Mátyásföldi TLE minősítő

Versenyengedély szám
416/B-11/25/2020
A verseny szervezője
Mátyásföldi TLE
A verseny helyszíne
Budapest Kerepesi ut. BKV METRO lőtere
A verseny kezdete
2020-11-28
A verseny vége
2020-11-29
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
?
Nevezési díj befizetésének módja
keszpenz

25m Sportpisztoly 10 pont - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 89,0 0 I. osztály
2 Dobos Zoltán 1975. Mátyásföldi TLE 86,0 4 I. osztály
3 Szántai János 1967. Mátyásföldi TLE 86,0 2 I. osztály
4 Neményi Péter 1954. Mátyásföldi TLE 84,0 3 I. osztály
5 Halász Endre Gábor 1971. BKV TTE 84,0 2 I. osztály
6 Lazók József 1967. Mátyásföldi TLE 84,0 1 I. osztály
7 Elefánti Róbert 1975. Pándi Sportlövész Egyesület 84,0 0 I. osztály
8 Serkisian Szevan 1965. Mátyásföldi TLE 82,0 0 I. osztály
9 Morvai József 1961. Pándi Sportlövész Egyesület 81,0 3 I. osztály
10 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 81,0 1 I. osztály
11 Rosner Péter 1972. BKV TTE 80,0 0 I. osztály
12 Lengyel Zoltán 1970. Technikai Sportok Klubja 78,0 0 I. osztály
13 Zsinkó Dániel 1974. BKV TTE 78,0 0 I. osztály
14 Filkor Zoltán 1957. Mátyásföldi TLE 77,0 0 I. osztály
15 Tóth János 1954. Mátyásföldi TLE 75,0 0 I. osztály
16 Szántainé Máté Anna 1973. Mátyásföldi TLE 73,0 0 I. osztály
17 Vaskor Mihály 1970. Pándi Sportlövész Egyesület 70,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

25m Központi gyújtású pisztoly 10 - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Ungvári Csaba 1991. Mátyásföldi TLE 86,0 4 I. osztály
2 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 86,0 3 I. osztály
3 Neményi Péter 1954. Mátyásföldi TLE 85,0 0 I. osztály
4 Lazók József 1967. Mátyásföldi TLE 84,0 3 I. osztály
5 Halász Endre Gábor 1971. BKV TTE 84,0 1 I. osztály
6 Ladányi István 1976. BKV TTE 82,0 0 I. osztály
7 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 81,0 1 I. osztály
8 Rosner Péter 1972. BKV TTE 81,0 0 I. osztály
9 Zsinkó Dániel 1974. BKV TTE 81,0 0 I. osztály
10 Godó Zoltán 1964. Mátyásföldi TLE 79,0 0 I. osztály
11 Doór Zalán 1983. Mátyásföldi TLE 78,0 0 I. osztály
12 Paulovics Lajos 1964. Mátyásföldi TLE 78,0 0 I. osztály
13 Lengyel Zoltán 1970. Technikai Sportok Klubja 78,0 0 I. osztály
14 Szántai János 1967. Mátyásföldi TLE 76,0 0 I. osztály
15 Katanics Milán 1963. Mátyásföldi TLE 75,0 0 I. osztály
16 Fidrus Gábor 1976. BKV TTE 75,0 0 I. osztály
17 Serkisian Szevan 1965. Mátyásföldi TLE 73,0 0 I. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

50m Nyílt irányzékú Kispuska 30 fekvő - Felnőtt férfi

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Elefánti Róbert
1975
Pándi Sportlövész Egyesület
Morvai József
1961
Pándi Sportlövész Egyesület
Vaskor Mihály
1970
Pándi Sportlövész Egyesület
Szilágyi Erik
1963
Pestszenterzsébeti PLE
Antal József
1958
Mátyásföldi TLE
Babkó Péter
1981
Mátyásföldi TLE
Bakos Natália
1981
Mátyásföldi TLE
Barabás Miklós
1961
Mátyásföldi TLE
Bartuszek Imre
1950
Mátyásföldi TLE
Belal Yasser
1969
Mátyásföldi TLE
Bende János ifj.
1983
Mátyásföldi TLE
Benyik János
1983
Mátyásföldi TLE
Bernard Balázs
1975
Mátyásföldi TLE
Berényi Péter
1946
Mátyásföldi TLE
Bezur Péter
1972
Mátyásföldi TLE
Bikás György
1960
Mátyásföldi TLE
Binda Zoltán
1963
Mátyásföldi TLE
Bodai Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Boldizsár Balázs Dr.
1985
Mátyásföldi TLE
Boros Armand
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Károly
1951
Mátyásföldi TLE
Bárány Kata
2003
Mátyásföldi TLE
Bárány Zoltán
1971
Mátyásföldi TLE
Béres József
1963
Mátyásföldi TLE
Búvár Antal
1974
Mátyásföldi TLE
Csabai Attila
1972
Mátyásföldi TLE
Csepregi Katalin
1982
Mátyásföldi TLE
Czarnovszky Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Czinkos Pál
1954
Mátyásföldi TLE
Dallos Gábor
1969
Mátyásföldi TLE
Dobai László
1955
Mátyásföldi TLE
Dobos Zoltán
1975
Mátyásföldi TLE
Doór Zalán
1983
Mátyásföldi TLE
Dékány László
1970
Mátyásföldi TLE
Döme István
1954
Mátyásföldi TLE
Erdélyi Csaba
1961
Mátyásföldi TLE
Ernst László István
1956
Mátyásföldi TLE
Fekete Antal
1954
Mátyásföldi TLE
Filkor András
1991
Mátyásföldi TLE
Filkor Gyula
1950
Mátyásföldi TLE
Filkor Zoltán
1957
Mátyásföldi TLE
Fuchs Tamás
1954
Mátyásföldi TLE
Fülöp János
1947
Mátyásföldi TLE
Fülöp Szilvia
1991
Mátyásföldi TLE
Fülöp Tibor József
1954
Mátyásföldi TLE
Gallát István
1925
Mátyásföldi TLE
Giczi Szabina
1986
Mátyásföldi TLE
Godó Zoltán
1964
Mátyásföldi TLE
Gulyás István
1959
Mátyásföldi TLE
Gyaraki Sándor
1976
Mátyásföldi TLE
Gyöngyi Zoltán
1958
Mátyásföldi TLE
Gólics Dorottya
1994
Mátyásföldi TLE
Gólics Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Gólics Tamás
1992
Mátyásföldi TLE
Göbölös Zoltán
1969
Mátyásföldi TLE
Hodászi Ferenc
1968
Mátyásföldi TLE
Hollandi Katalin
1951
Mátyásföldi TLE
Hollandi Pál
1949
Mátyásföldi TLE
Horváth Attila
1964
Mátyásföldi TLE
Hrabina Ákos
1964
Mátyásföldi TLE
Hujber Imre
1957
Mátyásföldi TLE
Illés Dávid
1982
Mátyásföldi TLE
Imre János
1954
Mátyásföldi TLE
Janovszky László
1949
Mátyásföldi TLE
Katanics Milán
1963
Mátyásföldi TLE
Kelemen Katalin
1979
Mátyásföldi TLE
Kertész Tamás
1971
Mátyásföldi TLE
Keserű László
1943
Mátyásföldi TLE
Kiss Tamás
1993
Mátyásföldi TLE
Kiss Zoltán
1959
Mátyásföldi TLE
Klacsán György
1959
Mátyásföldi TLE
Kocs Mihály
1986
Mátyásföldi TLE
Koltai Jenő
1953
Mátyásföldi TLE
Kovách Sándor István
1958
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Attila2
1975
Mátyásföldi TLE
Kovács Zoltán
1987
Mátyásföldi TLE
Krabácz Gábor
1982
Mátyásföldi TLE
Kretz András
1983
Mátyásföldi TLE
Kéri Zoltán
1965
Mátyásföldi TLE
Lazók József
1967
Mátyásföldi TLE
Lovró József
1955
Mátyásföldi TLE
Lázók Zoltán Gábor
1988
Mátyásföldi TLE
Lévai Sándor
1946
Mátyásföldi TLE
Lőrinczi Tibor
1974
Mátyásföldi TLE
Majoros László
1963
Mátyásföldi TLE
Millei Lajos
1942
Mátyásföldi TLE
Mózer Zsolt
1971
Mátyásföldi TLE
Nagy József dr
1964
Mátyásföldi TLE
Nagy Károly
1961
Mátyásföldi TLE
Neményi Péter
1954
Mátyásföldi TLE
Nádudvari Lajos
1962
Mátyásföldi TLE
Oláh Attila
1985
Mátyásföldi TLE
Oláh Oszkár
1971
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt
1968
Mátyásföldi TLE
Orbán Zsolt ifj
1995
Mátyásföldi TLE
Orsányi Márk
1989
Mátyásföldi TLE
Pacsai Ambrus
1967
Mátyásföldi TLE
Paulovics Lajos
1964
Mátyásföldi TLE
Pecsenyi Gyula dr
1954
Mátyásföldi TLE
Petneházi Tekla
1968
Mátyásföldi TLE
Pop Ferenc Géza
1969
Mátyásföldi TLE
Pribeli János
1933
Mátyásföldi TLE
Pribeli János ifj.
1960
Mátyásföldi TLE
Puskás László
1959
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Béla
1977
Mátyásföldi TLE
Puskás Tibor Imre
1948
Mátyásföldi TLE
Pálvölgyi Imre
1955
Mátyásföldi TLE
Réfi Levente Károly
1981
Mátyásföldi TLE
Réti Tibor
1970
Mátyásföldi TLE
Sallay Zsolt
1960
Mátyásföldi TLE
Schwarcz László
1959
Mátyásföldi TLE
Serkisian Szevan
1965
Mátyásföldi TLE
Simkó István
1979
Mátyásföldi TLE
Simkó Marcell
1993
Mátyásföldi TLE
Simon Szilárd
1977
Mátyásföldi TLE
Sohajda Zoltán
1980
Mátyásföldi TLE
Solymosi György
1954
Mátyásföldi TLE
Sorban Ferenc
1950
Mátyásföldi TLE
Spanyiel Ede
1952
Mátyásföldi TLE
Stift Imre Zoltán
1976
Mátyásföldi TLE
Szabados Lajos
1952
Mátyásföldi TLE
Szabó Ernő
1984
Mátyásföldi TLE
Szabó Gabriella
1978
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szakács Bence
2000
Mátyásföldi TLE
Szatke László
1932
Mátyásföldi TLE
Szegedi István
1945
Mátyásföldi TLE
Szendi Attila
1947
Mátyásföldi TLE
Szentpétery Attila
1973
Mátyásföldi TLE
Szinger Lőrinc
1952
Mátyásföldi TLE
Szántai János
1967
Mátyásföldi TLE
Szántai Péter
1944
Mátyásföldi TLE
Szántainé Máté Anna
1973
Mátyásföldi TLE
Takács Gábor
1967
Mátyásföldi TLE
Tóth András
1960
Mátyásföldi TLE
Tóth János
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kovács Imre
1954
Mátyásföldi TLE
Tóth Kálmán
1946
Mátyásföldi TLE
Tőrincsi József
1946
Mátyásföldi TLE
Ungvári Csaba
1991
Mátyásföldi TLE
Vanek Ferenc
1955
Mátyásföldi TLE
Varga Imre
1968
Mátyásföldi TLE
Vass Erzsébet Ilona
1997
Mátyásföldi TLE
Vass Péter
2001
Mátyásföldi TLE
Vida Blanka
2002
Mátyásföldi TLE
Villányi Gábor
1956
Mátyásföldi TLE
Vitális Csaba
1957
Mátyásföldi TLE
Vrgyán Dávid
1996
Mátyásföldi TLE
Vígh Bálint Dezső
2003
Mátyásföldi TLE
Vígh Dezső Bálint
2003
Mátyásföldi TLE
Ács Mónika
1985
Mátyásföldi TLE
Újhelyi Márió
1973
Mátyásföldi TLE
Újvári Nikolett
2003
Mátyásföldi TLE
Bozsik Imre
1973
BKV TTE
Bánki István
1955
BKV TTE
Connerth Gábor
1976
BKV TTE
Csepregi János
1947
BKV TTE
Czunyi Krisztián
1977
BKV TTE
Czunyi Péter
1944
BKV TTE
Dömötör Zoltán Ferenc
1969
BKV TTE
Fidrus Gábor
1976
BKV TTE
Füleki Ákos Sándor
1983
BKV TTE
Gulyás Attila
1963
BKV TTE
Gál István
1964
BKV TTE
Hegedűs Márton
1982
BKV TTE
Hrubos György
1961
BKV TTE
Hrubos György ifj
1981
BKV TTE
Jankó Gábor Lajos
1966
BKV TTE
Józsa Péter Ferenc
1970
BKV TTE
Katona József
1970
BKV TTE
Kemsei Árpád
1958
BKV TTE
Kiss Zsolt
1971
BKV TTE
Kloczka József
1976
BKV TTE
Károlyi László Pál
1971
BKV TTE
Könnyű János
1977
BKV TTE
Könnyűné Baranyai Szilvia Katalin
1979
BKV TTE
Ladányi István
1976
BKV TTE
Leták János
1975
BKV TTE
Lipták Miklós
1962
BKV TTE
Mucsi Sándor
1972
BKV TTE
Mórocz László Ádám
1980
BKV TTE
Neszteli István dr
1952
BKV TTE
Németh János
1964
BKV TTE
Odor Károly
1967
BKV TTE
Oroszi Péter
1985
BKV TTE
Pataki István
1950
BKV TTE
Pető Gyula
1968
BKV TTE
Pintér Lajos
1977
BKV TTE
Polgár Zsuzsa
1979
BKV TTE
Polik Tamás László
1974
BKV TTE
Popovics Ottó
1986
BKV TTE
Rab István
1958
BKV TTE
Rosner Péter
1972
BKV TTE
Salamon Adorján
1948
BKV TTE
Sliczni Szabó Lajos
1948
BKV TTE
Szarka Ferenc
1973
BKV TTE
Sándor Mihály dr
1970
BKV TTE
Vadicska László
1966
BKV TTE
Vajda Zoltán
1958
BKV TTE
Velovics József dr.
1987
BKV TTE
Volentér Balázs
1997
BKV TTE
Zsinkó Dániel
1974
BKV TTE
Lengyel Zoltán
1970
Technikai Sportok Klubja
Halász Endre Gábor
1971
BKV TTE
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Szilágyi Erik 1963. Pestszenterzsébeti PLE 246,0 0 I. osztály
2 Károlyi László Pál 1971. BKV TTE 243,0 0 II. osztály
3 Tóth János 1954. Mátyásföldi TLE 241,0 0 II. osztály
4 Neményi Péter 1954. Mátyásföldi TLE 240,0 0 II. osztály
5 Zsinkó Dániel 1974. BKV TTE 238,0 0 II. osztály
6 Halász Endre Gábor 1971. BKV TTE 236,0 0 II. osztály
7 Szántai János 1967. Mátyásföldi TLE 235,0 0 II. osztály
8 Fidrus Gábor 1976. BKV TTE 231,0 0 II. osztály
9 Mózer Zsolt 1971. Mátyásföldi TLE 230,0 0 II. osztály
10 Rosner Péter 1972. BKV TTE 228,0 0 II. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély