BTK MULTIGUN LIGA Minősítő Verseny

Versenyengedély szám
020/Sz-01/01/2021

Open

A verseny szervezője
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
A verseny helyszíne
BTK lőtér, 1047 Budapest, Fóti út 56.
A verseny kezdete
2021-01-23
A verseny vége
2021-01-23
A nevezés típusa
helyszini
Nevezési díj
6000 FT
Nevezési díj befizetésének módja
utalas
keszpenz
Bankinformáció
Számla tulajdonos: B.T.K. SE
Számlaszám: OTP 11742173-20174532

MultiGun Központi Gyújtású Pisztoly, 3 fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Németh Zoltán
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Aksar Yusuf
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Eger Zsolt Tamás
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Makkai Barnabás
1991
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Viktória
1990
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán
1969
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Rappai Béla
1968
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kőhalmi István
1978
Honvéd Kossuth LK
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Nagy Lajos
1966
Alpokalja SE
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 Open I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 Tactical Iron I. osztály
3 Hódi József 1978. Protective Force LSE 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
4 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 90,9 0 Tactical Iron I. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 86,0 0 Tactical Iron I. osztály
6 Bárkányi László 1967. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 85,7 0 Tactical Optics I. osztály
7 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 83,7 0 Open II. osztály
8 Tóth Zoltán János 1961. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 83,4 0 Tactical Optics II. osztály
9 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 69,8 0 Tactical Iron III. osztály
10 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 68,9 0 Tactical Optics III. osztály
11 Eger Zsolt Tamás 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 63,7 0 Tactical Iron III. osztály
12 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 60,0 0 Open III. osztály
13 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 59,7 0 Tactical Iron III. osztály
14 Tóth Viktória 1990. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,3 0 Open III. osztály
15 Tóth Zoltán 1969. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,3 0 Tactical Optics III. osztály
16 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 58,2 0 Tactical Iron III. osztály
17 Jaczkó Géza dr 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 57,9 0 Tactical Optics III. osztály
18 Rappai Béla 1968. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,8 0 Tactical Optics III. osztály
19 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,7 0 Tactical Optics III. osztály
20 Németh Zoltán 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,2 0 Tactical Optics III. osztály
21 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 55,3 0 Tactical Iron III. osztály
22 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 55,3 0 Tactical Optics III. osztály
23 Makkai Barnabás 1991. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 54,9 0 Tactical Iron IV. osztály
24 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 54,8 0 Open IV. osztály
25 Nagy Lajos 1966. Alpokalja SE 53,7 0 IV. osztály
26 Kőhalmi István 1978. Honvéd Kossuth LK 47,2 0 IV. osztály
27 Mets Emese 1972. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 46,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Sörétes Puska 3 Fegyver - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Németh Zoltán
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Aksar Yusuf
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Eger Zsolt Tamás
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Makkai Barnabás
1991
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Viktória
1990
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán
1969
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Rappai Béla
1968
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Kőhalmi István
1978
Honvéd Kossuth LK
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Nagy Lajos
1966
Alpokalja SE
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 Open I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
3 Hódi József 1978. Protective Force LSE 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
4 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 90,9 0 Tactical Optics I. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 86,0 0 Tactical Optics I. osztály
6 Bárkányi László 1967. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 85,7 0 Tactical Optics I. osztály
7 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 83,7 0 Open II. osztály
8 Tóth Zoltán János 1961. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 83,4 0 Tactical Optics II. osztály
9 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 69,8 0 Tactical Optics III. osztály
10 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 68,9 0 Tactical Optics III. osztály
11 Eger Zsolt Tamás 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 63,7 0 Tactical Optics III. osztály
12 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 60,0 0 Open III. osztály
13 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 59,7 0 Tactical Optics III. osztály
14 Tóth Viktória 1990. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,3 0 Open III. osztály
15 Tóth Zoltán 1969. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,3 0 Tactical Optics III. osztály
16 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 58,2 0 Tactical Optics III. osztály
17 Jaczkó Géza dr 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 57,9 0 Tactical Optics III. osztály
18 Rappai Béla 1968. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,8 0 Tactical Optics III. osztály
19 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,7 0 Tactical Optics III. osztály
20 Németh Zoltán 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,2 0 Tactical Optics III. osztály
21 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 55,3 0 Tactical Optics III. osztály
22 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 55,3 0 Tactical Optics III. osztály
23 Makkai Barnabás 1991. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 54,9 0 Tactical Optics IV. osztály
24 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 54,8 0 Open IV. osztály
25 Nagy Lajos 1966. Alpokalja SE 53,7 0 IV. osztály
26 Kőhalmi István 1978. Honvéd Kossuth LK 47,2 0 IV. osztály
27 Mets Emese 1972. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 46,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély

MultiGun Központi Gyújtású Puska Karabély - Felnőtt vegyes

A versenyszámban csapatverseny nem kerül megrendezésre.
Nevezettek
Versenyzők
Sólyom Olivér
1976
Shooting Time IPSC SE
Simonyi Ottó
1963
Outdoor Marketing SE.
Simonyi Tamás
1992
Outdoor Marketing SE.
Vincze Zoltán László
1964
Debreceni Szituációs Lövész Egyesület
Hódi József
1978
Protective Force LSE
Buskó Levente
1982
Protective Force LSE
Garamvölgyi Tivadar
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Németh Zoltán
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán János
1961
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Aksar Yusuf
1980
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Eger Zsolt Tamás
1978
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Fekete Gábor
1970
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kisuczki Tamás
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Bárkányi László
1967
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Makkai Barnabás
1991
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Viktória
1990
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Zoltán
1969
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Rappai Béla
1968
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Kór-Hanák Tibor
1975
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Tóth Márton Dr
1981
Pontlövész SE
Várnai Gábor
1955
Honvéd Kossuth LK
Kőhalmi István
1978
Honvéd Kossuth LK
Kiss Balázs
1982
Dunaújvárosi LSE
Pelsőczi Zoltán
1984
Dunaújvárosi LSE
Jaczkó Géza dr
1976
B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE
Nagy Lajos
1966
Alpokalja SE
Sass Gábor
1981
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Lukács Levente
1977
Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy.
Ambrus Olivér Tamás
1974
Magyar Rendőr Szituációs LE
Mets Emese
1972
Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet
Eredményjegyzék tábla kvalifikáció
Helyezés Név Születési dátum Klub Eredmény Megjegyzés Minősítés
1 Vincze Zoltán László 1964. Debreceni Szituációs Lövész Egyesület 100,0 0 Open I. osztály
2 Simonyi Ottó 1963. Outdoor Marketing SE. 100,0 0 Tactical Iron I. osztály
3 Hódi József 1978. Protective Force LSE 100,0 0 Tactical Optics I. osztály
4 Ambrus Olivér Tamás 1974. Magyar Rendőr Szituációs LE 90,9 0 Tactical Optics I. osztály
5 Sólyom Olivér 1976. Shooting Time IPSC SE 86,0 0 Tactical Optics I. osztály
6 Bárkányi László 1967. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 85,7 0 Tactical Optics I. osztály
7 Kiss Balázs 1982. Dunaújvárosi LSE 83,7 0 Open II. osztály
8 Tóth Zoltán János 1961. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 83,4 0 Tactical Optics II. osztály
9 Sass Gábor 1981. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 69,8 0 Tactical Optics III. osztály
10 Várnai Gábor 1955. Honvéd Kossuth LK 68,9 0 Tactical Optics III. osztály
11 Eger Zsolt Tamás 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 63,7 0 Tactical Optics III. osztály
12 Fekete Gábor 1970. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 60,0 0 Open III. osztály
13 Buskó Levente 1982. Protective Force LSE 59,7 0 Tactical Optics III. osztály
14 Tóth Viktória 1990. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,3 0 Open III. osztály
15 Tóth Zoltán 1969. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 59,3 0 Tactical Optics III. osztály
16 Lukács Levente 1977. Hiúz Lövész és Szabadidősport Egy. 58,2 0 Tactical Optics III. osztály
17 Jaczkó Géza dr 1976. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 57,9 0 Tactical Optics III. osztály
18 Rappai Béla 1968. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,8 0 Tactical Optics III. osztály
19 Garamvölgyi Tivadar 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,7 0 Tactical Optics III. osztály
20 Németh Zoltán 1978. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 56,2 0 Tactical Optics III. osztály
21 Kór-Hanák Tibor 1975. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 55,3 0 Tactical Optics III. osztály
22 Pelsőczi Zoltán 1984. Dunaújvárosi LSE 55,3 0 Tactical Optics III. osztály
23 Makkai Barnabás 1991. B. T. K. Szituációs Lövész és Szabadidős SE 54,9 0 Tactical Optics IV. osztály
24 Tóth Márton Dr 1981. Pontlövész SE 54,8 0 Open IV. osztály
25 Nagy Lajos 1966. Alpokalja SE 53,7 0 IV. osztály
26 Kőhalmi István 1978. Honvéd Kossuth LK 47,2 0 IV. osztály
27 Mets Emese 1972. Szigetszentmiklósi Duna Lövész Egylet 46,0 0 IV. osztály
A versenyre nevezéshez szükséges dokumentum
Versenyengedély