács Béla
1973
Tétény Promontor PLE
Kovács János Edmond
1975
Tétény Promontor PLE
Kőnig Ferenc
1945
Tétény Promontor PLE
Lehoczki Gábor István
1977
Tétény Promontor PLE
Lévay Ferenc
1960
Tétény Promontor PLE
Madaras Gergely
1971
Tétény Promontor PLE
Maklári Ákos
1955
Tétény Promontor PLE
Molnár Tibor
1952
Tétény Promontor PLE
Nagy Gergely
1983
Tétény Promontor PLE
Nagy Gombai Ferenc
1965
Tétény Promontor PLE
Németh István dr
1967
Tétény Promontor PLE
Onestyák Lajos
1947
Tétény Promontor PLE
Pahocsa László
1969
Tétény Promontor PLE
Pásztor József
1954
Tétény Promontor PLE
Rigó Lajos
1956
Tétény Promontor PLE
Rozina Tamás
1978
Tétény Promontor PLE
Sajgó Krisztina
1980
Tétény Promontor PLE
Schneider András
1984
Tétény Promontor PLE
Surman János
1976
Tétény Promontor PLE
Szabó Imre
1955
Tétény Promontor PLE
Sörös Attila
1977
Tétény Promontor PLE
Tóth Csaba
1944
Tétény Promontor PLE
Tóth József
1961
Tétény Promontor PLE
Tóth Mihály
1966
Tétény Promontor PLE
Tóth Péter
1952
Tétény Promontor PLE
Tóth Tamás 90
1990
Tétény Promontor PLE
Várszegi Krisztina
1981
Tétény Promontor PLE
Zsibók János
1967
Tétény Promontor PLE
Závodi János
1947
Tétény Promontor PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tarcsa Lajos 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 88,0 0 II. osztály
2 Kiss Gyula 1971. Tétény Promontor PLE 87,0 0 II. osztály
3 Gyetván Lajos 1959. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 81,0 0 II. osztály
4 Incze István Árpád dr 1981. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 80,0 0 II. osztály
5 Csanád Krisztián 1976. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
6 Jákics Ferenc 1967. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 79,0 0 II. osztály
7 Gedai András 1973. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 78,0 0 II. osztály
8 Nagy István 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 76,0 0 II. osztály
9 Jákics Ferenc Ifj. 2001. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 75,0 0 II. osztály
10 Pálinkás Attila 1971. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 73,0 0 II. osztály
11 Kiss József dr. 1972. Tétény Promontor PLE 72,0 0 II. osztály
12 Oláh Gábor 1980. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 72,0 0 II. osztály
13 Oláh István 1978. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
14 Zsibók János 1967. Tétény Promontor PLE 71,0 0 II. osztály
15 Kovács Péter 1983. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
16 Brindzik László ifj. 1977. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 71,0 0 II. osztály
17 Schneider András 1984. Tétény Promontor PLE 70,0 0 II. osztály
18 Mészáros Csaba 1975. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 70,0 0 II. osztály
19 Havasi Gusztáv 1962. Tétény Promontor PLE 69,0 0 II. osztály
20 Balogh Piroska 1988. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
21 Szer Zsolt 1970. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
22 Guo Lei 1969. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 69,0 0 II. osztály
23 Jákics Ferenc Tiborné 1972. GEMINI TEAM Lövész Egyesület 68,0 0 II. osztály
24 Sörös Attila 1977. Tétény Promontor PLE 67,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély