Balaton Bajnokság 10 m futócéllövő verseny

Versenyengedély szám
433/Fc-12/01/2020
A verseny szervezője
Keszthelyi Erdész LK
A verseny helyszíne
BEFAG Keszthelyi Erdész Lövészklub, 8360 Keszthely, Sopron u. 41. Légfegyveres Lőcsarnok
A verseny kezdete
2020-12-05
A verseny vége
2020-12-05
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
Nincs.
Nevezési díj befizetésének módja
utalas

10m Futócél - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Borda Róbert
2002
Keszthelyi Erdész LK
Gazda Filip Noel
2002
Keszthelyi Erdész LK
Hocz Gábor
2002
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Richárd
2001
Keszthelyi Erdész LK
Sándor István
1998
Keszthelyi Erdész LK
Kovács Béla
1978
Keszthelyi Erdész LK
Boros László
1989
Győri Lövészklub
Spárnicz Ádám
1991
Győri Lövészklub
Zsebedits Nándor
1978
Kisalföldi Lövészklub
Tasi Tamás
1970
Honvéd Kossuth LK
Tar Csaba
1980
Honvéd Kossuth LK
Sike József
1968
Győri Lövészklub
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Boros László 1989. Győri Lövészklub 577,0 0 Mester
2 Tasi Tamás 1970. Honvéd Kossuth LK 566,0 0 I. osztály
3 Sike József 1968. Győri Lövészklub 565,0 0 I. osztály
4 Zsebedits Nándor 1978. Kisalföldi Lövészklub 550,0 0 I. osztály
5 Nagy Richárd 2001. Keszthelyi Erdész LK 524,0 0 III. osztály
6 Tar Csaba 1980. Honvéd Kossuth LK 512,0 0 III. osztály
7 Borda Róbert 2002. Keszthelyi Erdész LK 501,0 0 III. osztály
8 Hocz Gábor 2002. Keszthelyi Erdész LK 315,0 0 -
9 Kovács Béla 1978. Keszthelyi Erdész LK 0,0 0 -
10 Spárnicz Ádám 1991. Győri Lövészklub 0,0 0 -
11 Gazda Filip Noel 2002. Keszthelyi Erdész LK 0,0 0 -
12 Sándor István 1998. Keszthelyi Erdész LK 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Felnőtt női

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Körtvélyessy Gabriella
1971
UTE
Bangó Zsófia
2002
Keszthelyi Erdész LK
Major Veronika
1997
Keszthelyi Erdész LK
Nagy Viktória
2001
Keszthelyi Erdész LK
Bedekovich Viktória
1989
Honvéd Kossuth LK
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Bedekovich Viktória 1989. Honvéd Kossuth LK 448,0 0 IV. osztály
2 Nagy Viktória 2001. Keszthelyi Erdész LK 447,0 0 IV. osztály
3 Körtvélyessy Gabriella 1971. UTE 0,0 0 -
4 Bangó Zsófia 2002. Keszthelyi Erdész LK 0,0 0 -
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Junior fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Junior leány

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

10m Futócél - Ifjúsági fiú

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély