I. SAVARIA Sportlövő Kupa / Válogató a 2021. évi Európa-bajnokságra

Versenyengedély szám
430/B-12/03/2020

A pisztolyosoknál Tátrai Miklós és a mindössze 16 éves Jákó Miriam, a puskásoknál Mészáros Eszter és Péni István győzött a sportlövők Savaria Kupáján Szombathelyen, amely egyben az első válogató volt a február végi, március eleji olimpiai kvalifikációs, 10 méteres Európa-bajnokságra. A verseny nyílt volt, így a szombati magyar-lengyel válogatott viadal külföldi résztvevői is lőállásba léphettek az alapversenyben. Légpisztolyban a férfiaknál az alapban a lengyel Szymon Wojtyna volt a legeredményesebb 572 körrel, Tátrai Miklós (570) követte, aki a fináléban magabiztosan nyert. A nőknél az alapban Sike Renáta teljesített a legjobban 573 körrel, aztán a döntőben csak a hetedik helyen végzett. A mindössze 16 éves Jákó Miriam elsősége kellemes meglepetés, közel négy körrel előzte meg a második Csonka Zsófiát. A szám Eb-bronzérmese, Major Veronika karanténban van, nem indult. Légpuskában Sidi Roxana lett az első az alapversenyben 629. 6 körrel Mészáros Eszter előtt (629.1), aki a döntőben semmit nem bízott a véletlenre és 1.2 körel nyert, Zwickl- Veres Kata lett a második. A férfiaknál ismét összecsapott az aktuális Európa-bajnok Péni István és a 2010-es vb ezüstérmese, Sidi Péter. Ezúttal előbbi győzött az alapversenyben (628 kör) és a döntőben is, míg utóbbi az alapversenyben a második (626.9), a döntőben az ötödik helyen zárt. Szombaton  a Magyarország-Lengyelország válogatott viadalra kerül sor a Haladás Sportkomplexumban.  

 

 

Eredmények: 

Légpisztoly. Férfiak: 1. Tátrai Miklós 235.6 kör, 2. Babéj Ádám 233.5 kör, 3. Hegedűs László 211

Nők: 1. Jákó Miriam 237.6 kör, 2. Csonka Zsófia 233.8, 3. Verde Viktória 213.5

Légpuska. Férfiak: 1. Péni István 252 kör, 2. Vas Péter 250.5, 3. Hammerl Soma 228

Nők: 1. Mészáros Eszter 251.1 kör, 2. Zwickl-Veres Kata 249.9 kör, 3. Dénes Eszter 227.6

 

km

 

 

YOUTUBE ÉLŐ

Haladás Sportkomplexum térkép

COVID-19 checklist sportolók, stábtagok részére kitöltése és érkezéskor a leadása kötelező!

A 60 lövéses versenyszámokban összevont (junior- felnőtt) döntőt rendezünk.

Döntőbe csak azok a versenyzők kerülhetnek, akik képviselhetik Magyarországot az Európa-bajnokságon.

A verseny szervezője
Magyar Sportlövők Szövetsége
A verseny helyszíne
Szombathely, Rohonci út 3. / Haladás Sportkomplexum
A verseny kezdete
2020-12-11
A verseny vége
2020-12-11
A nevezés típusa
hataridos
Nevezési határidő
Nevezési díj
3000 forint / fő / versenyszám
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
Bankinformáció
Bankszámlaszám: Unicredit Bank Zrt.10918001-00000074-38900005

Nevezési díj beérkezési határidő: 2020. december 05.

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Kiss Gergely László
2004
Nyíregyházi PLE
Hegedűs László
1999
UTE
Szűcs Gergely
1977
UTE
Tóth Gábor
1973
UTE
Tóth Máté
2002
UTE
Szalai Ferenc
1975
UTE
Szekér Szilárd
1970
UTE
Szöllősi Ferenc
1957
UTE
Horváth András
1984
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Balázs
2002
Debreceni Lövészsuli SE
Polgár János
2000
Debreceni Lövészsuli SE
Erős Hunor
2000
Komáromi VSE
Gurisatti Gyula ifj.
1966
Komáromi VSE
Iszprávnik Péter
2000
Komáromi VSE
Eninger Gábor
1969
Komáromi VSE
Farkas Gábor
1970
Komáromi VSE
Rácz Balázs
1999
Komáromi VSE
Szekér Máté Bálint
2007
UTE
Varga András
1991
KSI SE
Babéj Ádám
1988
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Bartók Csaba
1993
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Nagy László
1970
BHSE
Nagy Máté László
1999
BHSE
Nagy Péter Lajos
1978
BHSE
Rédecsi Máté
2004
BHSE
Tátrai Miklós
1986
BHSE
Szabó Máté
1993
Csepel LE
Hévézi Sándor
1991
ZTE Sportlövész Klub
Varga Zoltán
1970
ZTE Sportlövész Klub
Balogh Gergely
1973
APLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Nagy György
1965
BHSE
Bérces Béla
1972
Komáromi VSE
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Laczik Dávid
2004
Győri Lövészklub
Szurdi Levente
2005
Győri Lövészklub
Szakács Ádám Péter
2005
Kisalföldi Lövészklub
Tóth Attila
1976
Kisalföldi Lövészklub
Csiba Zoltán
1972
Győri Lövészklub
Szalai Csaba
1982
Győri Lövészklub
Tóth Gyula
1968
Göcsej Sportlövész Egyesület
Szabolcsi Szabolcs Vencel
2008
Nyíregyházi PLE
Juhász Márton
1988
Százhalombattai Lövészklub
Klem Barnabás
2002
Százhalombattai Lövészklub
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 570,0 17 II. osztály
2 Nagy László 1970. BHSE 569,0 10 II. osztály
3 Hegedűs László 1999. UTE 565,0 13 II. osztály
4 Szűcs Gergely 1977. UTE 563,0 16 II. osztály
5 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 559,0 13 III. osztály
6 Tóth Gábor 1973. UTE 555,0 16 III. osztály
7 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 554,0 11 III. osztály
8 Szabó Máté 1993. Csepel LE 553,0 14 III. osztály
9 Tóth Máté 2002. UTE 552,0 12 III. osztály
10 Polgár János 2000. Debreceni Lövészsuli SE 551,0 15 III. osztály
11 Nagy Máté László 1999. BHSE 551,0 12 III. osztály
12 Bartók Csaba 1993. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 549,0 8 III. osztály
13 Varga András 1991. KSI SE 548,0 6 III. osztály
14 Rédecsi Máté 2004. BHSE 546,0 8 III. osztály
15 Boros László 1989. Győri Lövészklub 545,0 8 III. osztály
16 Tóth Balázs 2002. Debreceni Lövészsuli SE 545,0 4 III. osztály
17 Klem Barnabás 2002. Százhalombattai Lövészklub 544,0 5 III. osztály
18 Balogh Gergely 1973. APLE-VASAS SC 543,0 7 III. osztály
19 Csiba Zoltán 1972. Győri Lövészklub 538,0 8 IV. osztály
20 Juhász Márton 1988. Százhalombattai Lövészklub 537,0 5 IV. osztály
21 Nagy Péter Lajos 1978. BHSE 536,0 12 IV. osztály
22 Kiss Gergely László 2004. Nyíregyházi PLE 535,0 4 IV. osztály
23 Farkas Gábor 1970. Finomító Sportlövész Klub 531,0 5 IV. osztály
24 Orbán Zsolt ifj 1995. Mátyásföldi TLE 530,0 4 IV. osztály
25 Szurdi Levente 2005. Győri Lövészklub 529,0 3 IV. osztály
26 Laczik Dávid 2004. Győri Lövészklub 522,0 3 IV. osztály
27 Szabolcsi Szabolcs Vencel 2008. Nyíregyházi PLE 515,0 2 IV. osztály
28 Eninger Gábor 1969. Finomító Sportlövész Klub 512,0 4 IV. osztály
29 Szekér Máté Bálint 2007. UTE 511,0 5 IV. osztály
30 Szakács Ádám Péter 2005. Kisalföldi Lövészklub 504,0 4 IV. osztály
31 Szekér Szilárd 1970. UTE 489,0 5 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Tátrai Miklós 1986. BHSE 235,6 5
2 Babéj Ádám 1988. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 233,5 8
3 Hegedűs László 1999. UTE 211,0 5
4 Nagy László 1970. BHSE 190,6 0
5 Szűcs Gergely 1977. UTE 171,9 1
6 Tóth Gábor 1973. UTE 151,3 3
7 Bérces Béla 1972. Komáromi VSE 129,6 1
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpisztoly 60 - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Lénárt Eszter
2006
Nyíregyházi PLE
Palánki Klaudia
2000
UTE
Somhegyi Edina
2003
UTE
Varga Zalay Babett
2002
UTE
Domsits Olivia
2004
UTE
Ródler Kinga
2004
UTE
Kerezsi Zsuzsanna
1963
UTE
Borbola Borka
2004
KSI SE
Boros Viktória
2005
KSI SE
Dézsi Vivien
2005
KSI SE
Fábián Sára Ráhel
2002
KSI SE
Komáromi Krisztina Panna
2001
KSI SE
Kovács Tamara Mónika
2002
KSI SE
Ozsváth Réka
2004
KSI SE
Szakács Tünde
2002
Délvidéki Lövészakadémia Szeged
Györgyi Kinga
2002
Százhalombattai Lövészklub
Rédecsi Anita
2002
BHSE
Sike Renáta
1978
BHSE
Jákó Miriam
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Remi Jázmin
2002
ZTE Sportlövész Klub
Győri Kinga
1986
Debreceni Lövészsuli SE
Csonka Zsófia
1983
Pécsi Sport Nonprofit Zrt.
Berde Viktória
2001
Debreceni Lövészsuli SE
Tóth Anna Jázmin
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sike Renáta 1978. BHSE 573,0 24 I. osztály
2 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 567,0 15 II. osztály
3 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 566,0 15 II. osztály
4 Palánki Klaudia 2000. UTE 564,0 15 II. osztály
5 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 560,0 9 II. osztály
6 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 557,0 15 III. osztály
7 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 556,0 15 III. osztály
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 554,0 9 III. osztály
9 Varga Zalay Babett 2002. UTE 554,0 8 III. osztály
10 Ozsváth Réka 2004. KSI SE 554,0 8 III. osztály
11 Somhegyi Edina 2003. UTE 551,0 13 III. osztály
12 Boros Viktória 2005. KSI SE 544,0 10 III. osztály
13 Lénárt Eszter 2006. Nyíregyházi PLE 544,0 10 III. osztály
14 Györgyi Kinga 2002. Százhalombattai Lövészklub 544,0 7 III. osztály
15 Rédecsi Anita 2002. BHSE 542,0 6 III. osztály
16 Borbola Borka 2004. KSI SE 542,0 6 III. osztály
17 Dézsi Vivien 2005. KSI SE 534,0 6 IV. osztály
18 Ródler Kinga 2004. UTE 525,0 5 IV. osztály
19 Kovács Tamara Mónika 2002. KSI SE 518,0 3 IV. osztály
20 Győri Kinga 1986. Debreceni Lövészsuli SE 485,0 1 -
21 Thielicke Tilda 2003. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 476,0 1 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Jákó Miriam 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 237,6 5
2 Csonka Zsófia 1983. Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 233,8 5
3 Berde Viktória 2001. Debreceni Lövészsuli SE 213,5 2
4 Komáromi Krisztina Panna 2001. KSI SE 194,2 3
5 Palánki Klaudia 2000. UTE 175,0 3
6 Fábián Sára Ráhel 2002. KSI SE 155,1 4
7 Sike Renáta 1978. BHSE 134,3 2
8 Szakács Tünde 2002. Délvidéki Lövészakadémia Szeged 113,4 2
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Halkó Henrik
2008
Nyíregyházi PLE
Glázer Gergely Bence
2002
UTE
Hammerl Soma Richárd
2001
UTE
Kiss Viktor
2001
UTE
Péni István Márton
1997
UTE
Kertai Szabolcs
2007
UTE
Koczor Péter
1989
UTE
Szegedi Máté
2004
UTE
Biatovszki László
1963
UTE
Fuglovics Armand
2007
UTE
Nagy Nándor
2005
UTE
Tarr Gyula
2006
UTE
Klenczner Márton
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lakner Áron
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Gazdig Olivér
2000
Komáromi VSE
Vas Péter
1998
Komáromi VSE
Pekler Zalán Tibor
2000
Komáromi VSE
Simó Kornél
1984
BHSE
Hári Péter
1989
BHSE
Fatter Benett Benjamin
2004
BHSE
Jakab Márton
2004
BHSE
Rácz Áron
2006
BHSE
Dénes András
2003
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Török Ferenc
2003
Csepel LE
Rescsik Csaba
2004
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Csókási Tibor
1967
ZTE Sportlövész Klub
Havasi Ferenc
1976
ZTE Sportlövész Klub
Kálmán Bálint
2005
ZTE Sportlövész Klub
Somogyi Péter
1983
ZTE Sportlövész Klub
Szabó Marcell
2002
ZTE Sportlövész Klub
Varga Botond
2004
ZTE Sportlövész Klub
Gebhardt Ákos
2005
Pécsi Vasutas Sportkör
Illés Dénes
2003
Pécsi Vasutas Sportkör
Sallai Zsombor
2004
Pécsi Vasutas Sportkör
Sidi Péter
1978
Komárom Olympia SE
Havjár Kristóf
2004
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Szalai Mihály
1972
APLE
Wittmann Péter
2003
APLE
Csendes Dávid Zoltán
2007
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Péni István Márton 1997. UTE 628,0 54 Mester
2 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 626,9 53 Mester
3 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 624,6 49 Mester
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 624,1 48 Mester
5 Hári Péter 1989. BHSE 623,2 43 Mester
6 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 622,0 47 I. osztály
7 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 621,4 46 I. osztály
8 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 621,1 47 I. osztály
9 Kiss Viktor 2001. UTE 620,4 44 I. osztály
10 Török Ferenc 2003. Csepel LE 618,9 47 I. osztály
11 Wittmann Péter 2003. VASAS SC-APLE 618,0 43 I. osztály
12 Varga Botond 2004. ZTE Sportlövész Klub 610,6 33 II. osztály
13 Simó Kornél 1984. BHSE 609,5 36 II. osztály
14 Kálmán Bálint 2005. ZTE Sportlövész Klub 609,4 40 II. osztály
15 Csendes Dávid Zoltán 2007. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 608,3 35 II. osztály
16 Rácz Áron 2006. BHSE 607,6 30 II. osztály
17 Sallai Zsombor 2004. Pécsi Vasutas Sportkör 607,5 31 II. osztály
18 Szalai Mihály 1972. APLE-VASAS SC 605,9 35 II. osztály
19 Rescsik Csaba 2004. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 604,4 25 II. osztály
20 Gebhardt Ákos 2005. Pécsi Vasutas Sportkör 604,3 29 II. osztály
21 Szabó Marcell 2002. ZTE Sportlövész Klub 602,1 26 II. osztály
22 Halkó Henrik 2008. Nyíregyházi PLE 597,9 25 III. osztály
23 Lakner Áron 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 597,4 22 III. osztály
24 Nagy Nándor 2005. UTE 595,9 26 III. osztály
25 Jakab Márton 2004. BHSE 594,7 22 III. osztály
26 Illés Dénes 2003. Pécsi Vasutas Sportkör 592,7 19 III. osztály
27 Kertai Szabolcs 2007. UTE 592,6 17 III. osztály
28 Havasi Ferenc 1976. ZTE Sportlövész Klub 592,0 26 III. osztály
29 Havjár Kristóf 2004. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 590,9 23 III. osztály
30 Koczor Péter 1989. UTE 589,6 20 III. osztály
31 Fatter Benett Benjamin 2004. BHSE 583,9 15 III. osztály
32 Biatovszki László 1963. UTE 556,8 10 IV. osztály
33 Tarr Gyula 2006. UTE 318,1 11 -
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Péni István Márton 1997. UTE 252,0 20
2 Vas Péter 1998. Komáromi VSE 250,5 19
3 Hammerl Soma Richárd 2001. UTE 228,0 19
4 Somogyi Péter 1983. ZTE Sportlövész Klub 207,8 18
5 Sidi Péter 1978. Komárom Olympia SE 186,6 12
6 Pekler Zalán Tibor 2000. Komáromi VSE 164,0 9
7 Hári Péter 1989. BHSE 142,7 7
8 Klenczner Márton 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 122,1 5
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Légpuska 60 (tizedelt) - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Durucz Noémi
2004
Nyíregyházi PLE
Harsányi Zsófia
2004
Nyíregyházi PLE
Biatovszki Mira
1992
UTE
Dénes Eszter
2001
UTE
Tarr Vivien
2001
UTE
Toma Dorina
1999
UTE
Tóth Anna
2005
UTE
Szegesdi Eszter
2005
UTE
Toma Réka
2006
UTE
Molnár Anikó
1967
UTE
Lovász Dorina
1999
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Lévai Krisztina
2001
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Mészáros Eszter
2002
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Borsos Fanni
2000
Komáromi VSE
Horváth Lea
2001
Komáromi VSE
Miskolczi Julianna
1983
Komáromi VSE
Povázsay Anna
2006
Komáromi VSE
Szijj Katinka
1993
Komáromi VSE
Zwickl Veres Kata
1991
Komáromi VSE
Bajos Gitta
2002
Komáromi VSE
Farkas Dóra
2003
Komáromi VSE
Kiss Éva
2004
Komáromi VSE
Vintze Regina
2005
Komáromi VSE
Seffer Kata
1992
BHSE
Kerékgyártó Lili
2003
Csepel LE
Nagybányai-Nagy Anna
2002
Csepel LE
Horváth Orsolya
1994
ZTE Sportlövész Klub
Szenecsár Csenge
2004
ZTE Sportlövész Klub
Seres Gréta
2001
Pécsi Vasutas Sportkör
Storcz Júlia Ágnes
2002
Pécsi Vasutas Sportkör
Sidi Roxana
1992
Komárom Olympia SE
Borsos Eszter
2005
Nagykanizsai PSLE
Szász Hanna Rebeka
2003
Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club
Keresztesi Petra Inez
2008
Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Sidi Roxana 1992. Komárom Olympia SE 629,6 56 Mester
2 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 629,1 56 Mester
3 Dénes Eszter 2001. UTE 625,7 52 Mester
4 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 625,1 50 Mester
5 Toma Dorina 1999. UTE 625,1 49 Mester
6 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 625,0 49 Mester
7 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 624,5 48 Mester
8 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 621,8 44 I. osztály
9 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 620,7 45 I. osztály
10 Keresztesi Petra Inez 2008. Cél-Tudat Sportlövő és Szabadidős SE 619,9 41 I. osztály
11 Tarr Vivien 2001. UTE 619,8 45 I. osztály
12 Lovász Dorina 1999. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 619,7 44 I. osztály
13 Kerékgyártó Lili 2003. Csepel LE 619,6 46 I. osztály
14 Tóth Anna 2005. UTE 618,6 42 I. osztály
15 Storcz Júlia Ágnes 2002. Pécsi Vasutas Sportkör 617,3 41 I. osztály
16 Biatovszki Mira 1992. UTE 614,9 41 II. osztály
17 Lévai Krisztina 2001. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 614,7 35 II. osztály
18 Harsányi Zsófia 2004. Nyíregyházi PLE 610,6 35 II. osztály
19 Seres Gréta 2001. Pécsi Vasutas Sportkör 609,5 29 II. osztály
20 Seffer Kata 1992. BHSE 607,2 28 II. osztály
21 Toma Réka 2006. UTE 607,1 35 II. osztály
22 Vintze Regina 2005. Komáromi VSE 601,5 27 II. osztály
23 Szegesdi Eszter 2005. UTE 601,3 27 II. osztály
24 Durucz Noémi 2004. Nyíregyházi PLE 601,3 26 II. osztály
25 Szenecsár Csenge 2004. ZTE Sportlövész Klub 600,8 28 II. osztály
26 Farkas Dóra 2003. Komáromi VSE 600,2 24 II. osztály
27 Borsos Eszter 2005. Nagykanizsai PLE 597,8 23 III. osztály
28 Povázsay Anna 2006. Komáromi VSE 596,0 25 III. osztály
29 Molnár Anikó 1967. UTE 593,0 19 III. osztály
30 Horváth Orsolya 1994. ZTE Sportlövész Klub 592,7 24 III. osztály
Eredményjegyzék tábla döntő
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés
1 Mészáros Eszter 2002. Gödöllői Egyetemi Atlétikai Club 251,1 19
2 Zwickl Veres Kata 1991. Komáromi VSE 249,9 18
3 Dénes Eszter 2001. UTE 227,6 16
4 Bajos Gitta 2002. Komáromi VSE 207,3 16
5 Szijj Katinka 1993. Komáromi VSE 186,5 13
6 Toma Dorina 1999. UTE 165,2 11
7 Miskolczi Julianna 1983. Komáromi VSE 143,9 10
8 Borsos Fanni 2000. Komáromi VSE 119,0 3
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély